Tap to unmute

Детектор брехні 2022 - Випуск 4 від 18.09.2022 | Регіна Челна

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 19 вер 2022
 • Дивіться онлайн найчесніший проєкт країни Детектор брехні випуск 4 від 18.09.2022 на UAclips! Регіна Челна прийшла в студію, щоб довести свою щирість та відновити стосунки з близькими. Регіні боляче через невіру рідної сестри в жахи, які героїня проєкту Детектор брехні 2022 пережила в дитинстві. Жінка хоче пройти перевірку на поліграфі, щоб поділитися найболючішим та владнати стосунки з братами й сестрами. Але якою насправді виявиться причина участі Регіни в програмі? Чому Марія не вірить своїй сестрі? Не пропустіть одну з найтрагічніших історій проєкту - дивіться онлайн гостросоціальну програму Детектор брехні 12 сезон 4 випуск від 18.09.2022 на нашому UAclips-каналі!
  Станьте спонсором каналу, щоб отримувати бонуси:
  uaclips.com/channel/UCrb7...
  ↓ Більше корисного нижче! ↓
  Підписуйтесь на наш канал у UAclips: bit.ly/SUBSCRIBE_STBonline
  А також на офіційний UAclips канал СТБ. Серіал: bit.ly/SUBSCRIBE_STB_Serial
  Тут ви зможете насолодитися серіальними продуктами Телеканалу СТБ.
  Сайт телеканалу СТБ: www.stb.ua
  Телеканал СТБ у Facebook: TVchannelSTB
  Телеканал СТБ у Instagram: stbua
  Дивіться СТБ разом з Телепорталом: teleportal.ua
 • РозвагиРозваги

КОМЕНТАРІ • 345

 • Телеканал СТБ
  Телеканал СТБ  11 днів тому +17

  Як вважаєте, чи покращаться стосунки Регіни з близькими після розкриття сімейних таємниць?

  • Natalia Tkach
   Natalia Tkach День тому

   Нажаль ні

  • Юлия Михненко
   Юлия Михненко 4 дні тому +2

   Ні. Сестра на стороні свого батька, це жах, після того що він зробив. А брат, то взагалі, немає коректних слів.

  • Вікторія Личманюк
   Вікторія Личманюк 6 днів тому

   @Emily Stembler їф

  • Drew Saval
   Drew Saval 7 днів тому

   hz

  • I_am_Tatiana
   I_am_Tatiana 8 днів тому +11

   З таким братом, краще щоб не покращились

 • MideaMusic
  MideaMusic 8 днів тому +93

  Регіна, дівчинко, пошли ти таких родичів куди по дальше! Рідними є люди не ті, які рідні по крові, а ті, які по духу, а ці двоє по духу - всі в свого тата!
  З тобою все нормально і ти не є занадто емоційна, це - нормальна реакція на травми дитинства.
  Ти дуже красива дівчина як зовнішньо, так і душею і багато на що спосібна.
  Знайди собі хоббі, роботу, яка б тебе наповняла. Виходь в люди. Слухай психологів (я дякуючи психологам з ютюбу повністю пропрацювала свої травми і стала іншою людиною).
  Знайди коханого, виходь заміж, створи свою сім"ю.
  І ніколи не вибачайся за те, в чому ти не винна.

  • Оксана OrganoSolo
   Оксана OrganoSolo 6 днів тому +1

   @MideaMusic ви просто неймовірна умнічка ! Я дуже за Вас рада, тому що уявляю, який шлях Ви подолали. Я пройшла майже такий, хоч в мене інша ситуація, легша. Сподіваюся, і Регіна зможе. Краще звертатися не до психолога, а до психотерапевта одразу. И плюс самостійна робота (Ютуб в поміч😏). Це дуже боляче, але єдине, що працює. Хай щастить !

