Tap to unmute

Московські народні республіки: що принесла рф Придністров‘ю, Абхазії, Південній Осетії і «ЛДНР»

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 30 бер 2023
 • Запишись на безкоштовний пробний урок англійської від Englishdom за посиланням bit.ly/3knirS7
  По промокоду BIHUSED знижка 15% на пакет занять від 20 уроків
  Швидкий тест рівня твоєї англійської - bit.ly/3kr8VgZ
  Квазіутворення, які виникли на території Молдови, Грузії та України - це багаторічна робота Кремля. Москва десятиліттями робила ставку на сепаратизм і псевдореспубліки, а найбільше активізувалася у цьому в період розпаду Радянського Союзу. Казаки-добровольці та регулярна російська армія на території незалежної країни з аргументом, що вони рятують тут росіян від геноциду нацистів - це не лише історія з “ДНР та “ЛНР”. Це калька, яку росія натягувала вже не один раз за останні кількадесят років.
  Про те, як рф створювала псевдореспубліки в різних країнах і яка доля потім ці утворення спіткала- у випуску Данила Мокрика.
  00:00 - відколи простежуються ставки москви на сепаратизм і псевдореспубліки
  02:30 - реклама
  03:46 - “придністровська молдавська республіка”: як усе починалося
  07:14 - фіксації російської армії у “придністров’ї” та аргументи про “нацистів” і “геноцид”
  11:00 - що нині з окупованою рф частиною Молдови
  14:00 - пропаганда рф у грузії та історія Абхазії і Південної Осетії
  22:52 - роль Януковича у появі сепаратизму на сході України
  26:38 - ігор гіркін і початок війни
  30:50 - ситуація в так званих “днр” та “лнр” напередодні повномасштабного вторгнення
  Підтримати нашу боротьбу на інформаційному фронті:
  bihus.info/donate/
  www.patreon.com/bihusinfo
  Підтримати підрозділ Бігуса:
  5168745031204784 грн
  5168745021610610 дол
  або тут secure.wayforpay.com/payment/...
  Ми в соцмережах:
  Facebook: bihus.info
  Twitter: bihusinfo
  Instagram: bihus.info
  Telegram: t.me/bihusinfo
  Tik-Tok: www.tiktok.com/@bihus.info

КОМЕНТАРІ • 837

 • BIHUS Info
  BIHUS Info  2 місяці тому +63

  Підтримати нашу боротьбу на інформаційному фронті:
  bihus.info/donate/
  www.patreon.com/bihusinfo

  • wonderer
   wonderer 25 днів тому

   додайте до цьго списка: Палестинську Автономію в Ізраїлі, та Сектор Газа. створених Кремлем з метою постійної війни між Євреями та Арабами.
   це не вибачае ватних євреїв, які на московії, в Україні, Ізраїлі ненавидять Україну і Українців.
   ватний єврей?- це хвороба, дуже небезпечна. коли носій такої хвороби дуже активний, замість того щоб тихо дома лікуватися, лізе на самі поверхи влади і пропаганди.
   як ескін, кедмі, соловьйов, вассерман, хазін, портнов, бужанскій, дубінський, рабинович... . навіщо вони це роблять? бажання заробити медаль від фашистів московії? не розумія, щo такими діями вони втрачають повагу інших?
   що з такими робити? не знають і самі євреї. памьятають приклад з Історії, початка першого тисячоліття, коли Євреї, протилежних поглядів, майже знищили себе в братовбивчій війні.

  • Алексей Плехов
   Алексей Плехов Місяць тому

   Российские спе спецслужбы России всегда использовали одну схему удержания под контролем Кремля страны бывшие республики СССР. Это под видом казаков,Ю местных ополченцев закидывали на территорию другой страны ДРГ (диверсионно разведовательные группы), которые устраивали точки нестабильности в стране с целью лишить страны права на самоопределение, вернуть страны под контроль Кремля и поставить на руководящие посты ручных назначенцев выполняющих волю Кремля!

  • Василий Тёркин
   Василий Тёркин Місяць тому

   Дуже розчарований цим відео. Хто хоч якось цікавиться історією совка та його розпаду, той і так знає все що показано в цьому відео. Особисто я очікував побачити щось нове. А саме - сучасний стан цих анклавів, рівень життя, безробіття, занедбані міста та напівпусті полиці магазинів. Про статус їхніх "громадян" та у які країни їм дозволено в"їзд. Про рівень їх зарплат, пенсій, стипендій тощо та рівень цін на товари першої необхідності. Про те як мешканці вирішують свої економічні та побутові питання, куди їздять на заробітки й скуповуватись і на що їм вистачає їхніх статків. Тобто побачити все те, про що ще ніхто не знімав і не показував. Будь ласка, зніміть другу частину саме про це. Щоб усі любителі "руского міра" побачили цей "вічносовковий рай" і одразу почали пакувати свої валізи.

