Tap to unmute

Чому заступник Єрмака їздить на гуманітарному авто від General Motors

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 26 жов 2022

КОМЕНТАРІ • 4 551

 • BIHUS Info
  BIHUS Info  3 місяці тому +210

  💪Підтримати нашу боротьбу на інформаційному фронті:
  bihus.info/donate/
  www.patreon.com/bihusinfo
  💪Підтримати підрозділ Бігуса:
  5168745031204784 грн
  5168745021610610 дол
  або тут secure.wayforpay.com/payment/sac30f1dab33a

  • Slava Kalyn
   Slava Kalyn 5 днів тому

   Дурненьке 100 чи 1 яка різниця ?якщо хтось убив сто людей то що мені теж 1-2 можна? Логіка пзц

  • Slava Kalyn
   Slava Kalyn 5 днів тому

   А якщо обкрадають народ і солдат їіх куди ?в офіс?

  • Slava Kalyn
   Slava Kalyn 5 днів тому

   Хер вам а не підтримка ви пороха топили ? Тепер чому прямо не скажете що всю цю банду казнокрадів колаборантів і зрадників привів і прикриває найвеличніший?

  • Oxana Dubovyk
   Oxana Dubovyk Місяць тому

   @Dima Peresta 🤣🤣🤣ну вашого «героя» точно кожен зможе замінити залюбки, але , на щастя, не кожен українець дозволить собі так безбожно грабувати країну під час війни😢

  • Популярная психология - ГОЛАЯ ПРАВДА
   Популярная психология - ГОЛАЯ ПРАВДА 2 місяці тому

   Часть страны собирает деньги для того, чтобы другая часть страны нажилась на чужом горе, чтобы пацаны не оказались на передке в шлёпанцах на босу ногу, с одной гранатой и десятью патронами.
   Картина маслом...
   P.S. И эти люди смеются над Шойгу, разворовавшем оборонный бюджет России.

 • Igor Tkachuk
  Igor Tkachuk 3 місяці тому +184

  Люто підтримую, хоча до Бігуса відношусь не дуже позитивно. З березня приганяю автівки для Сил оборони України і можу сказати, що з кожним днем органи влади тільки нахабніють. А на "0" хлопці дійсно їздять на усьому що рухається - від Запорожця і Волги до Land Rover. Я це кажу відповідально, вчора повернувся з під Херсону, до цього був Бахмут, Краматорськ, Слов'янськ, Селидово, Ізюм та інші міста. Українці, давайте будемо давати оцінку ганебним діям влади - я не хочу більше жити в корумпованій країні з телефонним правом!

  • Nata K.
   Nata K. Місяць тому

   Дай вам, Боже, здоров‘я, щиро вдячна за вашу таку складну роботу. Хай щастить!!!

  • Olena Nasypaiko
   Olena Nasypaiko 2 місяці тому +1

   Дякую за вашу роботу! Ви праві на всі 100

  • Ліана Володимирівна
   Ліана Володимирівна 3 місяці тому +6

   Дай Бог Вам здоров'я за Вашу працю, бережіть себе, а про цих зрадників народ не забуде!!!

  • Berlin Qwerty
   Berlin Qwerty 3 місяці тому +6

   А что не так с Бигусом?

  • ИРБИ *
   ИРБИ * 3 місяці тому +23

   ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ВАМ за працю і допомогу нашім воїнам! СЛАВА ЗСУ! ✌️🇺🇦

 • Mira Mira
  Mira Mira 3 місяці тому +193

  Просто неможливі скоти! не можна зоставляти як воно є, як це становище змінити? Величезне Дякую команді Bihus за кропітливу працю, Ви неймовірні!

  • wiktor poliszczuk
   wiktor poliszczuk Місяць тому

   Кажете не на часі?, ,а влада краде гуманітарку , , Ура A!!!