  • MideaMusic
   MideaMusic 8 днів тому +9

   @chellna.regina Я дивилася передачу і розуміла тебе як ніхто.. Тому що я сама в дитинстві пережила сексуальне насильство.. І це навіть не був чужий мужчина , а мій власний батько. І він не був зек, не був алкоголік, навпаки - він був з вищою освітою і міліціонер... А мені було 6 і в мене був вроджений порок серця і хвилюватися мені не можна було взагалі, так як могло зупинитися серце.. Через деякий час він мене сильно побив, і мене це спасло, тому що прийшла мама, побачила що сталося і на слідуючий день подала на розвод.
   Я жила з цією жахливою травмою, ховаючи її в своїй душі, мені було настільки погано, що я не могла справлятись і вирішила покінчити життя самогубством..це було в скоррму часі після насилля..мені було все ще 6 років.. Моя бабуся зловила мене маленьку з петлею на шиї і спасла.. Я стала дуже замкнутою і невпевненою в собі дитиною.. Такою і виросла , при тому що до того що тоді сталося, я була вродженим лідером.
   Час минув і я стала дорослою, але в душі я була і далі маленька дівчинка, яка стараоася робити все для сім'ї, для інших, тільки щоб вони мене полюбили.. Я так хотіла, щоб мене хтось полюбив.. Але кожен жив своїм життям.. Мама, і та мене не любила, а бабця, яка любила - давно померла.. Я вступала в стосунки і робила все щаради коханого, я жила заради інших людей - а їм всім було наплювати.. Крім того в душі була велика відкрита рана через батька і величезна обіда на нього. Я багато років плакала навзрид кожен раз, коли пригадувала собі те, що сталося. Я ходила до психологів, а мене не відпускало.. Я ніяк не могла звільнитися від тої болі дитинства аж поки мені не порадили одну техніку, яка змінила все. Потрібно було висказати тій людині, яка з тобою так поступила, все, що ти про неї думаєш! Обзивати, яа хочеш, кричати сваритись, потрібно розізлитися і на цю людину вилити весь свій біль! Якщо не можеш сказати, значить треба написати лист/повідомлення і в нього вложити всі свої емоції, передивання, біль, злість і послати людині цей лист! Я так і зробила. Я написала татові все, що я про нього думаю, сказала, яка він сволоч, що так поступив, прокляла і сказала, що своїм дітчм скажу, що він помер, коли мені було 6..! Тоді йому це послала і більше ми з ним не спілкувалися. Після листа я звільнилася і почала ставати іншою - справжньою собою. Я постояла за ту маленьку дівчинку, яка жила в мені , я захистила її, я дала відсіч і неважно, що роками пізніше, але дала, тоді коли змогла і моя душа почала зцілятись. Мені ще зайняло не один рік, щоб зростити в собі любов до себе і перестати шукати підтвердження в інших людях, що я чогось варта.. Я вчилась що таке любов до себе, маленькими кроками, як маленька дитина вчиться ходити.. Мені прийшлось відмовитись від всіх своїх подруг, так як я почала змінюватися і більше не хотіла бути з тими, кому я не потрібна і хто просто за мій рахунок роздуває своє его.
   Нсйтяжче було признати, що мама мене не любить.. Я тягнулась до неї, як ти до сестри, все робила для неї і, по суті, жила для неї, я жила заслуговуючи любов, а вона це більшість часу і не цінила. Я признала сама собі, що вона мене не любить і ніколи не полюбить, що я їй просто зручна... Я довго проплакала але все ж таки це сама собі признала. Я наркшті перерізала це психологічне пуповиння між мною і нею і поставила стіну між нами.. І це дало мені вілчуття, що я не її додаткова рука чи нога а окрема людина з власними думками і бажаннями. Це дало мені силу присікати її нападки на мене (вона любила втирати, що я без неї ніхто і звати ніяк, обзивати мене, психологічно ламати) і я вистроїла границі і показала як зі мною можна себе поводити, а як ні. Слідуючим етапом були стосунки з мужчинами. Мені прийшлося зламати в собі попередню модель поведінки (де я була готова заради любові віддати душу) і вчитися зовмім по іншому будувати стосунки. Чим більше я взрощула любов до себе (а не до когось), тим більше я розуміла які стосунки я хочк, як я хочу, щоб до мене відносилися і так далі. Якщо колись я багато чого терпіла, то тепер я йшла зі стосунків, які мені робили боляче, чи розстроювали, чи тріпали нерви. Тому що я полюбила себе і навчилась цінити себе теж.
   В мене була довга дорога до самої себе, і років 10 назад я ще ніяк не могла почати, хоч було вже 30.. Я починала багато разів, але знову все верталось на круги своя.. В мене до 30 ніяк не виходило.. А потім лист батькові і подальша робота над собою (слухаючи на ютюбі психолога за психологом) змінили повністю мене, а я вже тоді - я своє життя.
   Я написала все для того, щоб тобі сказати, що ти можеш змінити своє життя, що це можливо і що сама цінна і сама важлива людина, яка є в твоєму житті - це ти. Не переживай за сестру/брата/мужчину і стань сама для себе і для тої маленької дівчинки, яка живе в тобі - і мамою і татом і найкращою подругою. І роби все, щоб саме вона була счастлива. Повір, це можливо. Я зробила, в мене вийшло і ти теж можеш. Просто повір і зроби. 🙂

  • Dmitriy Vinnitsky
   Dmitriy Vinnitsky 8 днів тому +4

   @chellna.regina Привет ты очень красивая и достойно держалась.Ты молодец у тебя все будет хорошо.

  • chellna.regina
   chellna.regina 8 днів тому +6

   Спасибо вам,я очень ценю ваши слова😢

 • Світлана Стовпник
  Світлана Стовпник 3 дні тому +7

  Господи, какое тяжелое детство...пусть заживут ваши душевные раны🙏 бабушке низкий поклон!

 • Наталья Капитан
  Наталья Капитан 8 днів тому +153

  Детектор подтвердил, что было насилие,а брат с сестрой не верят ,это ужас.

 • Mila Milovih
  Mila Milovih 8 днів тому +100

  Региночка, мне очень жаль, что вы это всё пережили! Обнимаю вас!!!!

  • Truthteller
   Truthteller День тому

   Зараз би шльондру жаліти

  • Emily Rung
   Emily Rung 3 дні тому

   @ГРЫША УКРАЇНЄЦЬ якщо у вашій сім’ї таке ж саме ,то це не означає,що у всіх так.Зовсім ні.В мене не так,в моїх друзів не так.
   Мені дуже шкода,якщо у вас щось схоже було в дитинстві 😢

  • ГРЫША УКРАЇНЄЦЬ
   ГРЫША УКРАЇНЄЦЬ 4 дні тому

   а що тут такого?? таке в кожний симьи...

 • Ольга Даниленко
  Ольга Даниленко 8 днів тому +89

  Брат і сестра хвилюються за папине серце, а те, що він зламав життя їхній сестрі, їх не хвилює. Вони, як батько, на жаль...

 • Мамкин Кабачок
  Мамкин Кабачок 9 днів тому +157

  Жаль героиню. Братик вроде уже и взрослый 20 лет а судя по всему далеко от своего отца не ушел, если даже его за такие поступки не засуживает.