  • Марина Анкх
   Марина Анкх Місяць тому

   Он не поддержал режимы а создавал их а потом давал ход событиям. Если бы у них вышло захватить Украину представьте себе какие дороги им открывались и уже украинскими руками

  • HI MARS
   HI MARS Місяць тому

   @elegantslave0 lolguy технологію сепаратизму росія використовувала і до 1991 року, і після 1991 року. При Єльцині була зроблена основна частина роботи по віджиму Абхазії та Південної Осетії

 • Nata Lupan
  Nata Lupan Місяць тому +93

  Я с так званного Приднестровья .Уже долгие годы не живу там ,но родители остались там .Я безмерно им благодарна за то ,что воспитали меня нормальной с точным пониманием самоидентификации и желанию и любви к румынскоу языку который в моем родном городе называют «фашистским.».Смотрю это видео и все болит внутри ..Все как мама рассказывала (она бежала тогда в Одессу с моим братом ) так как были обстрелы .Это нарыв из-за которого мне всегда больно приезжать туда .Я верю в победу Украины ,я верю ,что Приднестровье перестанет быть Приднестровьем и повернется в родную гавань ,а вся кацапня уедет на росию.Слава Украине! Sa trăiască Moldova 🇲🇩💙🇺🇦

  • Natalya Matvieieva
   Natalya Matvieieva Місяць тому

   @Алекс Алекс все «хорошее» когда-нибудь заканчивается, пора россию призвать к ответу , а то что-то сильно разгулялась

  • Алекс Алекс
   Алекс Алекс Місяць тому

   @Vch M Речь про боевые действия в 1992г. Да, обстреливали (хотя пытались и бомбить, но неудачно) молдавские войска. Нет не 8 лет, а 6 месяцев.

  • Алекс Алекс
   Алекс Алекс Місяць тому

   @Nata Lupan Почему сразу бот?! Потому, что не всё по Вашему?

  • Алекс Алекс
   Алекс Алекс Місяць тому

   @Евгения Евгеньевна Нет, Молдавия себя не обстреливала, т.к. НИ ОДИН снаряд не упал тогда (в 1992г.) на территорию, контролируемую официальным Кишинёвом. Боевые действия велись исключительно на территории Приднестровья. А бойня в Бендерах была остановлена без единого выстрела российской армии, достаточно было лишь резких слов генерала Лебедя! И это -правда! К огромному сожалению, события на востоке Украины с 2014 г. развивались настолько трагично и с таким чудовищным количеством жертв, что сравнение с ситуацией в Приднестровье в 1992г. не корректно. Тогдашние бои с преимущественно стрелковым оружием не идут ни в какое сравнение с нынешними! А насчёт родной гавани, так левобережные районы Молдовы дольше были в составе Херсонской губернии, чем в составе Молдавии!

 • Анна Ясинова
  Анна Ясинова 2 місяці тому +209

  Дуже якісно все систематизовано. Гарно показати тим, у кого "не все так однозначно"
  Взагалі, кожне ваше відео - діамант. Дякую за ваш професіоналізм!

  • Анатолий Бутенко
   Анатолий Бутенко Місяць тому

   Слабувата аналітика. Звичайний документальний фільм з датами та назвою країн бувшого срср

 • Viacheslav Skrypnyk
  Viacheslav Skrypnyk 2 місяці тому +176

  Свободу Білгородській Народній Республіці!

  • Енгельберд Симфонік
   Енгельберд Симфонік Місяць тому +8

   Свободу Кенігсбергській Народній Республіці!

  • Alf
   Alf Місяць тому +13

   У російського полоненого спитали чи він підтримує незалежність білгородської народної республіки - він відповів "да" :D

 • Consumer _Ua
  Consumer _Ua 2 місяці тому +130

  Дуже гарна тема ефіру. Молодці що запросили Дениса Казанського. Він з Мариною Воротинцевою як очевидець дуже чітко описав події того часу, кажу це теж як очевидець тих подій безпосередньо в Луганську. Дякую що доносите всім іншим історію чому почалась війна щє тоді в 14му.

 • lulu-lulu lu
  lulu-lulu lu 2 місяці тому +61

  Спасибо. Всю правду вытянули наверх. Родились с мужем в советской Молдове, видели весь этот беспредел в юности, эмигрировали в Германию 20 лет назад. Наблюдаем и на собственной шкуре ощущаем все эти годы обнищания и развала на родине. Наши родители там живут в ужасных финансовых и инфраструктурных условиях.

  • Cusmir Ludmila
   Cusmir Ludmila Місяць тому +5

   @lulu-lulu lu Надеюсь, претензии по содержанию ваших родителей вы адресуете не Молдове, а тому государству (СССР) или недогосударству - Приднестровью. Вы, дети, никакого отношения к содержанию родителей, очеидно, не имеете. Привет из Молдовы, увидимся в ЕС.