  • sink 1
   sink 1 2 місяці тому

   @Jouri no its only yours problem
   It shows your low iq level

  • Jouri
   Jouri 2 місяці тому

   @sink 1 this is your problem

  • sink 1
   sink 1 2 місяці тому

   @Jouri це все відмовки
   Якшо 8 років і 9 місяців тобі мало для того щоб змінити мову на ноуті, то я тебе зневажаю як людину

  • Jouri
   Jouri 2 місяці тому

   @sink 1 я можу тоби по украински видповисти Але не маю такого шрифту. Не Гарно так размовлати пановэ

 • Yurii M
  Yurii M 3 місяці тому +80

  Все правильно, Макс! Про такі ганебні ситуації потрібно кричати!!! Бо якщо "проковтнемо" це, то з'являться нові ще гірші вчинки з боку чиновників.
  Дякую за випуск!!!

 • Таня Cлоба
  Таня Cлоба 3 місяці тому +42

  Комментарий в поддержку канала, спасибо вам за вашу огромную работу.

 • Artem Dukelskyi
  Artem Dukelskyi 3 місяці тому +38

  Дякую за вашу роботу. Якщо про це не говорити, це ніколи не зміниться!

 • Lilya Mats
  Lilya Mats 3 місяці тому +1644

  «Критикувати владу за помилки» і «критикувати владу за ненажерливість» - різні речі… дякую за вашу роботу.

  • Сергій Бойко
   Сергій Бойко Місяць тому

   @wiktor poliszczuk я й не псіхую. Просто один цікавий факт. Якщо ввести в гугл всі ці тези які ви пишете то дивним чином виявиться що їх розповсюджують канали порошенка. А ще якщо ткнути пальцем на людей які пишуть такі коментарі то виявиться що 99% це порохобот. Жоден політик зараз не займається розповсюдженням фейків як порошенко. На фоні пороха навіть Юлька чи Ляшко визивають повагу. Живу в невеликому місці Вінницької області і одного разу наблюдав таку картину. Якраз перед війною приїжджає порошенко до нас в місто. Привозить з собою з десяток автобусів бюджетників. В основному це були пенсіонери. З місцевих ніхто до нього не вийшов. Натомість місцеві освистали його і цих "прихильників". Ну і звичайно на каналах порошенка показали що буцімто місцеві жителі всі зібрались щоб зустріти порошенка. Я б цего не говорив якби не бачив це на власні очі. І всі місцеві бачили. Тому про маніпуляції тут всі знають не з телевізора. А також всі знають хто розповсюджує всі ці фейки. І все що ви говорите просто смішно. Ніхто із порохоботів не може надати жодного факту корупції Зеленського. Можуть писати лише своє оціночне судження, або судження авторів фейків

  • wiktor poliszczuk
   wiktor poliszczuk Місяць тому

   @Сергій Бойко не психуй над Порошенком ,, Олена Зеленська ,,колись закликала на fb щоб здавати позиції ЗСУ ,, справжня украйiнка

  • Сергій Бойко
   Сергій Бойко Місяць тому +1

   @wiktor poliszczuk не ліпи сліпого до плоту. Не маєш аргументів то краще мовчи. Я розумію що Порошенко запускає різні меми і в вас там своя атмосфера. Але мені ці меми нідочого і виглядають абсолютно штучними.

  • wiktor poliszczuk
   wiktor poliszczuk Місяць тому

   @Сергій Бойко Зеленський просив Українців на шашлики а чомусь завів у підвали і радуйся , не психуй ,😁🤣

  • Сергій Бойко
   Сергій Бойко Місяць тому +1

   @wiktor poliszczuk в нас війна. Ви не знали? Це не доказ. Це ви хочете щоб було по щучему веленію. Не забувайте що у Росії армія і ресурси в рази більші. Давайте конкретні факти або замовкніть. Дуже добре сидіти в інтернеті і когось в чомусь обвиняти.

