Дивіться онлайн політичне ток-шоу Право на владу

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 19 вер 2019
 • Земля і люди. Ринок землі частково може запрацювати вже за рік. В Україні вперше з’явився план реформи. Уряд та більшість політиків впевнені у необхідності запровадження ринку землі. Водночас дві третини українців налаштовані проти будь-якої торгівлі чорноземами.
  Кому дістанеться українська земля? Як уникнути її розкрадання та не допустити злодійських схем? Чи допоможе реформа запобігти аграрному рейдерству?
  Про все це цього четверга говоримо у програмі “Право на владу”.
  До студії запрошені: Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; Денис Малюська, Міністр юстиції України; Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; Олександр Дубінський, народний депутат, “Слуга народу”; Юлія Тимошенко, голова фракції партії ВО “Батьківщина”; Вадим Івченко, народний депутат, ВО "Батьківщина"; Микола Кучер, народний депутат, депутатська група “За майбутнє”; Олексій Мушак, активіст земельної реформи, народний депутат 8-го скликання; Іван Слободяник, фермер, голова громадської спілки “Агро-Продовольча Рада”; Анатолій Ткачук, директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства, заступник міністра регіонального розвитку та будівництва України (2008-2010); Микола Стрижак, Президент асоціації фермерів та приватних землевласників України; Григорій Шамрицький, фермер з Полтавщини, голова фермерського господарства “Моя земля-2015”; Микола Стецьків, боєць-доброволець, засновник фермерського господарства «Файна Беррі»;
  Початок о 22.30. Долучайтесь!

КОМЕНТАРІ • 1 012

 • Таня Полиевец
  Таня Полиевец 12 днів тому

  Тимошенко права -нас хотят наебать!

 • Таня Полиевец
  Таня Полиевец 12 днів тому

  А что если МВФ дает нам кредит под заставу земель Украины и видя что мы не в состоянии его выплатить настаивает на легализации продажи земли?? И этот процесс отчуждения уже начался

 • Kot Begemot
  Kot Begemot 18 днів тому

  Пора суд Линча в Украине вводить.

 • Інна Гевко
  Інна Гевко 20 днів тому

  мені здається, чи весь план до банального простий. в 2020, як раз коли у всьому світі і в тому числі і Україні БУДЕ ПРОХОДИТИ МАШТАБНА КРИЗА (яка між іншим вже почалась, просто поки це не так помітно, погугліть!) прийде УКРАЇНСЬКИЙ ОЛІГРАХ до українського селянина, якого скоротили з його роботи і він не має що їсти (бо ж криза, як ви пам*ятаєте, а в кризу будь-яке мале чи середнє виробництво призупиняється а робочих місць стає менше) і запропонує йому гроші за його землю. і як ви думаєте, що зробить селянин, якому пропонують бодай якісь МАЛЕНЬКІ ГРОШІ, коли у нього взагалі немає ніяких. і так зробить не тільки селянин. під час кризи, як я зазначила вище призупиняється виробництво, бо грошей в економіці немає ні на що. ні на те, щоб товар купити, ні те. щоб його продати. відповідно у каст населення, навіть ТИХ, ЯКІ НІБИ-ТО ТРОХИ БАГАТШІ ТЕЖ НЕ БУДЕ НІ ШИША. і до них, якщо такі мають землю у своїй власності, вгадайте прийде хто? правильно. той самий олігарх. який буде діяти через представника якоїсь там компанії. і зробить що? правильно, викупить, все що зможе, тому що кожен олігарх під час кризи має гроші, щоб за безцінь скуповувати все що попадає під руки. ну тоді, браття-кролики, нашу з вами Україну, з її НЕ ЇЇ землею та разом з боргами перед МВФ можна буде офіційно закривати і вішати колодочку на воротах. а що буде з нами далі.... ну. безробіття. купа бомжів (як в Москві, наприклад) на вулицях.. відповідно народжуваність буде падати, народ вимирати. бо де діватись стільком людям які немають нічого? я з вами в числі цих людей.