  • Алекс Алекс
   Алекс Алекс Місяць тому +4

   @lulu-lulu lu Уверен, Вы знаете, что у нас распределительная система начисления пенсий и напрямую зависит от социальных отчислений работающих в Приднестровье граждан в данный момент, к которым отношусь и я. Поэтому, считаю я как раз свои деньги, т.к. вся социальная помощь (согласен с Вами на 100%- мизерная) начисляется из моих налоговых отчислений. Именно из-за массовой эмиграции трудоспособного населения и, конечно, гипертрофированной и коррумпированной бюрократической системы, большинство населения живёт очень бедно!
   P.S. Что ещё более удивительно, что пенсионеры в абсолютном большинстве поддерживают действующую власть! Спросите их об этом🤔

  • lulu-lulu lu
   lulu-lulu lu Місяць тому +3

   @Алекс Алекс
   Не большие по немецким меркам деньги нужно сначала заработать. Считать чужие доходы и попрекать кого-то тем, чего не знаете -- некрасиво. А пенсию в 80 евро нужно помножить минимум на 5, чтобы создать хоть какие-то приемлемые условия проживания в пмр. И это в 2х семьях. Наши родители отработали втроём в общей сложности 140 лет на государство и заслужили нищеские пенсии, на которые не только жить, но и умереть стыдно.

  • Алекс Алекс
   Алекс Алекс Місяць тому +4

   Правда ещё и в том, что многие уехали, оставив своих родителей на попечение нищих государственных органов! Помогая родителям материально, за очень небольшие по немецким меркам деньги, Вы бы избавили их от "ужасных условий"!

 • Джано Джанашия
  Джано Джанашия 2 місяці тому +25

  Дякую велике. Дуже хороший матеріал.
  Я сам з Абхазії. Живу в Одесі вже 30 років. У 1993 року нас вигнали з дому в Абхазії такі от найманці та доброволці у відпусці. Сволота. Русня це сволота..!!

  • Иван-дурак народный герой лишнехромосомных лаптей
   Иван-дурак народный герой лишнехромосомных лаптей Місяць тому

   як грузини в Абхазії опинилися у більшості, а корінний народ абхази - у меншості? і чому сам не втік до Батумі, скажімо? як це з 1994 - 1996 лапотний Мордор і Грузія, які за цим відео воювали одна з одною, потім як рідні сестри влаштували блокаду Абхазії, де люди голодували! і на останок: uaclips.com/video/Tk5MJZtMhZM/відео.html, де зло? подобається виставляти когось злодієм? то чим ти краще за лаптів?

 • Alice Ilmenska
  Alice Ilmenska 2 місяці тому +58

  Потрібні англійські субтитри. Це дуже добре, що ви робите історичний ефір, але його перш за все добре б побачити жителям Заходу. Ми бiльш менш розуміємо з ким ми маємо справу, а західні люди нi.

  • Dani Prim
   Dani Prim Місяць тому

   Підтримую

 • Тарас Гетьман
  Тарас Гетьман 2 місяці тому +156

  Всі колаборанти і зрадники мають постати перед справедливим судом !!!
  Непокаране зло повертається вдвічі сильнішим.

  • Piligrim
   Piligrim 2 місяці тому +2

   @Yulia Olabi 50 на 50

  • Yulia Olabi
   Yulia Olabi 2 місяці тому +1

   @Piligrim так але нажаль вона закінчується тихою спокойною старістю в іншій країні та їхніми дітьми які потім повертаються. Також історична правда .

  • Людмила Захарова
   Людмила Захарова 2 місяці тому +1

   @Obsidiya - ви проводили дослідження?

  • Piligrim
   Piligrim 2 місяці тому +6

   @Obsidiya "Скільки мотузці не витися, а кінець завжди буде", ця мудрість спрацьовує, сам не одноразово бачив.

  • Obsidiya
   Obsidiya 2 місяці тому +8

   @Галицький БАТЯР та вгамуйтеся ви вже ви з вашими бумерангами. Спокон віку вся пиздота лишається безкарною, за рідкісними виключеннями.

 • Sojinxxy
  Sojinxxy 2 місяці тому +34

  Дякую за вашу роботу! Нажаль ще не всі у світі знають про цей сценарій

  • Olena Mishchenko
   Olena Mishchenko Місяць тому

   Навіть не всі українці це знають (

 • Олена Хіміч
  Олена Хіміч 2 місяці тому +30

  Дякую за вашу працю, ви робите надважливу справу💙💛
  Я народилась в Луганську і жила там до 2014 року. Коли все почалося, мені доводилось самотужки шукати інформацію про окупацію Молдови і Грузії, щоб хоч якось вправи мізки ватним родичам і показати, що чекає на Донбас. Але телевізор з барвистими історіями про "распятих мальчікав" пепемагав мої перекази прочитанного в інтернеті. Шкода, що тоді в нас не було таких ресурсів, як ваш канал та інші патріотичні медіа і ми програли інформаційну війну😞

  • Олена Хіміч
   Олена Хіміч 2 місяці тому +7

   @Mary Lu оце оборює найбільше🤦‍♀️ Теж є колишні друзі та родичі, які дуже жадали (і продовжують) рускага міра, а як якісь виплати отримати чи закордон поїхати, так вони раптом пригадують, що вони громадяни України...