 • Basteal008
  Basteal008 3 місяці тому +54

  Без ваших репортажей на какое-то время появилось ощущение будто живу в нормальной стране. Спасибо что сняли иллюзии. Нам есть над чем работать, мы с вами построим успешную Украину. Каждый будет отвечать за свои грехи. Слава Украине

  • Volodymyr
   Volodymyr 2 місяці тому

   @anything possible що ти таке несеш? Дали авто на гуманітарні цілі, вивозити поранених саме то, думаю поранених дуже багато, всі машини би загрузили ними, аби швидше довезти до лікарні. Так що не звизди

  • Юра
   Юра 2 місяці тому

   @anything possible Слава ЗСУ смерть членограю і його кротам

  • Юра
   Юра 2 місяці тому

   Кому це вам єсьть над чємь работать І що ви зробите коли майже все бидло населення за членограя і його кротів

  • Дмитрий Быля
   Дмитрий Быля 3 місяці тому

   Как вами легко управлять. Так Порошенко был плохой? Ггггг

  • anything possible
   anything possible 3 місяці тому +1

   ​ @BIHUS info Дорогі бігусенятка (прихильники Bihus).
   У всіх великих містах Європи є 12 - 20 машин так званих криміналістів в цивільних авто які є постійно на ходу. Вони (криміналісти) не їздять тією ж машиною на наступний день для безпеки (їх безпеки) і також що би злочинці не могли передати наближення криміналістів. Це означає що в їхньому автопарку є 360 - 600 машин 2019 - 2022 реєстрації для звичайних поліцейських-криміналістів (це інша тема іншого часу). Це ми говоримо про міста мільйонними.
   Якщо би я був би в адміністрації України або будь хто з вас що читаєте це то ви би так як я не тільки би мали 30 машин в місяць а всіх 60 машин в місяць і я і ви це знаєте. А тут вас підловили на удочку "разведчіки-журналісти" і вам казочки протруюють.
   Нагадую: будь яка співпраця проти Уряду і Президента направлена в сторону ворога рахується державною зрадою і карається законом до 15 років позбавлення волі.
   Будь яке фотографування, знімання відео воєнних і посадовців країни під час воєнного стану і є державна зрада. Будь яке відео з об'єктами навколо показуючи чи дає можливість потім розпізнати місцевість і в подальшому може принести шкоду для життя того посадовця чи будівлі а там є люди і є державною зрадою.
   Це вже не перший раз де Bihus роблять "журналістське раследованіє" і подають це все в інтернет де ворог може використати і є державною зрадою і люди/організація що подали таку інформацію і є "колаборантами" і "гуляйвартерами".
   За останні 3 тижні ворог масивно знищує цивільні об'єкти і об'єкти інфраструктури. Дрони і ракети попадають по координатах завчасно налаштовані і внесені. Також, кожна особа що дивиться відео від журналістів-раслєдувателів Bihus стають частиною тієї ж державної зради.
   Так, ви також підлягаєте під цю статтю (в майбутньому) (це інша тема іншого часу).
   Ви скажете: Як це може бути? Даю знати: Ви дивитеся відео знаючипро що йде мова і підтримуєте таку діяльність Bihus через рекламу де Bihus дістає від кожного від вас по 2-3 реклами а це між $0,10 - $0,30 за рекламу і є тим же джерелом спонсорування "колаборантів" і "гуляйвайтерів" даючивід $0,30- $,90 за відео до кишень "колаборантів" і "гуляйвартерів". Абсолютно, я і моя організація передивилися відео про Телеканал Рада і там і є чітке порушення законодавства і тільки там є достатньо підтвердження що Bihus є "колаборантами" і "гуляйвайтерами". А ви, глядачі, продовжуйте спонсурувати "колаборантів" і "гуляйвайтерів" бо якщо би ви не дивилися пропагандиського матеріалу який є спрямований проти уряду і є державною зрадою. Так, саме так напишіть як ви вшановуєте працю "колаборантів" і "гуляйвайтерів". Продовжуйте співпрацю Bihus і спонсоруйте через перегляд відео що ставлять під загрозу всю націю і її існування.