 • chellna.regina
  chellna.regina 8 днів тому +363

  Спасибо всем за поддержку
  Ценю каждого кто меня понял 😢❤

  • The Emancipated
   The Emancipated 11 годин тому

   Твої проблеми на фоні війни - маячня

  • The Emancipated
   The Emancipated 11 годин тому

   Та всім поф, дякую за шоу

  • Христина Кучерук
   Христина Кучерук 19 годин тому +1

   Ви в 30 виглядаєте на 22. Просто умнічка. Молодець. Захоплююся Вами

  • E_Va 🇬🇧
   E_Va 🇬🇧 22 години тому +1

   Нужно уметь исключать людей из своей жизни и говорить четкое «нет» таким родственникам. Тут нужна работа с психологами и с психиатрами

  • Marina Voytovich
   Marina Voytovich День тому

   Привет МОЖНО ТВОЙ ИНСТАГРАММ

 • Alla K
  Alla K 8 днів тому +56

  Когда сестра сказала «сама осталась ни с чем»…звучало очень безразлично.
  Сама отрицает виновность ее отца…. Ей легче жить не принимая это, а рядом сестра, у которой травма…
  Показалось там ноль сочувствия и поддержки даже к самой ситуации насилия девушки! А ведь на ее месте мог оказаться кто угодно..и как сложно это было держать в себе и нести эту боль…
  Региночка, я очень надеюсь ты найдешь и построишь счастье в себе и Свою настоящую семью💛

 • Anna Bortnyk
  Anna Bortnyk 9 днів тому +213

  Який неприємний брат, знецінює переживання сестер. Видно що ще не доріс до якогось свідомого віку, сидить з таким зверхнім поглядом,фу.

  • Юленька П
   Юленька П 6 днів тому +9

   Батько гвалтував? - Так... А у синочка переживання про серце батька -гвалтівника!!! Мерзота!(

  • Марина Прищепа
   Марина Прищепа 8 днів тому

   Его отец скорее всего психопат, это наследственное.

  • Снежана Акулова
   Снежана Акулова 8 днів тому +9

   100%

  • татьяна
   татьяна 9 днів тому

   И никогда не дорастет .
   В папашку уродился ( от слова урод ).

 • Tania Pluzhik
  Tania Pluzhik 8 днів тому +75

  Бедная девочка,всегда думала только о других.Только о тебе,Региночка никто не думал.От всей души желаю тебе,девочка,найти достойную пару.Ты хороший,очень добрый,искренний человек,Регина и достойна быть счастливой.🤗💕💞🌷

 • Алла Білецька
  Алла Білецька 8 днів тому +80

  Бедная девочка.Пусть в твоей жизни произойдет чудо и ты будешь счастлива,ты этого достойна!❤

 • Серафима Просветова
  Серафима Просветова 8 днів тому +54

  Не дай бог таких братьев и сестёр это кошмар 😑

  • Софія Щеглова
   Софія Щеглова 5 днів тому

   Да согласна, её сестра так розказувати будтоона луче её знает

 • Marina Shkarlet
  Marina Shkarlet 5 днів тому +10

  С такими братом и сестрой и врагов не надо. Регина, пусть у тебя все будет хорошо, без таких "родственничков'

 • Татьяна Чу
  Татьяна Чу 5 днів тому +14

  У Марии ещё вся жизнь впереди и у брата тоже....в 23 года ведёт себя так, будто уже "на коне" и очень уверенная и деловая. В жизни всё бывает, как бы ещё не пришлось тоже искать понимания, сострадания и помощи....

 • Vladimir July
  Vladimir July 9 днів тому +197

  жертва просить прощення...це нонсенс...коли вона не винна що отчим надругався над нею... Це потрібно щоб донька просила прощення за батька перед жертвою...а їй по барабану..

  • Vladimir July
   Vladimir July 8 днів тому +1

   @Эльвира Гуцуляк я не говорю про юридичну сторону питання але із точки моралі...Я знаю що дочка не винна перед законом через батька, але і не потрібно його захищати було.. Ви так говорите ніби винна дочка а не героїня передачі..Тим більше, мабудь усі знали які запитання будуть обговорюватися..

  • Эльвира Гуцуляк
   Эльвира Гуцуляк 8 днів тому +1

   @Vladimir July ви почули чьому героїня просила пробачення ,до чого тут я на її місці? І до чого тут її сестра вона не обирала собі батька ,чи я не знаю якогось нового закону де за педофілію має нести відповідальність дитина педофіла ,чьому на вашу думку вона мусить вибачатися за дії батька?Питання не в тому яка мета в героїні ,вона не написала заяву на цю людину тому її сестра має особисте право вірити чи ні( УК 63 частина 1 дозволяє не свідчити проти близьких саме тому ) .Не тому що героїня каже не правду ,а тому що існує закон і такі речі треба казати не в студії а писати заяву .

  • Vladimir July
   Vladimir July 8 днів тому +1

   @Эльвира Гуцуляк донька захищає свого батька..бо він її батько... Їй на жертву, мяко кажучи всеодно... Ви б були на її місці, не говорили б такого...Поставте себе на її місце..Не думаю, що вона розказала в студії по причині понтів чи хайпу....це крик душі та бажання достукатися до інших сердець...