  • Mary Lu
   Mary Lu 2 місяці тому +13

   Така ж сама біда. Я з Криму. Але з 2007 живу в Одесі, всі рідні в Криму. Теж сама вивчала всі ці істрії. Пробувала довести ,що воні не праві. Запитувала у тата і дяді, як жилося у Криму після війни, як люди голодували, бо росія була далеко і не могла їх підтримувати.Тато казав, що навіть при немціх такого голоду не було. Разом дійшли висновку, що "подарунок Хрущова" це дурня. Особливо боляче від того, що коли почалась війна вже по всій Україні 24.02.22. ,моя рідна сестра з Севастополя радісно казала, що нас йдуть звільнять десантники рф, я тоді ревіла, казала, що у нас як в Чечні буде. І була права. Деякі міста і села вже виглядають, як Грозний під час війни. Саме огидне, що мої родичі працюють на європейських і амеріканських суднах і на работу їздять по українським паспортах. Чогось не хочуть на росії працювати. Це якась жахлива хвороба цей "русский мир". 😥

 • Kaktus Lilya
  Kaktus Lilya 2 місяці тому +28

  Дякую за Вашу потужну професійну діяльність! Успіхів! Слава Україні!

 • Лариса Макаренко
  Лариса Макаренко 2 місяці тому +20

  Данило, дякую за Вашу важливу роботу. Цей сюжет треба дублювати різними іноземними мовами , щоб люди не забували , а хто не знає побачили, хто і що таке рашка

  • Тетяна Танченко
   Тетяна Танченко 2 місяці тому +5

   @BIHUS Info дякую, своїм родичам відправлю в Росію, хай дивляться, скільки горя вони принесли своїм "миром"

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  2 місяці тому +4

   Дякуємо! Вже на вихідних він вийде в російському озвученні.

  • IndeyUA
   IndeyUA 2 місяці тому +5

   Плюсую!
   Дуже важливо донести світові, що зараз війна - не щось екстраординарне, а послідовна політика росіян

 • Ірина Коренюгіна
  Ірина Коренюгіна 2 місяці тому +24

  Браво! Дякую за дуже корисне і дуже потрібне відео. Переконана, що саме так і треба подавати інформацію: масштабно і у взаємозв'язку. Тоді добре видно причини і наслідки. А це сприяє тому, що в Україні і у світі буде менше людей, які підтримують дикунську москву. Московська недодержава мусить бути знищена, бо вона сіє у світі лише війну, голод, смерть, перетворює все на руїну.
  Україна назавжди! Слава ЗСУ!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  2 місяці тому +1

   Дякуємо! Героям Слава!

 • akademon83
  akademon83 2 місяці тому +33

  💙💛 Дякуємо кожному захиснику та захисниці країни! Віримо в перемогу! 💙💛

 • Serhii Hlushko
  Serhii Hlushko 2 місяці тому +17

  Корисно пам'ятати історію, дякую за те, що зібрали до купи та провели паралелі

 • Іvy Po
  Іvy Po 2 місяці тому +21

  Ох , як важливо ,якби цей випуск бачила Європа і ті , що розповідають « як домбілі бамбас»

 • Богдан Ільба
  Богдан Ільба 2 місяці тому +19

  Неймовірно цікавий випуск! Дуже дякую Вам та команді Бігус Інфо за роботу

 • Oleksandr Kupriienko
  Oleksandr Kupriienko 2 місяці тому +62

  Супер випуск! Дуже вдячний за титанічну працю над матеріалом

 • Адвокат Дмитро Скоропад

  Дякую за Вашу роботу! Багато хто забув/ не знав ці події....а світ мовчав.....от і виростили звіра.....

  • Алексей
   Алексей 2 місяці тому +1

   а яке діло світу до нас? Якщо ми самі мали наводити лад, нам було байдужє, ось і сталося

 • ludmila parkhomenko
  ludmila parkhomenko 2 місяці тому +57

  Дякую за вашу працю! Денісу Бігусу привіт!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  2 місяці тому +3

   Дякуємо! Передамо🤗

 • Frozina Mjtskan
  Frozina Mjtskan 2 місяці тому +76

  ❤️🙏🙏🙏ВИ СУПЕР МОЛОДЦІ ❤️🙏🙏🙏🙏ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ РОБОТУ. ❤️🙏🙏🙏🙏

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  2 місяці тому +10

   Дякуємо вам!

 • Катерина К.
  Катерина К. 2 місяці тому +25

  Супер. Це треба перекласти іншими мовами та розповсюджувати.

 • Анастасія Соснова
  Анастасія Соснова 2 місяці тому +20

  Велика подяка Данилу за такі сюжети. Мокрик молодець 💪

 • Ion Ukrainescu
  Ion Ukrainescu Місяць тому +23

  Спасибо украинцы !
  Я из Молдовы.
  Вы все правильно казали !
  Слава Украине !
  Дай Бог вам счастливого процветающего будущего !
  Скорейшей ПОБЕДЫ !
  БЫСТРЕЙШЕГО ВОССТАНОВЛЕНИЯ И МИРА ВЕЧНОГО !

