Tap to unmute

У Франції система освіти адаптована до рівня дитини! - мама трьох дітей Галина Кричковська

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 28 вер 2022
 • Майже місяць нового навчального року - уже позаду! За даними Єврокомісії у вересні понад 506 тис. українських дітей розпочали навчання в школах сорока чотирьох європейських країн. Це ті маленькі земляки, які разом із батьками втекли від війни за кордон і тепер на вимогу законодавства ЄС мають обов’язково відвідувати місцеві навчальні заклади. Частина з цих школярів у вільний час продовжує опановувати ще й українську програму онлайн. Однак, уже і батьки, і школярі помітили разючу різницю в підходах до освітнього процесу - в Україні й закордоном. Що здивувало? А що потім, після повернення додому хотілось би впровадити й в українських школах? Про це зараз і поговоримо з колишньою редакторкою “Сніданку з 1+1” Галиною Кричковською, яка змушена була виїхати з дітьми за кордон. Знайомимо глядачів у сюжеті!
  Сніданок з 1+1 у мережі Facebook snidanok
 • РозвагиРозваги

КОМЕНТАРІ • 5

 • Tatiana Rodnina
  Tatiana Rodnina 2 місяці тому +4

  Пишу з Америки. Моя донька пішла в американську школу в 7й клас ще в 2009 році. Відмінності є. Я знайшла як плюси так і мінуси. Вчителі - жінки одягнені комфортно до тії степені , якщо треба сісти на траву у дворику чи десь на підлогу ( є такі покриті ковроліном підлоги на яких діти на перерві сидять) то вчитель може сісти поруч чи навпроти дітей схрестивши ноги і візуально виглядає в будь-яку хвилину достойно. Загальних зборів для мам не було, бо про твою дитину вчитель розказує тільки !!! її мамі. Слідуюче - моя донька навчалась в Україні в звичайній сільській школі, і от коли вже прийшла в американську школу , то вчителі і діти захоплювалися її знаннями. Говорили компліменти вголос, цього ніхто не приховує, у них говорити заслужені компліменти - це звичайна справа. Донька казала , що американці 7го класу на рівні 4-го класу української школиЩо мені не подобалось - це столовка , якісь перекуси в пачечках і молоко( це добре але його мало хто пив) . Мені таке харчування не подобалось, донька набирала тільки вагу. З іншого боку я розумію , що в іншій країні ніяк не може бути того, що в Україні . Інша культура , традиції. Також мені і моїй доньці не подобалась дисципліна у класі. Багато собі дозволяють ДІТКИ, і я вже в 40ка річному віці навчалась у американському ВИШі так навіть і дорослі американці не знають слово ПОРЯДОК іДИСЦИПЛІНА. А от ті, хто приїхав з деяких інших країн дуже відрізнялися своєю порядністю. Нас українців хвалять всюди: за красу, розум, порядність і якісну роботу. Всюди є свої плюси і мінуси. Слава Україні !!!

 • Bogom Dana
  Bogom Dana 2 місяці тому

  💛💙

 • Наталия Полищук
  Наталия Полищук 2 місяці тому

  Наразі,ми теж зараз у Франції.І якраз ,що більше всього подобається ,це відношення вчителів і викладачів до дітей.Моя донька вступила тут до університету і досить відчутно відрізняється ставлення в нашому виші і тут!

 • Diana Kun
  Diana Kun 2 місяці тому +1

  Нація починається з мови!

 • ДУБОК
  ДУБОК 2 місяці тому

  пізнавальний сюжет! шкода, що реалії українських дітей сьогодні такі( ми записали розмову з дитячим психологом ще перед школою, як спілкуватися з дитиною про поведінку в укритті, про небезпечні предмети на вулицях і про моральний стан. Досі отримуємо запитання про це від батьків, тому радимо переглянути на каналі розмову. Часті питання про те, як поговорити з дитинкою про впо в класі чи про те, якщо вона впо, що може її чекати.