  • Інна Гевко
   Інна Гевко 20 днів тому

   короче, не знаю, як хто, а я налаштована дуже песимістично. задниця над нами велика висить, і Зеленський походу не такий класний, як показувався спочатку, і віри в мене особисто вже йому немає. мітинг? революція? а чи дасть це якісь результати? хіба дайте мені пару тонн тротилу, то може якщо підірвати ФРС США, МВФ разом з ними, ну і наших локальних властей заодно, може тоді ми зможемо розчистити простір щоб будувати економіку заново. бо те, що ми бачимо зараз. те, як нас обдирають, те що людей тримають неосвідченим скотом, яким можна керувати, і чим раз тим обдирати більше і більше, аж поки не будеш сидіти на своїй купі золота а під ногами в тебе мільярдів так 7 трупів. короче, перепрошую за словесний потік, переважно, я дівчинка-няшка, але дивлячись на то все навіть плакати вже не хочеться. шо я вам скажу. приділіть більше часу, і повчіть економіку, ринкові відносини, політичну структуру, і тоді може хоча б не будемо з вами такими баранами, яких тримають за роги, всі кому не лєнь

 • Саша Цибулько
  Саша Цибулько 21 день тому

  Я живу в селі , продав би 2 пая не думаючи, дожить би до того часу....

 • Олег Кирилюк
  Олег Кирилюк 22 дні тому +1

  Семья Тимошенко активно инвестировала в процесс консолидации украинской земли. В частности, в 2011 г. Евгения получила "предложение по земельному проекту", в котором шла речь об услугах юристов для централизованной скупки прав аренды паев на украинскую землю. Что ж, остается надеяться, что Юлия Владимировна, так яростно выступающая против продажи земли иностранцам, не обидит себя, любимую. Компания "Agicole" планировала консолидировать порядка 30,000 га земли в 5 областях Украины в течение 6 недель.

 • Олег Кирилюк
  Олег Кирилюк 22 дні тому +1

  А что будет с тысячами гектаров Тимошенко???

 • Oleg Kulak
  Oleg Kulak 22 дні тому

  вот эту мразь, порохобота Мушака нужно гнать нахрен из власти

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 22 дні тому

  ПРИХВАТИЗУВАТИ Українську землю хочуть бариги, яким Україна і громадяни України по барабану, які живуть зовсім не в Україні

 • Валентина Ткаченко

  Уже мы видели как прозоро Вы. Весной сажать будете, как Вы сделали ИХ еще раз прозоро, тоже будет и с землей. прозоро розворуете. Земля и её надра принадлежат народу, поэтому Тимошенко права: только РЕФЕРЕНДУМ и разрешение народа Украины который проголосовал за Зеленского и. Он обязан выполнять волю НАРОДА Украины!!!!!!!!!

 • nina osipchuk
  nina osipchuk 23 дні тому

  Наталія! Не беріть на себе багато! Найбільший гріх- брехати, особливо, коли йде мова про рідну землю!Не заробляйте своїм онукам проклять!Ви навіть не можете собі уявити, як це страшно відіб"ється на наступних поколіннях!Війна за землю_найбільший гріх!Ніякими грощима не викупити проклять людських! Мої сусіди бились за землю- обоє померли на протязі тижня.І в дітей ттттаааакі проблеми зі здоров"ям і з долею!

 • Виталий Калинович

  Иногда Юля правильные вещи говорит...

 • Aлла Пономаренко
  Aлла Пономаренко 24 дні тому

  Не хочу, щоб ви подумали , що я підтримую когось з виступаючих., АЛЕ я ПРОТИ ПРОДАЖУ землі. Продамо ЗЕМЛЮ, а потім введемо панщину!? Повернемось до часів Шевченка!????

 • Roza
  Roza 24 дні тому

  С.Юраш молодой, но умный парень! ЗЕ, не подведите президента!!

 • Roza
  Roza 24 дні тому

  Климкин и Безсмертный иуды, где вы были со своей правдой 5 лет?!Почему не остановили войну?!Вы бы войну еще не остановили 10 лет, будучи при власти! Слава Богу, вас вышвырнули! Если сами не можете ничего сделать, тогда закройте свои поганые рты и ждите готового!!В.А.Зеленскому удачи, сил и здоровья!!