 • Sergii Usenko
  Sergii Usenko 2 місяці тому +21

  Бігус - чудовий матеріал - треба англійські субтитри!!!

 • MrPine Kindasneaky
  MrPine Kindasneaky 2 місяці тому +19

  Цікаво й інформативно , не завадив би це й ж сюжет перекласти різними мовами для жителей тих же Грузії чи Молдови

 • Olha Sem
  Olha Sem 2 місяці тому +4

  Я хочу попросить всех посмотреть англоязычную версию этого видео, чтобы максимально распространить его в Европе и Америке. Чтобы донести до людей реалии, в которых мы живём и что из себя представляет Московия.

 • Ivan Dum
  Ivan Dum 2 місяці тому +41

  Як завжди в тренді і про важливі та болючі теми.

 • Саня Кревський
  Саня Кревський 2 місяці тому +34

  Дякую за дуже якісний контент !

 • Drach_Yevhenii
  Drach_Yevhenii 2 місяці тому +17

  Дякую за вашу працю!!!

 • Denis Kaminskiy
  Denis Kaminskiy 2 місяці тому +18

  зібрали все в один чудовий матеріал, дякую

 • Spade
  Spade 2 місяці тому +25

  Було б добре якби це відео вийшло півтора року тому
  За відео дуже дякую команді Бігуса

  • Grigor Kresun
   Grigor Kresun 2 місяці тому +2

   "Валентина Матвиенко сказала что: "Все готовы, всё побегут в военкоматы"... Чтобы что? Зачем? Чтобы с братьями воевать, с соседями воевать? Зачем? Чтобы кого защищать? Ваши счета? Вашу недвижимость заграничную защищать? Ваши дворцы в Геленджике? Яхту Усманова или новый лайнер Абрамовича? Защищать-то что? "
   Евгений Ройзман

 • Юлія Зак
  Юлія Зак 2 місяці тому +14

  Дякую тобі, Даниле, і команді Бігусу за цікаві і потрібні випуски!

 • Наталія Дорощук
  Наталія Дорощук 2 місяці тому +22

  Велика подяка вам BIHUS info.
  Ви молодці,так тримати.
  Разом до перемоги на всіх фронтах.
  Слава Україні.

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  2 місяці тому

   Героям Слава!

 • Andrii Vynnyk
  Andrii Vynnyk Місяць тому +8

  Просто мрію щоб до людей дойшло, що потрібно дивитися розслідування наших журналістів, а не телевізор. Робити власні висновки, а не те що нам нав'язують. Вам респект, ви як завжди найкращі.

 • Jul
  Jul 2 місяці тому +13

  Дякую, дуже якісний матеріал! Помітно, що над ним працювали довго і ретельно)

 • Олександр Шмалюх
  Олександр Шмалюх 2 місяці тому +28

  Якісна робота. Дякую!

  • Xexe Meme
   Xexe Meme 2 місяці тому +1

   @Grigor Kresun Поняття "исконниє зємлі" - це московитська вигадка. Забудьте цю чухню

  • Grigor Kresun
   Grigor Kresun 2 місяці тому +1

   Станьте НАРОДОМ, а не населением! Уважайте себя, любите свою землю, смелых благославляют небеса!
   Свободу всем национальным республикам оккупированым россией !
   Свободу и Независимость всем Республикам и их народам, от этой исскуственной тюрьмы федерации. За свой родной язык, веру, обычаи и культуру, а главное за Мир и процветание на своих исконных землях!

 • YEgor Tokar
  YEgor Tokar 2 місяці тому +12

  Дуже сильний випуск, дякуємо за роботу! 💪🏻💥💙💛

 • V Nesterenko
  V Nesterenko 2 місяці тому +26

  Браво Бігусу!
  Дотепно, з подробицями і свідоцтвами! Хто має очі той побаче!
  Дякую!

 • Крутончик
  Крутончик 2 місяці тому +24

  Дякую бігусята:))) дуже цікавий иатеріал

 • Mr Mate
  Mr Mate 2 місяці тому +32

  Комент для охвату, але робіть будласка більше розслідувань про хабарників та коррурціонерів. Про продукти МОН був фідбек

 • Aram Gragian
  Aram Gragian 2 місяці тому +12

  Насправді, варто тільки замислитися, яка якісна аналітична робота виконана для створення цього випуску, хоча справедливості заради, усі випуски Бігусів такі! Що і відрізняє їх від решти на ютьюбі. Завжди приємно дивитися якісний контент!
  Велика вам усім дяка хлопці та дівчата!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  2 місяці тому +2

   @IndeyUA так, на Мокрика також підписуйтеся! www.youtube.com/@MokRec

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  2 місяці тому +2

   Дякуємо!

