Телеканал ZIK вітає всіх з Днем Незалежності України

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 23 сер 2019
 • #ZIK
  ➤ Прямий ефір: uaclips.com/video/UxIfSqjdrVU/відео.html
  ➤ Підписатись на канал: goo.gl/BUQcMr
  До 28-ої річниці Незалежності України телеканал ZIK підготував спеціальний телемарафон, який розпочнеться 24 серпня о 8 годині ранку.
  Протягом дня на глядачів телеканалу ZIK чекатиме трансляція вшанування пам'яті героїв, загиблих за свободу та незалежність на Алеї Героїв Небесної сотні, а також Ходи гідності. Протягом дня ведучі каналу спілкуватимуться з гостями в студії, де обговорюватимуть новий формат святкування Дня Незалежності України. Відбудуться також прямі включення з різних куточків України під час яких глядачі зможуть побачити, як відбуваються святкування в різних регіонах країни.
  Ввечері глядачі зможуть побачити ексклюзивне інтерв’ю з першим Президентом України Леонідом Кравчуком і дізнатися про підсумки дня в програмі «Деталі».
  Залишайтеся з телеканалом ZIK, щоб не проґавити найцікавіше!
  ________________________
  К 28-й годовщине Независимости Украины телеканал ZIK подготовил специальный телемарафон, который начнется 24 августа в 8:00 утра.
  В течение дня зрителей телеканала ZIK ожидает трансляция памяти героев, погибших за свободу и независимость на Аллее Героев Небесной сотни, а также Марш достоинства. В течение дня ведущие канала будут общаться с гостями в студии, где будут обсуждать новый формат празднования Дня Независимости Украины. Состоятся также прямые включения из разных уголков Украины во время которых зрители смогут увидеть, как происходят празднования в разных регионах страны.
  Вечером зрители смогут увидеть эксклюзивное интервью с первым Президентом Украины Леонидом Кравчуком и узнать об итогах дня в программе «Детали».
  Оставайтесь с телеканалом ZIK, чтобы не упустить самое интересное!

  ZIK. Об’єднуємо країну
  наш сайт: zik.ua/
  Facebook: telekanalZIK
  Twitter: zik_ia
  Іnstagram: zik_tv_channel
  Telegram: t.me/zik_ua

КОМЕНТАРІ • 3

 • Вадим Пупкин
  Вадим Пупкин Місяць тому

  ZIK вітає всіх з Днем Незалежності України ???? Незалежности от кого ???? От Коломойских с Ахметовыми или от кого ??? Ржу-нимагу...

 • Петя Вальцман
  Петя Вальцман Місяць тому

  Этот чудо-праздник по большей части воспринимается с насмешкой. Люди на дачи-огороды поедут, урожай убирать, дабы продать плоды своего труда.

 • Nela Lisovetskaja
  Nela Lisovetskaja Місяць тому +2

  Продажний ZIK .вітає .