 • Micha Burov
  Micha Burov 24 дні тому

  Мушак, призывающий к земраспродаже, видно что баран, потому что назвал Израиль пустыней. Вики- Благодаря разнообразию земель и климата, Израиль может выращивать широкий спектр сельскохозяйственной продукции. Зерновые культуры, выращиваемые в стране, включают пшеницу, сорго, кукурузу. Их выращивают на 215 000 гектаров, 156 000 из которых составляют озимые.
  Среди выращиваемых овощей и фруктов - цитрусовые, авокадо, киви, гуайява, манго. Виноград выращивается преимущественно на Израильской прибрежной равнине. Томаты, огурцы, перец и кабачки распространены по всей стране, тогда как дыни растут только в зимние месяцы в равнинной местности. В субтропических районах страны выращиваются бананы и финики, тогда как на севере выращивают яблоки, груши и черешню. Виноградники можно найти по всей стране, так как виноделие в стране достигло мировых масштабов.
  Урожай хлопка выращивается на 28 570 гектаров земли, с применением капельного орошения. 5,5 тонн хлопка-сырца с гектара получают в среднем для азиатских сортов и в средним 5 тонн с гектара для американских, что является одними из самых высоких показателей в мире.

 • Светлана Н
  Светлана Н 24 дні тому

  люди. и это наш министр... это бык тупой колхозный...

 • Светлана Н
  Светлана Н 24 дні тому

  пусть эти твари себя продают на своих прозорых рынках...

 • Micha Burov
  Micha Burov 24 дні тому

  Ну вот бабка в селе продаст свою землю за десяток тысяч баксов, и что её ночью вскоре не задушат? Сегодня убивают за 1000 гривен пенсии. А если бабка землю не продаст, то её и так придушат. И землю просто даром заберут. А фермеров сегодня разве не убивают и уже переписывают их землю, или забирают урожай в присутствии полиции? Сначала порядок в правоохранительной системе наведите и проведите эксперимент по продаже земли в Львовской области например, там же любят всё реформаторское.

 • Мария Цветочная
  Мария Цветочная 25 днів тому

  Земля=Родина. Кормилица.Овцеводство,сыры,сады. Мудрец-старец:"Когда закончатся Природные богатства ,все поймут,что деньги не сьедобные"Земля-богатство граждан Украины.Поддержка отечественного фермерства,села.Это наши натуральные продукты,наша экология...Также как и леса (нужен закон в защиту Природы Украины от незаконной вырубки).Только для граждан Украины.Те,кто любит землю,хочет и умеет на ней работать,не истощая ее.Средний класс,его расцвет! А это народ Украины! Как раньше получали дачные участки и многие семьи,пенсионеры сейчас подкармливаются со своего огорода и сада."Земля-красная черта"

 • tanja gatsenko
  tanja gatsenko 25 днів тому

  В селах(у моих родителей в частности),обманом забрали паи(по закону не забрали,потому что хозяин подписал передачу в аренду,в надежде получить плату за аренду).Арендатор находится в другой области,потому не доступен,добиться платы не реально.Родители умерли,как и большая часть стариков,паи остались в руках арендатора.

 • Azerty0987 654321
  Azerty0987 654321 25 днів тому

  Незаконно прихваченные холдингами и коррупционерами земли пусть в первую очередь и поделят, виртуально, между гражданами, не желающими сами хозяйничать, с тем чтобы им отныне холдинг/магнат/землепользователь платил "арендную плату" (типпа акционеры). А уже они - земельный налог государству.
  Подобным образом "ничейные" земли, находящиеся в распоряжении государства или сельсоветов и задействованные в производствах и услугах, можно тоже предоставлять для приватизации не-подсобникам (тем, кто хочет получать арендную плату) по типу гособлигаций.
  Соответственно, желающие вести подсобное хозяйство пусть приватизируют пустующие земли.

 • Андрей Кудрин
  Андрей Кудрин 25 днів тому +1

  Тимошенко права !

 • ##Berserk## Clash of Kings #385
  ##Berserk## Clash of Kings #385 26 днів тому

  Да и пропади пропадом вся эта проклятая земля с её быдлядским народом.
  Вы думаете китайцам, датчанам, полякам, французам хочется инвестировать в страну, где право собственности - ничто, закон - ничто, здесь у людей только обязанности, а ПРАВ НЕТ!