  • IndeyUA
   IndeyUA 2 місяці тому +3

   Мокрик сам по собі теж крутий! В нього на каналі теж хороші матеріали

 • andrey baybabay
  andrey baybabay 2 місяці тому +19

  Дякую команді Bihus!)

 • Olha Sem
  Olha Sem 2 місяці тому +5

  Вы очень большие молодцы, что выпустили англоязычную версию! Я думаю, что вам нужно дублировать так все ваши выпуски!

 • Tatiana Ucraiinka
  Tatiana Ucraiinka 2 місяці тому +26

  Все за звичним сценарієм... Раша дно. Дякую за ролик, молодці Бігус 💙💛🤗

 • Bohdan Galicius
  Bohdan Galicius 2 місяці тому +10

  Дякую за вашу працю друзі. Ви нам дуже потрібні зараз 😎👍

 • Olena Skrypnyk
  Olena Skrypnyk 2 місяці тому +56

  Хочеться плакати....дякую за відео. Сама з Донецької області і тепер я розумію, звідки були думки, що " захід нас не любить" та " Донбас годує країну"...прикро усвідомлювати, що пропаганда була в поєму житті. Але я була дитиною, а зараз все зрозуміло

  • Yulia Olabi
   Yulia Olabi 2 місяці тому +5

   Все буде добре, моє коріння з Донбасу, дуже хочеться на могилку до пращурів потрапити.

  • Sergey Tryfonov
   Sergey Tryfonov 2 місяці тому +6

   Лучше пізно чим не коли !

 • Oleksandr Petrushenko
  Oleksandr Petrushenko 2 місяці тому +6

  🔥

 • В'ячеслав Федорович
  В'ячеслав Федорович 2 місяці тому +10

  Це варто переглянути тим для кого ще й досі " нє всьо так однозначно" . Чудова робота. Респектую.💪👍

 • Артем
  Артем 2 місяці тому +29

  Дякую,вам за ефіри

  • Grigor Kresun
   Grigor Kresun 2 місяці тому +1

   "Валентина Матвиенко сказала что: "Все готовы, всё побегут в военкоматы"... Чтобы что? Зачем? Чтобы с братьями воевать, с соседями воевать? Зачем? Чтобы кого защищать? Ваши счета? Вашу недвижимость заграничную защищать? Ваши дворцы в Геленджике? Яхту Усманова или новый лайнер Абрамовича? Защищать-то что? "
   Евгений Ройзман

 • Василь Ш
  Василь Ш 2 місяці тому +6

  Дякую за вашу роботу! За важливу справу донесення суті подій до людей. Це - надважлива місія!

 • Tania
  Tania 2 місяці тому +37

  Дуже цікаві такі формати відео. Було б дуже добре якщо б були англійські титри.

  • Ladoyar77
   Ladoyar77 2 місяці тому +9

   @BIHUS Info it will be very useful to share among our English speaking friends.

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  2 місяці тому +13

   Дякуємо! На вихідних це відео буде і з англійським озвученням!

 • Sergiy Pimenov
  Sergiy Pimenov 2 місяці тому +11

  Дякую, Данило! Дуже якісний і для декого дуже пізнавальний фільм!

 • Anton Omeliuta
  Anton Omeliuta 2 місяці тому +8

  Мокрик и Казанский! вподобайка і комент!

  • Владимир
   Владимир 2 місяці тому +1

   Казанскому вообще низкий поклон за интервью и дружба с диордицей, вот где действительно журналистский профессионализм.

 • Andry K
  Andry K 2 місяці тому +21

  Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  Слава ЗСУ!
  Слава Українському контенту та його творцям!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  2 місяці тому +4

   Героям Слава!

 • Юлія Щербань
  Юлія Щербань 2 місяці тому +12

  Дякую за працю! Потрібна робота. Давно такого чекала. Дітям з відео, легше роз'яснити, що не так з псевдо республіками.

 • ї
  ї 2 місяці тому +23

  Слава та подяка ЗАХИСНИКАМ та ЗАХИСНИЦЯМ УКРАЇНИ!
  Повертайтесь живими.
  Переможемо.
  Партнерам подяка за підтримку.
  Вашій команді дякую за роботу.

 • Валентина Іванівна
  Валентина Іванівна 2 місяці тому +14

  Велике спасибі вам панове журналісти за вашу небезпечну працю.

 • Anastasia Vasylenko
  Anastasia Vasylenko 2 місяці тому +10

  Зробіть будь ласка англійські субтитри ‼️❤️
  Дуже грамотна подача інформації, дякую.
  Все буде Україна 💙💛❤️❤️

  • IndeyUA
   IndeyUA 2 місяці тому +2

   А краще цілком переозвучене відео, Мокрик вміє!

  • Ольга Горобец
   Ольга Горобец 2 місяці тому +3

   Дуже добре було б англійські субтитри!!!

