Tap to unmute

💥ПВО России уязвима! В Москве проблемы - ОЛЕВСКИЙ

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 15 бер 2023
 • Российский оппозиционный журналист, редактор The Insider Тимур Олевский во время интервью 24 каналу высказался о проблемах российской ПВО. В частности, он объяснил, что происходит с ПВО именно в районе Москвы.
  Обратите внимание: 24tv.ua/ru/pvo-moskve-dlja-us...
  Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram: t.me/+EdVzqlL-svBiNTFi
  #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​

КОМЕНТАРІ • 12

 • 24 Канал
  24 Канал  2 місяці тому

  До чого готуватись українцям? Дізнавайся головне першим - t.me/+OQuVQkf3WOI1MDMy

 • Anna Pasinina
  Anna Pasinina 2 місяці тому

  Как же так,почему так получается,что же будет,как жить дальше в стране?

 • Cyroscop
  Cyroscop 2 місяці тому

  СПРСН: система раннего предупреждения ракетного нападения

 • Different Dystopias
  Different Dystopias 2 місяці тому

  Розмноження зло. Будь який позитивний досвід це лише зменшення негативного, полегшення негативного. Іншими словами, задоволення це лише зменшення болю. Наприклад, ви не зможете отримати задоволення від пиття води якщо у вас немає спраги. Якщо у вас спрага - ви страждаєте, відчуваєте дискомфорт. Бажання це джерела болю.
  У світі є величезні проблеми: хижацтво, паразитизм, хвороби, нещастя ітд.
  Страждання це єдина річ яка має значення, якщо вам здається щось важливе окрім стражданнь, то це тому що та річ впливає на кількість стражданнь. Наприклад, людям здається важливим їжа тому, що їжа допомагає зменшити кількість стражданнь шляхом задоволення потреби в поїданні їжі, голоду. Але людям не здається важливим камінець який знаходиться в мільйони світових років звідси, і це правильно, бо той камінець аж ніяк не впливає на кількість стражданнь. Отже страждання однаково погані в не залежності від того хто саме страждає.
  Немає доказів існування бога, навпаки, всі факти свідчать про зворотне: еволюція, історія планети, залишки динозаврів, і найголовніше - величезна кількість стражданнь, бо немає нічого розумного в тому щоб створити світ у якому стаються стільки стражданнь, отже це являється черговим доказом того, що життя створене нерозумними, хаотичними подіями у всесвіті. Життя це результат нещасливого збігу обставин.
  Людству потрібно об'єднатися, ми маємо ліквідувати життя, це джерело всіх проблем. Потрібно негайно перейти на веганство, зробити доступну для всіх евтаназію, і багато інших речей.
  Ефілізм/EFILism (Антинаталізм+)/////////////////////////////////////////

 • love walking
  love walking 2 місяці тому

  Я думал що це пародія якась
  А ні, руссссскіє, хорошие

 • Александр
  Александр 2 місяці тому +1

  Ерунда!!! Это все слухи. Ничего как всегда конкретного. Бла бла бла

 • IPetrov IPetrov
  IPetrov IPetrov 2 місяці тому +1

  ндя.... иногда лучше молчать чем говорить . олевский показалсебя фуфловским, говорил о чем не понимает. всё чвалил в кучу , бредовую уцчу.

 • Miller
  Miller 2 місяці тому

  Ліс знищили для того, щоб потім там побудувати щось😂. ,, Что не поняли, ето росия,,😂

 • Владимир Белов
  Владимир Белов 2 місяці тому +1

  вопрос о вхождении левобережной части и всего юга бывшей УкрССР в состав РФ не обсуждается, как давно решённый. А вот шо будем делать с заходней частью? Это польская территория. Но Путин пока против передачи Львова и Волыни Варшаве.

 • Владимир Бомок
  Владимир Бомок 2 місяці тому

  Это "разговоры для бедных". Неужели никто не смотрит (слушает)альтернативу?Проще быть высшей расой (русскими)!Не простим вам разрушения,захват территорий,уничтожение коммуникаций,гибель тысяч мирных людей,детей! ПВО и в бункере не поможет!!!