  • Холодний Яр
   Холодний Яр 25 днів тому

   рабінович і гройман французи чи китайці ?

 • Rivs Hemi
  Rivs Hemi 26 днів тому

  От козел оре як зляканый.Едь во Францию

 • Rivs Hemi
  Rivs Hemi 26 днів тому

  Юлия нахапала земель и не хочет что бы кто нибудь узнал.

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 26 днів тому

  Українська картопля нового врожаю вже коштує дорожче двадцяти гривень.. І цибуля теж скаче в ціні.
  Кажуть, що і хліб у ціні зростатиме.
  tsn.ua/video/video-novini/chomu-dorozhchaye-ukrayinska-kartoplya-ta-hlib-poyasnennya-ekspertiv.html?

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 26 днів тому

  Все менше приватних господарів вирощують овочі для українського ринку. Вигідніше - на експорт, бо у валюті.
  "Ми з вами зараз не можемо порахувати,скільки в Україні вирощують, скільки ми з вами споживаємо і скільки ми з вами експортуємо",
  - каже голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 26 днів тому

  16 червня повідомлялося, що від початку року Україна імпортувала 7,34 тис. тонн гречки.

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 26 днів тому

  Вже найближчим часом кілограм найпопулярнішої крупи в Україні коштуватиме 30-32 гривні.
  tsn.ua/groshi/v-ukrayini-znovu-pidskochat-cini-na-grechku-1412184.html

 • Татьяна Чужикова
  Татьяна Чужикова 26 днів тому

  Шустер сдулся -пресно и не интересно.

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 26 днів тому

  Судді Привату: 8 квартир, круті Інстаграми і фіктивні розлучення uaclips.com/video/u_GUtlHcEQw/відео.html

 • Александр Зотеев
  Александр Зотеев 26 днів тому

  кожна тварюка гне свою лінію з вигодою дя себе.Візміть закони з любої євро держави і питання вирішиться і не старайтесь наїбати людей

 • Холодний Яр
  Холодний Яр 26 днів тому

  Долар падає, ціни зростають uaclips.com/video/lT9mVwjWO0E/відео.html
  бариги почали повертати награбоване за десятиліття в Україну, а грошей в українців немає, все пішло на їжу та комуналку

 • Tobii Панова
  Tobii Панова 26 днів тому

  Боже, какая ЛОЖЬ! Я как Киевлянка четыре года писала на 10соток в Киеве и 20соток в Киевской области, ответы отписки "В ДАННЫЙ МОМЕНТ НЕТ СВОБОДНОЙ ЗЕМЛИ, ЧТОБЫ ВАМ ПРЕДОСТАВИТЬ." Такие же отписки получала моя мать со статусом "РЕБЁНОК ВОЙНЫ", те же отписки как под копирку получал мой муж! Четыре года я обивала пороги госструктур и знаете, что услышала через три года от чиновника:" Я могу посодействовать о покупке вами земли за 50%от стоимости рыночной, тоесть где вы хотите если она стоит 10000₴ то купите за 5000₴."=я говорю :"У меня нет денег, я хочу получить по закону, что мне положено!" отвечает мне чиновник:"Законы писаны не для вас! Интересно вы прекратите писать все эти запросы наконец или до вас не доходит, что никто вам просто так земли не даст! ". После этого разговора я писала жалобы и президенту Ющенко, потом стал президентом Янукович и ему писала, Омельченко я просто бомбила жалобами на чиновников разных постоянно в течении четырёх лет! Как думаете кто-то из нас троих получил законные СОТКИ? НЕТ!!! По сей день я не имею и десяти соток! Какие в жопу гектары? Зато продаётся земли не меряно, набрали себе чиновники гектары и продают НАМ! СВОЛОЧИ, ШОБ ВЫ ЗДОХЛИ В Муках! Моей маме 77лет и сотки ей не дало государство!

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 26 днів тому

  Ви ж розумієте що оці МОЛОДІ ШАКАЛИ куплені концернами..продадуть і маму рідну...

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 26 днів тому

  Молодець Юля . !!!ЗАРЕЙДЕРУВАЛИ УКРАЇНУ..!!!і .Де Держава..що в Україні процвітає рейдерство...???