 • Денис Ренкас
  Денис Ренкас 2 місяці тому +8

  Як завжди надзвичайно високий рівень підготовки випуску. Браво

 • Кіт Муркіт
  Кіт Муркіт 2 місяці тому +16

  Дякую за те, правильно пишете імена .осіян. Навіть на єдиному марафоні такого нема)

 • Sergiy Golovin
  Sergiy Golovin 2 місяці тому +10

  Випуски від Мокрика завжди топ!😎👍

 • Вусата Мала
  Вусата Мала Місяць тому +4

  Це просто неймовірно, боляче дивитись, зло розбирає. Треба цю росію вже так моцно схилити до миру, щоби їй більше ніколи не хотілось нікого захищати або звільняти. Дякую Бігус інфо за відео. Слава ЗСУ!🤙

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  Місяць тому +1

   Героям Слава!

 • Yuriy Litvinov
  Yuriy Litvinov 2 місяці тому +4

  Лайк!

 • Kyiv planet
  Kyiv planet 2 місяці тому +5

  спасибі вам за таке дослідження 💛

 • Andry K
  Andry K 2 місяці тому +35

  Більше розбратання з москалями назавжди!
  Все буде Україна 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

 • Anna anna
  Anna anna 2 місяці тому +10

  Дякую, Вам!

 • Ladoyar77
  Ladoyar77 2 місяці тому +21

  Головна причина сепаратизму в Україні - це створення за Кучми олігархічної моделі економіки, тобто, грабунку країни через бюджет на користь свого вузького кола обраних. Наслідок - економічне зубожіння переважної більшості, витискання активної частини за межі на заробітки або до не настільки віддалених місць. Відповідно, щоб утримати владу, треба запускати механізм "розділяй та володарюй" всередині та шукай сюзерена за кордоном. У нас ще ніколи не було реально національної політичної влади. Але нічого - переможемо

 • Taras Konoplya
  Taras Konoplya 2 місяці тому +2

  Як завжди топ! Дякую команді бігусу за вашу роботу і громадську позицію.

 • Julia Ukr
  Julia Ukr 2 місяці тому +8

  Даже цікаво, буду переглядати ще не один раз. Цікава паралель

 • akademon83
  akademon83 2 місяці тому +15

  💙💛 СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ !!! 💙💛

 • OLEKSA
  OLEKSA Місяць тому +1

  Дякую за працю! ✊🏻🇺🇦

 • Анна Колтун
  Анна Колтун 2 місяці тому +3

  Дякую за вашу роботу!

 • М К
  М К 2 місяці тому +13

  Якщо відмотати історію на 100 років назад - СРСР створювався за тими ж самими лекалами, захоплення Балтійських держав, створення блоку Варшавського договору

  • Grigor Kresun
   Grigor Kresun 2 місяці тому +1

   "Валентина Матвиенко сказала что: "Все готовы, всё побегут в военкоматы"... Чтобы что? Зачем? Чтобы с братьями воевать, с соседями воевать? Зачем? Чтобы кого защищать? Ваши счета? Вашу недвижимость заграничную защищать? Ваши дворцы в Геленджике? Яхту Усманова или новый лайнер Абрамовича? Защищать-то что? "
   Евгений Ройзман

 • Микола Лейбюк
  Микола Лейбюк 2 місяці тому +21

  В продовження теми про Придністров'я і компанію Шериф: а 2018 році молдовські журналісти оприлюднили матеріали, згідно яких постачальниками продукції для мережі супермаркетів Шериф є такі компанії як кока-кола Україна нестле Україна і ... (найцікавіше) Рошен.
  Це щось типу як постачати продукцію в ДНР тільки Молдовське.

  • Olena Kolеорннko
   Olena Kolеорннko  2 місяці тому +3

   Вы абсолютно правы! Ещё один вопрос. Своих продуктов питания ПМР не имеет , в основном , а все покупает или в Украине или Молдове . Ну, если честно процентов на 95 . Все детали были продуманы заранее . Кому то идея нового государства , а кому то бизнес , денежки. Я упомянула продукты питания , но список очень длинный . Стройматериалы , лекарства , техника и т д .

 • Тетяна Іванівна
  Тетяна Іванівна 2 місяці тому +2

  Дякую за вашу працю.

 • Count SadistO. III
  Count SadistO. III 2 місяці тому +5

  Proud Finn here with love to ukraine

 • Alla Nikolaenko
  Alla Nikolaenko 2 місяці тому +12

  Дякую за роботу

 • Ihor Kos
  Ihor Kos 2 місяці тому +1

  Дякую за вашу працю!

 • Захар Вегеш
  Захар Вегеш 2 місяці тому +7

  жесть...абсолютно ничего нового за 30 лет не придумали....спасибо , информационный выпуск.привет из деоккупированного Херсона)

 • Allen Caldwell
  Allen Caldwell 2 місяці тому +12

  Обожнюю ваші відео)
  Дякую за черговий топ контент

  • Grigor Kresun
   Grigor Kresun 2 місяці тому

   Станьте НАРОДОМ, а не населением! Уважайте себя, любите свою землю, смелых благославляют небеса!
   Свободу всем национальным республикам оккупированым россией !
   Свободу и Независимость всем Республикам и их народам, от этой исскуственной тюрьмы федерации. За свой родной язык, веру, обычаи и культуру, а главное за Мир и процветание на своих исконных землях!