 • Roma UA
  Roma UA 3 місяці тому +20

  Ничего не изменится после войны, касательно наших политиков 😡🤬🤬🤬

  • Anna Affina
   Anna Affina 2 місяці тому

   Він, мабуть, не політик, а держслужбовець. І від того ще паскудніше відчуття.

  • Resist UA
   Resist UA 2 місяці тому

   Это не точно! ))

 • Bogdan Maev
  Bogdan Maev 3 місяці тому +44

  Молодці хлопці! Не давайте їм спокою! Подяка за роботу!

 • vova
  vova 3 місяці тому +27

  Почему народ должен закрывать глаза на наглость,воровство и так далее.Спасибо ,что есть такие люди которые открывают глаза народу.Руководить страной должны люди из окопов.

  • Андреас Батори
   Андреас Батори 2 місяці тому +1

   Ну 30 років же ж закривали і привчили на сво ю голову. Народу було тоді не на часі, а тепер в ладі цей нарід не на часі.

 • Садова Квітка
  Садова Квітка 3 місяці тому +965

  Дякую вам за працю.
  Огидно дивитись, як так можно, стільки горя, люди віддають останнє щоб зберегти країну...

  • wiktor poliszczuk
   wiktor poliszczuk Місяць тому

   Кажете не на часі?, ,а влада краде гуманітарку , , Ура A!!!

  • Андреас Батори
   Андреас Батори 2 місяці тому

   Так не у ни же ж горе... А на горе інших їм нас.....ти! Вибачте за вираз.

  • Sergey Gorbatyuk
   Sergey Gorbatyuk 2 місяці тому

   Это вы еще не знаете как такие "люди" воруют миллионами гривен лишь только возможность возникает руку в бюджет засунуть, и сейчас воруют...

  • RLD TV
   RLD TV 2 місяці тому

   @Даниил Олейник конечно знает , он и есть частью этой мафии ,все забыли про его воровство до войны

  • Даниил Олейник
   Даниил Олейник 3 місяці тому

   @Ulia K Більш за все що компромат має той хто єрмака поставив

 • baxenko
  baxenko 3 місяці тому +11

  Просто ппц, ну кто у власти у нас? Даже во время войны пытаются обмануть. Как с этим бороться?

 • Мария Кртвошея
  Мария Кртвошея 3 місяці тому +11

  Самое время!!!!! А про " не на часI " выгодная отмазка. А вам благодарность за труд. Очень важно!

 • Lara Kira
  Lara Kira 3 місяці тому +39

  ❤🇺🇦❤Спасибо за ваши расследования! Продолжайте!!! Ваша работа важна для всех украинцев! ❤🇺🇦❤ ✊✌👍👏👏👏

 • Viktor Music
  Viktor Music 3 місяці тому +7

  Большое спасибо за вашу работу и за все что вы делаете .

 • печене цуценя
  печене цуценя 3 місяці тому +461

  Жесть! Нужно делать все, чтоб такие гады отвечали за свои поступки!

  • Елена Федотова
   Елена Федотова 25 днів тому

   Такие гады всегда откупаются. Вор должен сидеть в тюрьме

  • wiktor poliszczuk
   wiktor poliszczuk Місяць тому

   Кажете не на часі?, ,а влада краде гуманітарку , , Ура A!!!