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 26 днів тому

  Вот за ДОПОМОГОЮ АРЕНДИ і контролюйте цей обіг..!!!

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 26 днів тому

  Та НЕ ВСІ ХОЧУТЬ БРАТИ ТУ ЗЕМЛЮ...!!!А .ЧОМУ до нині Держава не прийняла Закон про ОПЛАТУ АРЕНДИ І ПОДАТОК на сплату податків для держави..????Ви не зробили найменшого..???

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 26 днів тому +1

  Не треба продавати и стравливать народ..!!яЗемлю ДОЛЖНА ВЫКУПАТЬ ДЕРЖАВА..в свой Фонд Земель Украины..!!!а оттуда - АРЕНДА ..!!!

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 26 днів тому

  Милованов..Вы уже посадили Всех Корупционеров и отобрали у них Наворованное..???Так что ..РАНЬШЕ НАВЕДИТЕ ПОРЯДОК в стране...!!!

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 26 днів тому

  Взята в Аренду..не означае РОЗПРОДАНА...!!!НЕ ОБМАНЮЙ И НЕ МАНИПУЛИРУЙ..!!!

 • Артем Поправко
  Артем Поправко 26 днів тому

  А що буде зі сто тисячами гектарів Порошенка?

 • Лада Улерик
  Лада Улерик 26 днів тому

  Якщо ..сьогодні БЕЗ ХАБАРЯ 2 ГЕКТАРИ НЕ ОТРИМАЄШ..то як же може пан Милованов ГАРАНТУВАТИ ЧЕСНИЙ ПРОДАЖ ЗЕМЛІ...????У нас немає ні ЧЕСНИХ СУДДІВ..НІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ..!!!Земля має продаватися..але СКУПЛЯТИСЯ МАЄ ДЕРЖАВНИМ ФОНДОМ ЗЕМЕЛЬ УКРАЇНИ..!!!!а Звідтам кожен українець має право взяти визначену державою кількість землі і обробляти і розвивати с/г і тваринництво..і..СЕЛО..!!!Милованову..Зробіть Облік Землі і ...виясніть Хто уже Без Закону Держави Купив ПРОТИЗАКОННО ЗЕМЛЮ у збіднілих селян..!!Хай Держава спочатку створить ЧЕСНУ СУДДІВСЬКУ ВЛАДУ І ПРАВООХОРОННУ СИСТЕМУ..!!!

 • Эдик Гура
  Эдик Гура 26 днів тому

  Как много дебилов в стране ,это ужас,исходя из комментариев мало кто понял что говорила тимошенко

 • олексій люмін
  олексій люмін 26 днів тому

  Українці в нас крадуть 2гиктара землі у кожного хто її не має. А в державі вона є. Тобто вони хочуть розпродати українські землі людей які померли і не переоформили на нащадків. А люди які народилися в україні тепер не можуть претендувати на 2 гек. Землі. Так як вони хочуть продати. А грощій по.... ти. Або роз...ти. а корупцію так і ніхто не поборе. Починайте з себе. А у людей красти досить.....

 • Gevorg Demirtsian
  Gevorg Demirtsian 27 днів тому

  Мосийчук ты не журналист а продажная пропагандонка.

 • Лана
  Лана 27 днів тому

  Хитрожопий американський хлопчик з неврівноваженою психікою.

 • Сергей Хариус
  Сергей Хариус 27 днів тому

  Министр полный идиот и истеричка!

 • Vasiliy Tolo
  Vasiliy Tolo 27 днів тому

  За всю передачу ни разу не прозвачало слово "громада". А оно должно было стать ключевым в вопросе земли. И последнее, тут с рынком все просто, как божий день, но тему так заЮлили, так заболтали, шо плеваться чы хрестыться хочеться.))

 • Iurii Kuksa
  Iurii Kuksa 27 днів тому +1

  коломийський дав вказівку продати йому Українську землю.