  • Эльвира Гуцуляк
   Эльвира Гуцуляк 8 днів тому +5

   @Nataly A ви про т9 чули за своє життя ?чи вас так сильно вразило моє прізвище ...що ви забули слідкувати за своїм правописом, про слова не кажуть ,що вони "різні речі" правильно казати " мають різне значення " і до незнайомого варто завжди звертатися на ви

  • Nataly A
   Nataly A 8 днів тому

   @Эльвира Гуцуляк гуцуляка побачення та пробачення это разные вещи ты в курсе?Это как Хабиба Гурцуляк 😂😂😂😂

 • Надя Гусак
  Надя Гусак 8 днів тому +50

  Смотрела и слезы были 😢жаль Регину ,особенно когда ее сестра сказала тихонько « а сама осталась ни с чем »
  Блин ,так она ради тебя же старалась заменять вам с братом родителей .
  Боже ,Регина ,ты красотка !я за тебя буду молится,жаль что у тебя был такой «верующий » папа.
  Пол программы хотелось тебя просто обнять ❤❤❤

  • Galyna.St@
   Galyna.St@ 8 днів тому +3

   @chellna.regina Ви велика молодець! Цінуйте себе, все решта важливе на стільки скільки Вам це буде потрібно! У людей всі травми з дитинства, бажаю Вам залишити минуле в минулому, знайти себе та відкинути усі страхи, усі заслуговують бути щасливими!

  • chellna.regina
   chellna.regina 8 днів тому +3

   Спасибо вам 😢❤

 • Ирина Литвинец
  Ирина Литвинец 6 днів тому +42

  Я в шоке от брата и сестры. Не дай Бог таких родственников иметь.........................

  • ГРЫША УКРАЇНЄЦЬ
   ГРЫША УКРАЇНЄЦЬ 4 дні тому +1

   в мене теж такы родычы и шо вырис же чоловиком с большой литрухы

 • Снежана Акулова
  Снежана Акулова 8 днів тому +70

  Очень хорошая девушка.не повезло с братьями и сёстрами(((Дай Бог встретить достойного мужчину,который будет ей поддержкой и опорой

 • Lova Lьоva
  Lova Lьоva 8 днів тому +40

  Не бойся психолога!Тебе станет легче и проще жить.Ты красивая,умная и добрая.И все у тебя будет супер!

 • Тетяна Шамбра
  Тетяна Шамбра 8 днів тому +68

  Брат черствий капець.... слів нема.

  • I_am_Tatiana
   I_am_Tatiana 8 днів тому +2

   @luba melnik йому не 12 років, в такому віці адекватні люди розуміють, що педофілія -це погано. Детектор підтвердив, а йому сестри не шкода, переживає, що всі це взнають
   Не погоджусь з вами, черствий
   Не хотіла б я зустріти таку людину

  • luba melnik
   luba melnik 8 днів тому

   Молоденький ще,для нього ці почуття та родинні спогади ,емоції -засклажні на його вік, він теж виріс в досить неповноцінній сім’ї . Такі люди мають складність порозкладати п на правильні полички та адекватно реагувати на дану викладену інформацію за тата і маму. Тому не судіть його так сильно.

 • Maryna Zarytovska
  Maryna Zarytovska 4 дні тому +2

  Хочу поддержать Регину за ее смелость. Внешне очень хрупкая и нежная, но чувствуется что внутри очень сильная, потому что после всего пережитого осталась добрым человеком, который просто хочет быть счастливым. Надеюсь, что несмотря на то ,что не "все" ей до конца поверили ей станет легче и она найдет силы жить для СЕБЯ .

 • Светлана Постовойтова

  Дорога Регіна, у вас чудова бабуся, яка підтримувала вас. Але, нажаль, брат і сестра - чужі вам люди, яких не хвилюють ваші переживання. Вони вперто захищають свого батька, не дивлячись на результати поліграфа. Після їх коментарів вони здаються жалюгідними, адже їх зневажливі і зверхні погляди - визивають відразу. В них ви не знайдете підтримки, відпустіть їх з свого життя, вони для вас баласт.
  Ви чудова, красива, чуйна людина, яка пережила стільки горя, що не кожен витримає. Ви - витримали. Бажаю вам знайти в собі сили і прийняти допомогу людей, які дійсно хочуть вас підтримати і надати вам допомогу. Тримайтесь, батько і всі інші - вже у минулому, а все ваше життя - попереду. Якщо могла би у студії підійти і обійняти - обняла.

 • Gulsum Kuatova
  Gulsum Kuatova 8 днів тому +10

  Нужно иногда проговорить все что на душе,даже такой ценой.Надеюсь Регине стало легче,очень жаль что такое было в её жизни.Две сестры красивы от природы, очень много красивых украинок.Мира всем.

 • Eleonora Aleksandrova
  Eleonora Aleksandrova 8 днів тому +31

  Братья и сестры это не самое близкое родство, если нет объединяющий их родителей. И эти разбежатся кто куда... Напрасно Регина надеется, что будут искать близости. Каждый сам за себя...И только кажется, что сироты должны как никто держаться в кучке: так почти никогда не бывает.

  • Eleonora Aleksandrova
   Eleonora Aleksandrova 8 днів тому +1

   @Lina Kostenko А батькам, думаю, це дуже прикро повинно бути, мабуть. Що народили дітей, які чомусь не люблять одне одного. А як родять більше одного, то пояснюють: " Щоб не один/одна лишилися, як нас не стане". Шкода...