  • Nic Nester
   Nic Nester 2 місяці тому +1

   Це не гади це гниди

  • Сергій Бойко
   Сергій Бойко 3 місяці тому

   @Dani i Svyat 50000$ * 50 = 2,5 млн. Стільки грошей прийшло в державу в грошовому еквіваленті. Якщо держава, купить 50 авто б/у з Європи, чи передасть інші авто б/у які були в активах держави то сумма яку держава потратить буде умовно 10000$ * 50 = 0.5 млн дол. 2,5 млн які надійшли в активи держави відняти 0.5 млн які держава потратила на закупку б/у авто буде 2 млн. Стільки держава зекономила. Коли буде пошкодженна чи знищена машина, ремонт її обійдеться набагато дешевше і зробити це зможе будь який дядя Вася. Якщо машина буде знищена то держава втратить активів не 50000$ а 10000$. За зекономлені гроші можна повністю покрити ремонт, або купити ще 200 автомобілів. І немає значення хто їздить на цих машинах. Це актив. Він просто є. Такі речі потрібно рахувати в грошовому еквіваленті. Все що бігус тут назнімав це маніпуляції. Так активи рахує будь яке успішне підприємство. Якщо рахувати як ви то підприємство приречене на провал. Якраз це і є марнотратство.

  • Dani i Svyat
   Dani i Svyat 3 місяці тому +2

   Відповідальність на українському народові, який обирає владу, а влада відповідно призначає таких людей. Українцям треба більш відповідально відноситися до обрання влади. Дякую, що Бігус робить розголос. Хочеться жорсткого покарання для цього чиновника, всі вони як слизькі змії, завжди намагаються викрутитися.

 • Vitaliy
  Vitaliy 3 місяці тому +3

  Все это говорит только об одном, что жертвы людей и разрушение не поменяли наших политиков и президента в частности. Позор вселенского масштаба.

 • Аллат
  Аллат 3 місяці тому +12

  Вдячна за доречні відео, що є інформативним фронтом для захисту нас від своєї же "хитрих лисів"!

 • Алекс Фролов
  Алекс Фролов 3 місяці тому +10

  Ви кращі!!! Дякую за вашу працю.

 • christoph weinrich
  christoph weinrich Місяць тому

  Пора людям под офис идти!

 • Julia Samarina
  Julia Samarina 3 місяці тому +319

  Якраз на часі, дякую за те, що розкриваєте справжні пики наших безсоромних працівників

  • Евгений К
   Евгений К 2 місяці тому

   @anything possible бот, ковтай зеленого!

  • Валентин Костюк
   Валентин Костюк 3 місяці тому

   Розстріляти, негайно, і всю сімю.

  • Incognito Incognito
   Incognito Incognito 3 місяці тому

   @anything possible Кирило ти? А може пора іти нах*й!(

  • Louis Pasteur
   Louis Pasteur 3 місяці тому +1

   @anything possible по суті відео є що розповісти, бот?

  • Kapral Levi
   Kapral Levi 3 місяці тому

   @anything possible послушай клоун, а то что твой аккаунт создан сутки назад совпадение? шел бы ты нхй, со своей пропагандой. Вот же мрази, на все пойдут, еще и угрожает.

 • Ganna Golovko
  Ganna Golovko Місяць тому

  Дякую вам за вашу нелегку роботу .💙💛

 • Світло переможе
  Світло переможе 3 місяці тому +6

  Дякую за Вашу справу, за освітлення гидотних подій і покидьків!
  Ви молодці!!!!

 • Аэм Аэмов
  Аэм Аэмов Місяць тому +1

  Ездит на порше сейчас которое ему якобы дал запорожский выскочка Вемир Давтян. А на самом деле это часть доли с наворованной гуманитарки. Подписывает Некрасова(ставленник в в Зода Давтяна) ворует Давтян , долю отдаёт Тимошенку

 • Global Observation
  Global Observation 3 місяці тому +5

  Молодці, Бігус! І все це під час війни! Не мають совісті взагалі наші хапугі. Зробіть будь--ласка розслідування про те, який хабар треба дати щоб влаштуватись в прокуратуру наприклад. Ганьба.

 • Сергей Крохмаль
  Сергей Крохмаль 3 місяці тому +442

  Звичайно начасі! Поки ми на фронті все розкрадуть! Підтримую подібні викриття!