 • Наташа Серебрякова
  Наташа Серебрякова 27 днів тому +1

  Какие обсуждения? Вы что сума посходили? Повесили петлю на шею и рассуждают: выбивать табурет из-под ног или нет

 • анна степанова
  анна степанова 27 днів тому +2

  Боже спаси Украину. Это наш министр баба базарная перекричать все продать перепродать как можно с ним общаться ужас ужасный, геть

 • Алексей Рудницкий
  Алексей Рудницкий 27 днів тому +1

  Соберите вы компетентных людей, проведите несколько встреч, а то и десятки встреч, если понадобиться. Выберите наиболее подходящую модель из мировой практики (нахрена изобретать велосипед), доработайте её, придите к общему знаменателю. Напишите законопроект, опубликуйте, изучите, донесите до людей все за и против, внесите поправки, аж только потом выносите на голосование!!!
  Вообще можно начать с малого, а не открывать полностью лишь бы как. Приоткройте двери на скупку территории под контролем специальной комиссии для граждан Украины проживающих в Украине не менее 10 лет и не более 200 га, например. Потом вносить поправки, дорабатывать и уменьшать ограничения.
  Идиоты........у вас блять 5 лет есть, куда вы гоните???

 • FANTIK
  FANTIK 27 днів тому +2

  Я ЖИВУ В СЕЛЕ, И Я ВАМ ТАК СКАЖУ, ТОТ КОГО ВЫ ТАК ЗАЩИЩАЕТЕ "ФЕРМЕР", САМЫЕ НАСТОЯЩИЕ ПИДАРАСЫ, КОТОРЫЕ ВЗЯЛИ У ЛЮДЕЙ БЕДНЫХ ЗЕМЛЮ В ОРЕНДУ И ПЛАТЯТ НАМ КОПЕЙКИ ЗА ЭТО. БОЛЬШЕ СДАТЬ ЕЕ В ОРЕНДУ НЕКОМУ КРОМЕ МЕСНОМУ ФЕРМЕРУ. А ТА ЗЕМЛЯ ЧТО ОСТАЛАСЬ И ЧЕЛОВЕК УМЕР, ТАК ФЕРМЕР ПЛАТИТ ТЕ ЖЕ КОПЕЙКИ НЕ ОФИЦИАЛЬНО ПИДАРАСАМ ИЗ СЕЛЬСОВЕТА КОТОРЫЕ ЕЕ ПОТИХОНЬКУ СДАЮТ. ТАК ЧТО ФЕРМЕРЫ НЕ ХОТЯТ ПРОДАЖУ ТАК КАК ИМ И ТАК ХОРОШО ЗЕМЛЯ У НИХ В ОРЕНДЕ, ПЛАТЯТ КОПЕЙКИ ЛЮДЯМ А САМИ ЖИРУЮТ БЛЯДИ ТОЛЬКО МЕРСЕДЕСЫ И БЕХИ МЕНЯЮТ!!!! ДОСТУПНО ОБЬЯСНИЛ ЛЮДЯМ ГОРОДСКИМ ЗАЧЕМ НУЖНА ПРОДАЖА??

  • Amnon Davidov
   Amnon Davidov 26 днів тому

   Уважаемый, они вас не поймут. Так как их голову забили всякими предрассудками, что мол сейчас все приедут, скупят украинскую землю, загрузят в вагоны и увезут за кордон.

 • Валентина Бєсєдіна

  Юля,молодец!Она их уличила на раз.Все разложила по полочкам,владеет она всеми данными и знает этот вопрос на 100%В эти киндеринформаторы сидели и ухмылялись.

 • Валентина Бєсєдіна

  Займитесь сначала выполнением решений судов по газу,снижением цены на лекарство,поднятием покупательской способности народа,поднимите прожиточный минимум на реальный сегодня,разберитесь с коррупционерами и коррупцией.Создайте что то ,а потом продавпайте его.Слушаешь министров нового КабМина и берет дух от них.

 • Валентина Бєсєдіна
  Валентина Бєсєдіна 27 днів тому +1

  Ребята забылися,что только народ может решить продавать землю или нет и кому.

 • Ваня Феєр
  Ваня Феєр 27 днів тому +2

  Продаж не на ЧАСІ !!!
  на часі КОРУПЦІЯ !!!

 • Ann V
  Ann V 27 днів тому

  Да ми 1000$ не можемо назбирати на землю, а вона пропонує щоб ми платили по 11000$ за сотку!? Де логіка