  • Lina Kostenko
   Lina Kostenko 8 днів тому +6

   І нічого смертельного нема, коли брати- сестри не спілкуються..
   Вони можуть бути абсолютно різними людьми, з різними поглядами на життя загалом, на родинні стосунки.. і не мати потреби в спілкуванні з рідними по крові, а мати близьке спілкування зі сьоронніми.. людьми..

 • Людмила
  Людмила 8 днів тому +40

  Дуже не приємний брат,а сестрі легше жити з тією думкою,що тата в неї хороший.Регіна,живи своїм життям .Добра тобі

 • Kirrida
  Kirrida 7 днів тому +10

  На самом деле очень сильная девочка, которую хочется обнять😭❤️я расстроилась что не пошла дальше участвовать, так хотелось чтоб она раскрылась полностью 🙏будь счастлива. Живи своей жизнью, не думай о других, так нельзя! Нужно прожить свою жизнь, создать свою семью. А турки есть тоже хорошенькие 😂не в нации дело. Знай что я тебя обняла❤️

  • chellna.regina
   chellna.regina 7 днів тому +2

   ❤❤❤😢 спасибо большое за понимание
   Я не ожидала столько поддержки

 • Нино
  Нино 8 днів тому +14

  Очень красивая Регина,дай Бог чтоб все хорошо в жизни сложилось

 • Дарина Гаврилевич
  Дарина Гаврилевич День тому +1

  Боже бабушка заслуживает памятника при жизни🙏Несёт на себе крест за свою пропащую дочь. Сильная женщина,пример как нельзя бросать своих родственников в беде. Регина желаю тебе чтоби карма настигла всех кто тебя обидел.Желаю счастья тебе. Найди свою дорогу в жизни🙏❤️

 • Anna Kolesnik
  Anna Kolesnik 8 днів тому +13

  Регіна прийшла за порозумінням від брата та сестри, а у підсумку нічого не отримала. Щиро шкода, що вони виявились такими егоїстами. Про поведінку брата, який переймався здоров'ям свого батька, а не сестрою та бабусею, які його виховали, я взагалі мовчу.

 • Татьяна Чу
  Татьяна Чу 5 днів тому +1

  Я желаю Регине найти настоящую любовь и настоящего мужчину! Создать свою семью, жить ею, получать и дарить свои чувства, своё тепло! Братья и сестры уже взрослые и пора "отпустить" их, убрать жертвенность и думать о себе! 🙏❤️

 • Надя Гусак
  Надя Гусак 8 днів тому +20

  Регина не извиняйся ,сестра может тебя и любит ,но она и брат в папу .
  Смешно от слов сестры,которая говорит ,мол что ты упёртая,
  А сама сидит и упёрто как баран ,прости Господи защищает папу .
  Як то кажуть
  «ти їй в очі сиш,вона каже дощі іде »
  😂

  • Val Prity
   Val Prity 7 днів тому

   Это точно 👍

 • Маша Паруликова
  Маша Паруликова 8 днів тому +27

  Этот брат больше на солевика похож чем на спортсмена

  • Сергей Темный
   Сергей Темный 8 днів тому +1

   Тоже самое подумал,стоит на его эмоции глянуть только

 • Ksenia Baranovskaya
  Ksenia Baranovskaya 6 днів тому +4

  Регіночка ти дуже сильна дівчина , у тебе все буде добре !!!!!

 • Helena Wiese
  Helena Wiese 8 днів тому +10

  Региночка,пора подумать о себе,золотце🙏🙏🙏ну жен хороший психолог и немного отдалиться от родни,чтоб найти себя🙏🙏🙏Вы потеряли себя ,это понятно...с такой то жизнью...но всё в Ваших руках,моя золотая🙏🙏🙏🙏Удачи Вам...и не откладывайте себя и свою жизнь🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹Всё будет хорошо🌹🙏🙏🙏👍👍👍

 • joe sony
  joe sony 9 днів тому +48

  congratulations on your victory ; god bless all the brave ukranien soldiers .

 • Таня Колосова
  Таня Колосова 9 днів тому +61

  Я больше в шоке от реакции Маши,жесть

  • Val Prity
   Val Prity 7 днів тому

   @Eleonora Aleksandrova На 100% с вами согласна.

  • Наталия Гура
   Наталия Гура 8 днів тому +5

   @Eleonora Aleksandrova Я такого же мнения. Сдались ей такие гнилые и надменные родичи.Еще и унижалась перед наглой сестрой. Жесть. Живи свою жизнь , Регина!

  • Eleonora Aleksandrova
   Eleonora Aleksandrova 8 днів тому +9

   @Dmitriy Vinnitsky так там папаша, с которым росли, отпетый уголовник. Это они ещё молодые, а как заматереют, так себя покажут. Я бы этой Регине посоветовала потихоньку отчаливать от общения с ними, напрасно надеется, чостанут одной семьёй.

  • Dmitriy Vinnitsky
   Dmitriy Vinnitsky 8 днів тому +8

   @Eleonora Aleksandrova Видно сидит с наглой харей что она что брат.

  • Eleonora Aleksandrova
   Eleonora Aleksandrova 8 днів тому +11

   Там папа такой, что быть душевными не получится ни у сестры, ни у брата. У этой Маши посмотрите, какие глаза. Жёсткие, навыкате, зрачки расширенные. Не возлагала бы надежд на такую сестру.

 • Рита Дегтярёва
  Рита Дегтярёва 9 днів тому +68

  Мдааа... еще удивительно как с таким детством выросли такие девушки, они адекватные в поведении, красивые.. еще и любящие к своей горе мамы

  • Natalya Tochilovskaya
   Natalya Tochilovskaya 8 днів тому +1

   @Наталия Гура трудно судить бабушку... Сколько есть семей приличных... Этих наркош привязывали цепями к батареям
   ... И что... Пока не подохли, не освободили семьи...