 • Татьяна Барбашина
  Татьяна Барбашина 2 місяці тому +13

  Дякую за Дениса. Земляк.

 • Аліна В
  Аліна В 2 місяці тому +1

  Як завжди дякую вам за вашу працю!!

 • Anton Movchan
  Anton Movchan 2 місяці тому +6

  Чудовий матеріал!

 • Грамотный Пацан
  Грамотный Пацан 2 місяці тому +2

  Дуже цікаве відео. Дякую вам за таку роботу 💙💛

 • Анна Трегубова
  Анна Трегубова 2 місяці тому +4

  Дякую! Актуально, вчасно.

 • Galina Golovatiyk
  Galina Golovatiyk 2 місяці тому +5

  Гарна робота, дякуємо !❤❤❤❤

 • Mars Demidov
  Mars Demidov 2 місяці тому +4

  Анекдот . читать до конца.
  Идет Иван-Дурак по лесу , захотел пить - видит озеро . Естественно спустился . Видит на пляжике у самой воды Змей-горыныч лежит ,загорает и лошадиную ногу догрызает, дымом из ноздрей пыхкает.
  -- Ах, ёпта ! - кричит ИванДурак и начинает Змею головы рубить.
  Одну голову Змею отрубает , а на её месте две вырастает.
  В общем уже вечер , замахался ИванДурак рубить , перед ним вместо трехглавого змея выросло стоглавое чудище.
  - Погоди ,Иван.. - гудит чудище.
  - Погоди ! Ты зачем вообще к озеру приходил ?
  - Водицы испить,- говорит ИванДурак вытирая лоб.
  - И что ? - спрашивает чудище с нескрываемым интересом .- Я тебе пить не давал ?...
  Это я к чему веду
  Я каждый день спрашиваю у русских патриотов : Чего вам ,дуракам не хватало ? В каком месте вы на коленях стояли ? Что вам так нестерпимо было со всеми соседями находится в нормальных отношениях ?( вокруг вас Хохлы, Бульбаши , Ляхи, Проебалты, Узкоглазые , Вонючие , Черные и тд.)
  Кто вам Иванам дуракам пить мешал ?....
  нефть была по 140$ , мир , дружба ,сапсаны , айфоны ,BMW , Mercedes , VISA .и другие блага ЦИВИЛИЗОВАНОГО мира ..
  2022г. Зэки пытаються захватить соседнюю страну ..Экономика переходит на военные рельсы , Мобилизация ,
  2023 год , Какие цели СВО спросили у Путина ?
  -- государственная тайна ,- ответил Путин.. .
  PS: Вам ИванамДуракам кто воду мешал пить ? ...

 • Dino 2%
  Dino 2% 2 місяці тому +7

  Трошки недавньої історії тим хто не памятає вчорашній день)))

 • Оксана Левицька
  Оксана Левицька 2 місяці тому +8

  Дякую за матеріал. Дуже чітко прослідковується чому кацапи не зачіпали нас до 2004, не рахуючи тузлу, бо тоді ми були з сильною армією, потім скільки було поставлено в держструктури кацапів і в результаті ні армії ні зброї.

 • Listate Listate
  Listate Listate 2 місяці тому +15

  Бігус - найкращі 💙💛 дякуємо за вашу працю 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

 • Oksana N
  Oksana N 2 місяці тому +7

  Подяка за якісний розбір! Данило, я офігів

 • Val Sh
  Val Sh 2 місяці тому +3

  Як завжди - лайк для редакції! 🇺🇦

 • Tatyana Voronina
  Tatyana Voronina Місяць тому +2

  Дякую.
  Інформативно, доступно, доказово, вражаюче.

 • Madam Lobster
  Madam Lobster 2 місяці тому +5

  Ми всі це знали, але дуже чітко все складено в один пазл, систему. Від якої огидно і є одне бажання - припинити це раз і назавжди.

 • Jay Krause
  Jay Krause 2 місяці тому +6

  Дякую за відео. Це треба показувати у марафоні новин 3 рази на день і рекламувати в ютубі - бо досі бачу прошарок українців які у війні звинувачують тих, хто жив у донецьку і луганську

 • Анастасия Мос.
  Анастасия Мос. 2 місяці тому +7

  У рф логіка одна: навіщо вкладати кошти в території які все одно будуть використовуватися як полігон для збройних конфліктів.

 • Julia Marchuk
  Julia Marchuk 2 місяці тому +6

  Ви краще Нетфлікса чи якогось там НВО, завжди чекаю ваших випусків з нетерпінням. Дякую за працю ❤

 • Volodymyr Marchuk
  Volodymyr Marchuk 2 місяці тому +3

  Лаконічно і по темі. Вліпив вподобайку на підтримку каналу і якісного контенту. Дякую вам за вашу працю.