Tap to unmute

Звернення міністра охорони здоров'я Зоряни Скалецькою щодо Року медсестринства

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 18 гру 2019
 • Долучіться до ініціативи та зробіть внесок на платформі UNITED24 ► u24.gov.ua/
  Підписуйтесь на офіційний канал Міністерства охорони здоров’я України ►
  bit.ly/38koMbv
  Слідкуйте за нами в месенджерах та соціальних мережах ►
  linktr.ee/MOH_Ukraine
  Офіційний сайт МОЗ України ► moz.gov.ua/
  Контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19
  'яУкраїни

КОМЕНТАРІ • 10

 • Dgekson0809
  Dgekson0809 3 роки тому +16

  П@здеть ,не мешки ворочать,кушать и нормально жить хочется сегодня,а не в обозримом будущем.Вашу реформу надо было начинать с поднятия зароботных плат, дайте медперсоналу хорошие зп и не надо будет больше ничего,все будут работать на отлично.Это позор,что в нашей стране врач, медсестра ,санитарка получают самую низкую зарплату и платит ещё с нее очень ощутимые налоги.А степень ответственности у всех разная.Санитарка ,она как правило,без в/о,но у нее труд тяжёлый,то каталки катать,то людей перекладывать,г@вно убирать.Медсестра учится три года,проводит у постели больного 90 процентов рабочего времени,делает 50 капельниц или уколов в сутки если не больше.Врач учится 6 лет, проходит все круги ада,сдает три тестовых американских экзамена,потом три года интернатуры,потом три года отработки на государство в каком нибудь богом забытом селе,и он... постоянно учится чему-то новому,круглые сутки,год за годом,а курсы тоже денег стоят,и очень приличных,а ещё надо за что-то жить, хорошо,если родители помогают,а если нет!?И если напортачит медсестра,то отвечает ВРАЧ,у всех разная степень ответственности и одинаковая зп.Задолбали!!! У судей зп 130000,у врача 3300 это нормально? дайте нам нормальную зп прямо сейчас,иначе пизд@ц вашей реформе

 • Julia Julia Pidlisna
  Julia Julia Pidlisna 3 роки тому +7

  Не розумію з чим рівняють роботу медичної сестри що до зарплат.Відповідальність шалена,зарплата нагадує здачу.До чого нас опустили?Тільки обіцять і кажуть що ми працюємо над цим.А жити хочеться зараз.Не шикувати, а жити.Ганьба всім хто довів медицину до такого стану.

 • людмила решетило
  людмила решетило 2 роки тому +1

  Рыдаю от умиления- 30 лет стажа зарплата меньше чем в уборщицы в каком нибудь офисе Стыдно признаться что ты врач

 • Наталья Чостковская

  Давно пора,а то за людей нас не считают.Одни объязанности,а прав никаких.

 • choongachanga choongachanga
  choongachanga choongachanga 2 роки тому

  А тепер про ситуацію з коронавірусів і медикаментами в Україні:
  Певна група людей придумала і виростила цей вірус в лабораторії, і що саме цікаво, він створений для зменшення популяції людей на планеті Земля. Війн вже не треба. Імовірність того що Китай його створив -дуже велика. Китайців багато, інших -мало, вони можуть пожертвувати своїми людьми, так-як інші країни втратять теоретично 25% свого населення. Китайців буде багато. Вони теж, як і США скуповують земні ресурси за $ який не зароблений а нав'язаний в спілкування і взаєморозрахунок між країнами і складається з паперу і фарби, всього навсього.
  Тепер конкретно по Україні на рахунок медикаментів. В Україні Медсистеми майже немає, Супрун її зруйнувала. Медики отримують мізерну зарплату, про медсестр -Мовчу взагалі. Медики гинуть, залишаючи своїх дітей без фінансового забезпечення. Держава не забезпечує тих сиріт нічим. Більш того в Україну не завезли достатню кількість французької вакцини від простого грипу. Свою вакцину від правця в Україні виробництво хтось блокує, а також проти отрути від укусу змій.
  За Коронавірусні препарати: Поставки медрепаратов і антибіотиків в Україні мінімізовано, не достатня кількість. Створюється враження що населення спеціально знищують певна група людей в геопланетарном масштабі. Була кількість 46міліона людей , стало приблизно 37,2 міліона на 2018рік. Шляхом не завозять, чи не виробляють якісних препаратів, антибіотиків, вакцин для дітей (на українських дітях, є підозра, тестують без розголосу індійські / країн євросоюзу - інші дешеві вакцини / щеплення для дітей). Повторюю що в Україні немає своїх вакцин / не виробляють а МОЗ України не реагує на відсутність та/і не виробництво :
  вакцини від простого сезонного грипу,
  щеплення для дітей (весь комплекс від народження до 15 років),
  щеплення від правця,
  антідод від укусу змій.
  Яка ситуація буде в грудні 2020р спрогнозувати складно. Є тільки тенденція...

 • Вадим Щербань
  Вадим Щербань 3 роки тому +1

  Какие мудрые слова! Рыдаю и аплодирую!