 • Debri Debri
  Debri Debri 3 місяці тому +3

  В каждом областном управлении ДСНС, имеется отдел техногенной безопасности, которым заведует замначальника области. Так вот, этот отдел и отделы техногенной безопасности в частях ДСНС косит бабло с любого предприятия и производства, даже заправки, вообщем всё что подпадает под класификацию небезопасных взрывоопасных обектов и химических объектов. Схема следующая: этим обьектам нужен ПЛАС ( план ликвидации аварийной сттуации) на данном объекте. Разрабатывается от фонаря, ( все помнят ёмкостя нефтепродуктов БРСМ сгоревшие под Киевом, нарушение- отсутствие обваловки и недопустимое скопление ёмкостей на малом участке. Привет инспекции, верхушка и градоначальники получили бабло за подписи и печати поставленные в этом ПЛАСе). С 2007 года эта схема работает. Без наличия ПЛАСа объекту не дают разрешение на работу. И потому в каждой управління есть " шестерка", которая ходит по кабинетам управления и обладминистрации где и раздаёт деньги за поставленные подписи и печати, своеобразный делёж, суммы в десятках и сотнях тысячах долларов. Помимо этого на основании ПЛАСа заключается договор с одним из городских подразделений ДСНС в коим прописаны финансовые затраты о якобы ежегодной отработки по предотвращению чрезвычайной ситуации с личным составом ДСНС и персоналом объекта. Суммы расчётов на затраты по амортизации техники и оплаты труда сотрудникам ДСНС дай Бог каждому!!! В вот отработка на обьектах согласено договору - не проводится, денежку обьект перечисл- а управа часть себе а часть на столицу. Сушествует план котррый нужно выполнять. И у каждой бухгалтерии управления или сводного отряда имеется черная бухгалтерия. КРУ об этом в курсе, вот поэтому КРУ получает откаты, возят их на охоту, на рыбалку, и в завершении баню с коньяком. Достаточно прослушать телефоны техногенной инспекции. Да и к тому же начальники управлений в доле!!!! Дерзайте.!! Да и топливо списывают будь здоров, и даже сейчас на ура, и на машинах служебных новых рассекают, не по служебным делам. Достаточно посмотреть на личный автопарк работников ДСНС возле управления- всё станет ясно, и это только верхушка айсберга, эта схема как и многие в ДСНС поставленны на поток!!! Заметили сотрудника ДСНС за рулём такси, маршрутки и что-то подобное - звоните и пишите в НАЗК, налоговую, снимайте на камеру их незаконную деятельность, т.к. они скрывают доходы не указав их в декларации, и не платят в казну налоги, тем самым не оплачивают разрешение на работу. Им запрещено заниматься посторонней деятельностью. Это касается всех госслужащих!!!
  Пишаймося товстіючими хероями у кабінетах ДСНС!!!

 • Глеб Демидов
  Глеб Демидов Місяць тому

  Я вам советую делать свои отчеты о расследовании следующим образом: (так работает судебная система)
  1). История (факты, доказательства). В результате 2). Законы, которые они нарушают, делая эту деятельность. (Вид правонарушения, конкретный кодекс, статья, пункт). 3). Наказание, которое предусмотренно за нарушение этих законов.
  А суд или судья буде трактовать уже без вас. ))) Судовый процесс - это уже не ваше дело. Оставьте это суду.
  Это очень сложное занятие. Трактовать законы очень сложно особенно, когда на одной стороне люди дающие деньги судье, а на друго стороне прокурор, которому это так надоело. ))

 • Ira O
  Ira O 3 місяці тому +4

  Дякую за вашу роботу ❤️

 • Serg Kiss
  Serg Kiss 3 місяці тому +1

  Спасибо вам за вашу огромную работу! Это какой то пздц...

 • Інокентій Майборода
  Інокентій Майборода 3 місяці тому +524

  Комусь війна комусь мати рідна. Забули, що за 500-700км від них люди життя, здоров'я, кінцівки віддають за Україну, а та наволоч думає за бабло і щоб наступних виборах знов до корита добратись. Сумно.
  Дуже дякую за такі чудові репортажі. Ваша діяльність заміняє половину правоохоронної системи.