  • Наталия Гура
   Наталия Гура 8 днів тому

   @Natalya Tochilovskaya А бабушка героиня? Это с её молчаливого согласия дочь шлялась, а она детей подбирала. Надо было бить в колокола: соцопека, менты ( за наркотики). Это бабка оставила Регину на "сьедение " педофилу.

  • Наталия Гура
   Наталия Гура 8 днів тому

   Это как кому. Я бы никому не советовала связывать жизнь с членами семейки.

  • Nataly A
   Nataly A 8 днів тому

   @Natalya Tochilovskaya гены не вода,им всего 23 и 20.Всплывут еще корни алкоголизма и наркоты

  • Natalya Tochilovskaya
   Natalya Tochilovskaya 9 днів тому +2

   А еще говорят:гены..вот вам наглядный пример:росли возле бабушки.А возле мамы выросли такими же,как и мама

 • Taja
  Taja 8 днів тому +14

  Дуже хороша дівчина Регіна!Дбайлива і щира з великим седечком! Тільки з дуже заниженою самооцінкою,потрібно попрацювати над собою над минулою травмою дитинства, Регіночко. тримайся сонечко.спочатку ти,а потім всі інші

 • Екатерина Догару
  Екатерина Догару 8 днів тому +8

  Бедные дети и бабушка 😢,мудрая младшая сестра,говорила правильные вещи.А у вас Регина всё будет ХОРОШО!👍Главное не бойтесь!Будьте Счастливы!!😊

 • лана красота
  лана красота 9 днів тому +33

  какие красивые девочки! Как со вкусом у обеих подобрана одежда! Прям обе словно с обложки журнала... Будьте счастливы, поддерживайте друг друга

  • Лана Лана
   Лана Лана 8 днів тому

   им одежду подбирают и макияж и все

 • Ксюха Ксю
  Ксюха Ксю 8 днів тому +17

  так всегда бывает ,когда заботишься о бо всех,не остаётся ресурсов на себя

 • Алла Маркова
  Алла Маркова 7 днів тому +4

  Таких иметь родственников, с наглым лицом...лучше неиметь. Желаю встретить этой девушке хорошего парня

 • İrina
  İrina  8 днів тому +9

  Регина мне вас искренне очень жаль,у меня было похожее поломанное детство и куча проблем в жизни из -за этого ,надо решать разобраться в себе и отпустить и простить все и всех из него,есть хорошие психологи ,которые вам помогут

 • Татьяна Пожилова
  Татьяна Пожилова 5 днів тому +3

  Очень жаль Регину, брат действительно циничный

 • Valentyna Krasovska
  Valentyna Krasovska 6 днів тому +3

  Мария, стыдно за тебя, ты ужасный человек, чёрствый и холодный, запомни что все вернётся бумерангом!

 • Vale Golban
  Vale Golban 7 днів тому +1

  Не знаю реальные история и участники но я рыдала вместе с ними.

 • Chrystyna Davinci
  Chrystyna Davinci 8 днів тому +10

  Брат і сестра головної героїні якісь черстві. Вона розривається , плаче, а ті сидять і усміхаються . І ніхто їй не вірить. Навіть ніхто не обняв головну героїню.

 • Дима Сверба
  Дима Сверба 20 годин тому

  обожаю этот телеканал!

 • Алексей Тихоненко
  Алексей Тихоненко 8 днів тому +5

  Очень печально что так происходит в жизни но я живая этой девочки чтобы жизни у неё все получилось и получилось реализовать себя как мама и надеюсь что эта программа поможет ей найти себя и помогла Достучаться до родных и близких

 • Ирина Пивень
  Ирина Пивень 8 днів тому +17

  Героине нужен срочно психолог .

 • MaxWell McEntire
  MaxWell McEntire 9 днів тому +32

  Регина такая красивая девушка...

 • Яна Швед
  Яна Швед 2 дні тому

  Очень жаль Девочку:(Отпусти страхи и будь Счастлива!!!!

 • Алина Ворончихина

  Эмоциональный проект😞Регина ,вы красивая девушка ,вы хороший человек 🙏у каждого своя правда 😞 надеюсь что со временем у вас наладятся отношения с братьями и сестрой ❤️бабуличке вашей низкий поклон за ваше воспитания 🙏❤️

 • Дарья Яковенко
  Дарья Яковенко 8 днів тому +7

  Моазотные братец с сестричкой, жалко героиню

 • Татьяна Кошка
  Татьяна Кошка 6 днів тому

  регина, ты такая красотка, всё у тебя будет СУПЕР!!!!!!! Я в это искренне ВЕРЮ

 • Sabira Bokayeva
  Sabira Bokayeva 6 днів тому +1

  Региночка дай бог тебе здоровья и счастья в жизни ты заслужила и бабуля пусть будет здорова..Привет из Казахстана.

 • Marina Voytovich
  Marina Voytovich День тому

  Я РЫДАЮ БЛИН !в какой то степени как мое детство! с сестры и брата я конечно в шоке! Регина живи своей жизнью так будет легче! Давай дружить !

 • Меняющий Реальность

  Регіно тримайся , ти сонце в твоїй " родині ".
  А всі інші в твоїй так званій " родині " заслуговують на покарання від Вищих сил , що скоро й буде .
  Марія ти разом зі своїм братом , дві потвори знайте про це .

