Tap to unmute
Прорахунки Гітлера: чому вермахт не захопив Москву? // Історія без міфів
Вставка
- Опубліковано 11 січ 2022
- Рекомендуємо подивитися:
🔸 Перл-Харбор: як "день ганьби" став кроком до Перемоги 👉 uaclips.com/video/61q07tznYPk/відео.html
🔥 Наш мерч 👉 pCVVmP4jgdfH
Підтримай нас на Патреоні 💰 www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598
ФБ 👉 Historywitho...
Instagram 👉 historywith...
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
У грудні 1941 року німецький бліцкриг на Сході зазнав остаточної невдачі, коли вермахт не взяв Москву. Війна набула тривалого характеру, що грало на користь противників Гітлера - вони володіли значно більшими ресурсами й можливостями. Чому після грандіозних перемог у Білорусі, під Києвом, Вязьмою та Брянськом, після кількамільйонних втрат Червоної Армії німці так і не спромоглися подолати останні кілометри до столиці СРСР? Які стратегічні помилки й прорахунки допустили Гітлер і його найближче оточення? Розповідаємо у свіжому випуску “Історії Без Міфів”.
“Історія Без Міфів” - це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту - спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
Не забувайте про підписку
Цікава тема. Зробіть, будь ласка, відео про три битви за Харків у 1941-1943 роках. Все-таки, то були одні з найбільших битв тієї війни на території України та й наслідки їхні були доволі серйозні для всієї ситуації на німецько-радянському фронті.
Дякую за розвиток українського ютубу!!!
Дякую за неймовірно цікаву інформацію! Зробіть, будь ласка, відео про бої на території України під час Другої світової, їх наслідки та значимість. Було б дуже цікаво послухати. Бажаю здоров'я!
Дякую вам за чудово підготований матеріал, розкриття цікавої та важливої теми! В школі, в старших класах, історія чомусь не була такою цікавою для мене, як зараз(мені 25). Певно, це пов'язано і з віком, і з рівнем самосвідомості, і з тим, наскільки цікаво може подаватись матеріал!
Вдячний каналу ІСТОРІЯ БЕЗ МІФІВ за це відео. На Ютьюбі багато роликів російською мовою про ті події. Нам дуже не вистачає якісного українського погляду на Другу світову війну.
Владлену Мараеву наш респект за профессиональное и об'ективное изложение материала!! Молодец!!
Супер відео! Дякую за ретельний та надзвичайно цікавий аналіз подій.
Ciekawy temat, czekam na rok 1944 i 1945 i bitwy na Ukrainie Białorusi oraz w Polsce.
Ваш канал дуже корисно дивитися щоб знати справжню історію
Гарний випуск, дякую Вам за Вашу роботу!
Дуже дякую за таке зрозуміле та правдиве висвітлення історії.
Дякую, дякую, дякую Вам за роботу! Ви неймовірні🙌 Не зупиняйтесь🙏
Пишемо коментарі, ставимо вподобайки, робимо репости! Хай квітне український Ютуб!
Вчергове респект авторам! І за оригінальну манеру ведення передачі!
Дякуємо за розвиток українського ютубу
Дякую за працю Вашу велику працю. Як на мене Ваш канал - найкращий з історичних Українською мовою.
Цікава тема! Шкода що так в школі не викладали :( Дякую що ви є! Бажаю вам успіху!
Дуже гарний випуск! Гарною справою займаєтеся, успіхів!
програли бо занадто були самовпевнені в своїх силах, попередні перемоги сильно ударили в голову. плюс зіграла погода, людські і збройні ресурси, відважність звичайних вояків.