ТСН ПРОСПОРТ
  • Відео 30
  • Переглядів 64 656 125
Зоря – Колос. Повна версія матчу 7 туру Української Прем'єр-ліги 2022
1 грудня відбувся перенесений матч 7 туру Української Прем'єр-ліги 2022 між командами "Зоря" та "Колос". Матч пройшов у Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського. Дивіться повну версію матчу!
#Зоря #Колос #упл #тсн
Переглядів: 160

Відео

Зоря - Колос. Найкращі моменти матчу 7 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Переглядів 75216 годин тому
1 грудня відбувся перенесений матч 7 туру Української Прем'єр-ліги 2022 між командами "Зоря" та "Колос". Матч пройшов у Києв на стадіон "Динамо" імен Валерія Лобановського. Дивіться найкращ моменти матчу! #Зоря #Колос #упл #тсн
Зоря - Колос - 2:2. Гол Ігоря Кирюханцева (63')
Переглядів 46117 годин тому
Відео голу Ігоря Кирюханцева на 63 хвилин матчу 7 туру Української Прем'єр-ліги 2022. Простріл від Болбата з правого флангу штрафного Кирюханецев зупинив на дальньому кут воротарського другим дотиком пробив під стійку! #Зоря #Колос #упл #тсн #Кирюханцев
Зоря - Колос - 1:2. Гол Сергія Чоботенка (52')
Переглядів 21717 годин тому
Відео голу Сергія Чоботенка на 52 хвилин матчу 7 туру Української Прем'єр-ліги 2022. Подача з кутового на правому фланз від Богданова завершилась ударом головою від Чоботенка з набігання до меж воротарського! #Зоря #Колос #упл #тсн #Чоботенко
Зоря - Колос - 1:1. Гол Сергія Булеци (19')
Переглядів 33517 годин тому
Відео голу Сергія Булеци на 19 хвилин матчу 7 туру Української Прем'єр-ліги 2022. Удар від Булеци з пенальт в лівий нижній кут пройшов під Волинцем. #Зоря #Колос #упл #тсн #Булеца
Зоря - Колос - 0:1. Гол Сергія Болбата (10')
Переглядів 78617 годин тому
Відео голу Сергія Болбата на 10 хвилин матчу 7 туру Української Прем'єр-ліги 2022. Болбат боковими ножицями в центр штрафного завершив укидання ауту з правого флангу, яке перелетіло всіх гравців на ближній! #Зоря #Колос #упл #тсн #Болбат
Динамо - Металіст. Повна версія матчу 8 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Переглядів 1,7 тис.2 години тому
30 листопада відбувся перенесений матч 8-го туру Української Прем'єр-ліги 2022 між київським «Динамо» та харківським «Металістом». Гра відбулася в Києв на стадіон "Динамо" імен В. Лобановського. Дивіться повну версію матчу! #Динамо #Металіст #упл #тсн
Динамо - Металіст. Найкращі моменти матчу 8 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Переглядів 6 тис.2 години тому
30 листопада відбувся перенесений матч 8-го туру Української Прем'єр-ліги 2022 між київським «Динамо» та харківським «Металістом». Гра відбулася в Києв на стадіон "Динамо" імен В. Лобановського. Дивіться найкращ моменти матчу! #Динамо #Металіст #упл #тсн
Динамо - Металіст - 3:0. Гол Віктора Циганкова (77')
Переглядів 3,8 тис.2 години тому
Відео голу Віктора Циганкова на 77 хвилин матчу 8 туру Української Прем'єр-ліги 2022. Циганков розіграв вдалу комбінацію: віддав пас на Кендзьору, той віддав назад на Циганкова, який здійснив вдалий простріл у кут воріт "Металіста". #Динамо #Металіст #упл #тсн #Циганков
Динамо - Металіст - 2:0. Гол Владислава Ваната (29')
Переглядів 3,5 тис.2 години тому
Відео голу Владислава Ваната на 29 хвилин матчу 8 туру Української Прем'єр-ліги 2022. Після кутового Ванат намагався зіграти головою, Клименчук намагався вибити м'яч, але влучив у Ваната, від якого м'яч залетів у ворота. #Динамо #Металіст #упл #тсн #Ванат
Динамо - Металіст - 1:0. Гол Віталія Буяльського (20')
Відео голу Віталія Буяльського на 20 хвилин матчу 8 туру Української Прем'єр-ліги 2022. Буяльський прекрасно реалізував штрафний удар, пробивши у воротарський кут. Гравець "Динамо" забиває свій 10 м'яч у цьому сезоні. #Динамо #Металіст #упл #тсн #Буяльський
Зоря - Минай. Повна версія матчу 15 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Переглядів 5249 годин тому
Зоря - Минай. Найкращі моменти матчу 15 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Переглядів 1 тис.9 годин тому
Зоря - Минай. Найкращ моменти матчу 15 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Зоря - Минай - 1:1. Гол Єгора Твердохліба (92')
Переглядів 2,6 тис.9 годин тому
Зоря - Минай - 1:0. Гол Володимира Бражка (61')
Переглядів 1,2 тис.9 годин тому
Динамо - Металіст 1925. Повна версія матчу 15 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Переглядів 1,5 тис.12 годин тому
Динамо - Металіст 1925. Найкращі моменти матчу 15 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Переглядів 9 тис.12 годин тому
Динамо - Металіст 1925. Найкращ моменти матчу 15 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Будівельник - Старий Луцьк - Університет. Повна версія матчу ФБУ Суперліги 2022/2023
Переглядів 10512 годин тому
Будівельник - Старий Луцьк - Університет. Найкращі моменти матчу ФБУ Суперліги 2022/2023
Переглядів 12314 годин тому
Будівельник - Старий Луцьк - Університет. Найкращ моменти матчу ФБУ Суперліги 2022/2023
Дніпро-1 - Шахтар. Повна версія матчу 14 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Переглядів 8 тис.День тому
Дніпро-1 - Шахтар. Найкращі моменти матчу 14 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Переглядів 88 тис.День тому
Дніпро-1 - Шахтар. Найкращ моменти матчу 14 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Дніпро-1 - Шахтар - 2:1. Гол Артема Довбика (53')
Переглядів 21 тис.День тому
Дніпро-1 - Шахтар - 1:1. Гол Олександра Піхальонка (21')
Переглядів 15 тис.День тому
Дніпро-1 - Шахтар - 0:1. Гол Михайла Мудрика (17')
Зоря - Олександрія. Повна версія матчу 14 туру Української Прем'єр-ліги 2022
Переглядів 1,1 тис.День тому
Зоря - Олександрія. Найкращі моменти матчу 14 туру Української Прем'єр-ліги 2022