 • Teddy Bear
  Teddy Bear 6 днів тому +1

  А мне понравилась сестра, трезво рассуждает, зрелая и цельная личность.

 • Djf Ff
  Djf Ff 6 днів тому +5

  Коли маєш таких родичів, не потрібно мати ворогів...

 • Suzanna
  Suzanna 9 днів тому +17

  Регина счастья тебе,

 • Туманова Алёна
  Туманова Алёна 9 днів тому +33

  Моя Региша 💜
  Ты всё сделала правильно.

 • karina revenko
  karina revenko 8 днів тому +13

  Дякую за попередження про мову 🥰👍 Дівчину шкода така красива, все могло б бути зовсім по іншому в її житті 🥲🥲💔 Брат думаю від батька не далеко пішов🙁

 • Андрій Вачильович
  Андрій Вачильович 6 днів тому

  Героиня продолжат жить прошлым, поэтому в настоящем ничего делать не хочет, ни семьи , ни работы. Все варится в старых воспоминаниях. Течет по течению, пора чтото менять, а особенно в своей личности.

 • Светлана Витальевна
  Светлана Витальевна 9 днів тому +49

  Младшей сестре не понять старшую, гл.героиня не отпустила проблемы с детства, если не проработает их, наверняка скатится в тартарары. Тяжело ей, я ее понимаю, но жизнь то продолжается.

  • Val Prity
   Val Prity 7 днів тому +1

   Конечно не понять. Её же отчим не насиловал. У Регины не проблемы с детства а серьезная психологическая травма. После этой программы она 100 % получит профессиональную помощь а вот сестра и брат с их мелкими душонками и гордыней ещё неизвестно как закончат.

  • Туманова Алёна
   Туманова Алёна 9 днів тому +9

   Никуда она не скатится! Она прекрасный человек. И всё у неё наладится и будет хорошо!.

 • Анастасия Калева
  Анастасия Калева 7 днів тому +7

  Какой брат мерзкий! Регина умничка, все будет хорошо)

 • Ekaterina Milyutina
  Ekaterina Milyutina 8 днів тому +2

  Очень красивая девушка!!! Пусть ей в жизни повезёт!!!!

 • Anna Cherniaeva
  Anna Cherniaeva 8 днів тому +11

  Сестра схожа на ту людину(в нинішній ситуації),яка заперечує війну, що перед носом…

 • Оксана OrganoSolo
  Оксана OrganoSolo 6 днів тому +1

  Просто кто-то более чувствительный и больше берет на себя и ему тяжело жить, а кому-то легко.

 • Rafik neVinovat
  Rafik neVinovat 8 днів тому +3

  Достаточно, к сожалению, таких горе - семей! Это страшно конечно, но не интересно...

 • Виктория Еловец
  Виктория Еловец 8 днів тому +8

  Единственное, что сделала хорошего мама для детей, это родила красивых и здоровых детей.
  Психика нарушена у всех, жалко их. Где интересно, были службы?

  • ГРЫША УКРАЇНЄЦЬ
   ГРЫША УКРАЇНЄЦЬ 4 дні тому

   @Ольга Даниленко хиба то грошы?? люби мои.. працюемо за минимальну зарплатню, а такых симей тысячи чы миллион - николы на зубуду свий район.

  • Ольга Даниленко
   Ольга Даниленко 8 днів тому +2

   А служби робили вигляд, що працюють і отримували за це гроші.

 • Елизавета Мазанко
  Елизавета Мазанко 6 днів тому +2

  не дай Бог такую сестру и братьев... У Маши ноль эмпатии. Над её сестрой так издевались, а та- "Не верю.." ты шо, мать, с ума сошла??? Брат то вообще, шо попало...Гены пальцем не размажешь. Регина, у Вас всё будет хорошо, просто абстрагируйтесь от такой сестры и брата. Это ж Иуды в чистом виде. Так жаль героиню, и такое отвращении к сестре и брату

 • Тетяна Калюжна
  Тетяна Калюжна 9 днів тому +59

  Жаль, на мою думку, героїня знову більш думала за інших, бо свої питання вона не вирішила. На жаль, не скористалася такою можливістю спілкування з найкращим психологом.

  • Тетяна Калюжна
   Тетяна Калюжна 8 днів тому +2

   @Regina в мене інша думка

  • Regina
   Regina 8 днів тому +5

   Психолог в цій програмі не допомогає вирішити психологічні проблеми, а веде шоу. Ціль програми задати дуже каверзні питання, щоб зацікавити глядачів, а не допомогти ГГ.

 • Lti Lti
  Lti Lti День тому +1

  Видно что Регине очень больно😢
  Мне жaль еë

 • Тетяна Дехтяр
  Тетяна Дехтяр 6 днів тому +1

  Сестра - все знає краще,
  ніж с
  ама Регіна.
  Брат сидить скучає, йому це не цікаво.
  Регіні треба полюбити себе.

 • Оксана OrganoSolo
  Оксана OrganoSolo 6 днів тому

  Региночка, отпустите сестер и братьев, пусть живут как знают. Не берите на себя обязательства своей мамы. Живите для себя, полюбите себя. И ОБЯЗАТЕЛЬНО пройдите психотерапию.

 • Ирина Гуменюк
  Ирина Гуменюк 9 днів тому +41

  Якій жах- зламане не одне життя...Цій дівчині потрібен псіхолог...

