Tap to unmute

МСЕК: Особливості проведення медико-соціальної експертизи під час війни ▶︎ МОЗ пояснює

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 12 лип 2022
 • Що змінилося в роботі медичних закладів при вирішенні медико-соціальних питань громадян України? Які прийнято зміни в законодавстві, що направлені на покращення соціального захисту осіб з інвалідністю в державі під час воєнного стану? Розповість д.м.н., професор Інна Борисова.
  📌 Як працює система медико-соціальної експертизи під час воєнного стану
  📌 Зміни законодавства, що стосуються видачі листків непрацездатності
  📌 Зміни законодавства, що полегшують проходження МСЕК під час воєнного стану
  📌 Де і як можливо пройти МСЕК тимчасово переміщеним особам
  Спікер:
  Інна Борисова - завідувач кафедри медико-соціальної експертизи і реабілітації Дніпровського державного медичного університету, доктор медичних наук, професор
  Презентація “МСЕК: Особливості проведення медико-соціальної експертизи під час війни”
  👉 bit.ly/3o2ip0w
  Рекомендуємо доєднатися до ефіру сімейним лікарям, лікарям медико-соціальних експертних комісій, лікарям поліклінік, головам лікувально лікарських комісій, а також усім лікарям і медичним працівникам, які потребують додаткових роз’яснень, знань та навичок у роботі в умовах війни.
  ℹ️ “МОЗ пояснює” - серія освітніх Zoom-вебінарів для медичних працівників із одночасною трансляцією на UAclips-канал МОЗ. Спікери вебінарів надають практичні рекомендації щодо роботи закладів охорони здоров'я та медиків, у тому числі ​​на прикладі конкретних клінічних випадків. Усі вебінари “МОЗ пояснює” - у плейлисті на каналі МОЗ bit.ly/MOHexplains
  Підпишіться на канал МОЗ у UAclips ► bit.ly/38koMbv
  Сайт МОЗ України ► moz.gov.ua/
  МОЗ України у соціальних мережах:
  Facebook сторінка ► moz.ukr
  Telegram канал ► t.me/mozofficial
  Viber спільнота ► cutt.ly/PWFZJL3
  Цей вебінар підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданої від імені народу Сполучених Штатів Америки, та Програми Уряду Великої Британії «Good Governance Fund», наданої від імені народу Великої Британії. Відповідальність за зміст цього вебінару, який необов'язково відображає погляди USAID, Уряду Сполучених Штатів Америки, UK aid або Уряду Великої Британії, несе виключно компанія ТОВ «Делойт Консалтинг» в рамках контракту №72012118C00001.

КОМЕНТАРІ • 21

 • Ульяна Тарасова

  Дружба не только неоценима, но и прекрасна: мы восхваляем того, кто любит своих друзей, и иметь много друзей кажется чем-то прекрасным, а некоторым даже кажется, что быть хорошим человеком и другом - одно и то же.

 • Александра Польская

  Интересный вебинар. Спасибо. Интересует такой вопрос. Когда человек прошёл МСЕК, то через сколько дней выдают справку МСЕК на руки? Комиссия выписывает эту справку?

 • Таня Белявская

  Дякую , дуже інформативна і своєчасна інформація.

 • Математика на пальцах

  Було дуже цікаво Вас послухати, але в мене ще залишилося запитання, якщо в мене інвалідність 3 групи з дитинства, мені 24 роки та, окрім виплати з інвалідності, я ще й отримую допомогу з втрати годувальника у пенсійному фонді з тієї причини, що я не є працеспроможним, і разом з закінченням терміну дії довідки з інвалідності мені можуть зупинити виплати з втрати годувальника у пенсійному фонді... Запитання таке: чи треба для пенсійного фонду пройти мсек, адже виплату за втратою годувальника я отримую саме через те, що в мене інвалідність? Чи пенсійний фонд автоматично продовжить виплату з втрати годувальника, так як на період військового часу та ще 6 місяців після нього група інвалідності продовжується?

 • Денис Рихальский

  Так гарно розкажуть як все швидко, а по факту від проходження комісії з направленням за 2 з половиною місяці так і не призначили комісії

 • Виктор Кагдин
  Виктор Кагдин 21 день тому

  Доброго дня!

 • Nadija Lego

  Доброго дня! Будь ласка підкажіть як нам бути. Мій чоловік інвалід 3-ої групи по зору з дитинства. У нього цього року перекомісія, але ми виїхали за межі країни із за бойових дій. Ми почули постанови, що можна не подавати на подовження, а все буде подовжено автоматично. Чи це так? Ми за телефонували до сімейного лікаря, який все уточнив і сказав нам, що треба приїхати і все самому подавати як це було зазвичай. Тепер ми не впевнені чи застосують до нас нову постанову. Якщо чоловік приїде на Україну, то на жаль може назад не в їхати в Польщу. Що нам робити? Дуже прошу підкажіть будь ласка

 • Ульяна Тарасова

  Состояние холостяка - противообщественное.

 • ๖ۣۜDmítry “Gideón” Shérwood

  ๖ۣۜДобрий день, everybody! Мені під час воєнного стану потрібно продовжувати групу інвалідності (вроджена вада серця, III група, Чернігів) і потрібно проходити комісію для МСЕК, але для цього потрібно їздити кожен рік в різні міста для збору тих чи інших документів підтверджуючих хворобу, але мені сімейний лікар і кардіолог сказали, що під час воєнного стану група продовжується автоматично і нічого зараз перепроходити не потрібно. Потрібно перепроходити тільки після закінчення стану в період шести місяців, та і в інтернеті теж про цей закон пишеться, але в самому МСЕКу старша медсестра (так як сам завідувач, який мені продовжує групу, вже у відпустці до кінця літа і відповісти на це особисто не зміг) сказала, що все одно потрібно всюди їздити і всі документи збирати, проходити лікування на стаціонарі і проходити, як і у звичайний час, ніби закону такого і немає, хоча навіть під час коронавірусу продовжували автоматично, а тут війна і не продовжують, то як воно насправді має бути? Чи це працює лише для тих, хто не може переміщатися між містами або це взагалі вкид від рашистів і такого немає? Хтось з цим вже зіштовхнувся за ці пекельні п'ять місяців? Поясніть, хто правий, а хто ні? Треба її зараз перепроходити чи не треба? 🧐🥀

 • Natalya Cher

  Добрий день, куди звертатись, якщо лікарі не дають електронні направлення, не інструктують щодо проходження, не дають обхідний лист для підготовки для Мсек? Натякають на гроші. Дитині виповнилося 18, діагноз з народження. Хто формує пакет документів? Сімейний лікар направляє до невролога, невролог посилає обратно. Що це?

 • Сергей Шпилевой

  Да3 дня ага тут в николаевской области минимум очередь месяц два

 • Ольга Мищенко
  Ольга Мищенко 14 днів тому

  У человека F 20, посылают к семейному врачу, никакой конфеденциальности ,узнает вся округа и начинают издеваться, смеяться и .т.д.

 • Ross Dubois
  Ross Dubois 9 годин тому

  Ви так гарно наливаєте мед -))) я слухаю і все більше розумію що наробили «гном і ко.» ))) жах і срань в одній росфасовці ☝️👍 розмовляє на мові - а бреше як кацапи))

 • Алена Школа

  Яка необхідність під час повітряних тревог,прилетів ракет вимагати їхати1,5-2 години для підтвердження інвалідності в Кривий Ріг,навіщо так нехтувати життям людини???????