 • Rodika Boboc
  Rodika Boboc 6 днів тому

  Регина вы красавица,у вас будет всё хорошо,дай бог вам здоровья, счастья и благополучия.

 • Mari
  Mari 7 днів тому +2

  вся сім‘я абсолютно повністю до мозку кісток травмована. я не здивована реакцією жодного з них. шкода. стільки зламаних життів. сподіваюсь у них все покращиться.

 • За мир
  За мир 5 днів тому +1

  Корпачев под чем? Сколько раз он их переспросил о возрасте и о семейном положении... он сегодня был не с нами...

 • GALA TOMASCHUK
  GALA TOMASCHUK 8 днів тому +4

  Які різні сестри!!!!Регіна сильна дівчина і вона все переживе

 • Алексей Лукьянов
  Алексей Лукьянов 8 днів тому +6

  Висновок 30 років , йди працюй вливайся в соціум , знайди гідного чоловіка , одружись та живи з ним не так як твоя мама !

 • Кристина Сахаревич
  Кристина Сахаревич 5 днів тому +1

  С такими родственниками и врагов не нужно!зачем ей с ними общаться...

 • I_am_Tatiana
  I_am_Tatiana 8 днів тому +7

  Тобто, брата Регина виховувала, а він зараз сидить і виправдовує педофіла. Ще й так заерхньо. Ех, Богдан, Богдан..тяжка ти людина..

 • E_Lena
  E_Lena 7 днів тому +2

  Глядя на этого братика я так чётко представляю Регининого ужасного отчима, его отвратную мерзкую физиономию и манеры

 • Александр Бажан
  Александр Бажан День тому

  *ДОСЛУШАЛ БРЕД ПРО КОТА И ДАЛЬШЕ СМОТРЕТЬ ПЕРЕХОТЕЛОСЬ. ЛАПША НА УШИ...*

 • Виктория Давиденко

  В 30 лет строить из себя жертву такое-себе))(
  Культивировать в себе обиды на родителей-вот и результат!
  Сейчас масса семинаров работы над собой и есть ситуации у людей хуже в разы,но они закачали свой дух (как мышцы)и с высоко поднятой головой смотрят в будущее!
  Так что работа с собой и со своим внутренним человеком самое главное,а остальное лишь отговорки!!!

 • Марина Скорпион
  Марина Скорпион 6 днів тому +1

  Та да... С такими родственниками и врагов не надо !

 • Morgan
  Morgan 8 днів тому +9

  Бросай своих турков и ищи человека по душе

 • Анна Блохина
  Анна Блохина 8 днів тому +1

  Плачу . Дуже школа що таке трапляється у людей .

 • Nastika Сень
  Nastika Сень 13 годин тому

  Регина на не подсознательном уровне ждёт благодарности и любви к себе от брата,сестры..Сеструха та ещё!Искалечит жизнь Регины,как посчитает нужным,Регина марионетка в их руках,пластилин,а всего навсего ей необходимо как воздух понимание,их одобрение,хотя бы 0,00001 доля любви..Жаль девчушку..Впереди её молодой жизни ждут ох и тяжёлые реалии в отношении "братски и не до систреллы"...

 • Алиса Белик
  Алиса Белик 8 днів тому +3

  Интересно,а есть кто-то кто прошел до конца???)

  • Оксана Гулавська
   Оксана Гулавська 3 дні тому

   Був один мужчина,я бачила. Пройшов до кінця і виграв всі гроші

 • М М
  М М 9 днів тому +16

  Недавно читала, що 90% жінок які обрали для себе професію у секс-індустрії, мають досвід насильства у дитинстві. Тому рід занять головної героїні можна зрозуміти. От тільки дуже прикро, що через таких як вона, за українськими жінками закріпився певний імідж в тій же Туреччині і не тільки...

  • Ольга Даниленко
   Ольга Даниленко 8 днів тому

   Ми не маємо права когось засуджувати. Ми можемо і повинні виправляти свої не правильні вчинки. Про нас думають по нашим вчинкам, а не по вчинкам інших.

  • Кіт Саймон
   Кіт Саймон 8 днів тому +1

   @Natalya Tochilovskaya до чого тут рускіе?

  • Natalya Tochilovskaya
   Natalya Tochilovskaya 9 днів тому +3

   А росіянки в Туреччині...ну,прям баХіні

 • Asta Kazl
  Asta Kazl 8 днів тому +8

  Регина ,ты и твоя сестра с братом из двух разных мир.Подальше от таких отмороженных,они ведь не верят и не поддерживают тебя

 • Людмила Колесниченко

  -Для чего тут эта кнопка? Для того, чтоб нажать? 😂😂😂😂😂ржу, тупая реплика

 • Rina Rina
  Rina Rina 5 днів тому +1

  Интересно, хоть кто то дошел до конца

 • Таня Вольченко
  Таня Вольченко 8 днів тому +10

  Нащо мені були б такі родичі які думають тільки за себе

 • Юлія Войнова
  Юлія Войнова 7 днів тому +5

  Які неприємні брат і сестра. Теплими стосунками до героїні там і не пахне.

 • Valentina Malagoli
  Valentina Malagoli 9 днів тому +10

  Дуже хороша і мудра сестра, сподіваюся, що вона підтримає сестру, вона хоть і старша але зовсім ще дитина.

  • татьяна
   татьяна 9 днів тому +6

   Сестра производит хорошее впечатление , рассудительная , уравновешенная , но даже не осудила своего папашку за издевательство над сестрой !!! "Мне так легче" !!!!
   Конечно , слепоглухонемому жить легче .