  • ANDRII’s Bourses
   ANDRII’s Bourses 2 місяці тому

   @BIHUS Info доброго вечора)
   Дякую за те що ви робите❤
   Можете дізнатись, куди конкретно ці автомобілі буди передані??? Як що це не секрет!

  • Даша Бережная
   Даша Бережная 2 місяці тому

   @BIHUS Info не зупиняйтеся горобчики ! Ви крути !!!
   Відкривайте людям очі !!!

  • Інокентій Майборода
   Інокентій Майборода 2 місяці тому +1

   @Evko голосувати правильно. І не треба вірити тим хто вже був при кориті

  • Sergey Gorbatyuk
   Sergey Gorbatyuk 2 місяці тому +1

   А можно подумать предыдущие лучше были? Отсидели в креслах по пару лет и уже у них счета за границей по миллиону долларов. Откуда у них такие деньги не хотите задуматься?

  • Всеволод UA
   Всеволод UA 3 місяці тому +3

   @Evko бо влада каже* НЕНАЧАСІ

 • Иван Сайков
  Иван Сайков 3 місяці тому +15

  Чем дольше их не трогают, тем больше они наглеют и " укоренняются" у власти.

 • Светлана Печёрная
  Светлана Печёрная 3 місяці тому +4

  С этим всё понятно, спасибо за вашу работу.Как с этим нам людям бороться,как побороть эту нечесть

 • Оксана Фелюст
  Оксана Фелюст 2 місяці тому +2

  Меня просто рвёт от злости." Нет смысла передавать авто люкс класса не бронированное на фронт"Да пацаны там на копейках ездят и часто ремонтируют эти корыта,если не за свой счёт так волонтёры.Ну,когда закончится этот пистец?

 • Наталья Рясная
  Наталья Рясная 3 місяці тому +1

  Лайк в поддержку канала и темы, озвученной в этом ролике!
  Слава Украине!
  👍💙💛🇺🇦

 • Алексей Зубченко
  Алексей Зубченко 3 місяці тому +150

  Одни на фронте жизнь отдают другие нажраться не могут ! Это никогда не закончится

  • wiktor poliszczuk
   wiktor poliszczuk Місяць тому

   Кажете не на часі?, ,а влада краде гуманітарку , , Ура A!!!

  • Elena Zhupeyeva
   Elena Zhupeyeva 2 місяці тому

   Третьи (мужики ) сидят в нете, языками чешут, четвертые-новоиспеченные блохеры, строчат пасквили для третьих.Лучше бы брали пример с 70 летнетнего деда, который на своей лодке через речку вывез 300человек из-под обстрелов.

  • Алексей Зубченко
   Алексей Зубченко 2 місяці тому

   @Андрій Нидза кого поставим , Петю и Юлю ?

  • Андрій Нидза
   Андрій Нидза 2 місяці тому

   @Алексей Зубченко спершу внутрішній! Як можна воювати, якщо нема надійного тилу?!!!! Що ти верзеш??? Як воювати, якщо зброю та гум допомогу розкрадають, позиції військових здають, їх судять та наказують здаватись в полон!!!!

  • Алексей Зубченко
   Алексей Зубченко 3 місяці тому +1

   @Travis 888 вернём Петю ? И будем слушать как он очень сильно любит страну ,а пока будем слушать он будет её грабить

 • Екатерина Сергеевна
  Екатерина Сергеевна 3 місяці тому +1

  Дякую за вашу працю, не зупиняйтесь, та бережіть себе!

 • taran bogdan
  taran bogdan 3 місяці тому +3

  Дякую за роботу,владу потрібно завжди контролювати і критикувати,щоб не розслаблялись.

 • Lana Vasil
  Lana Vasil 3 місяці тому +4

  Дякую вам за працю.

 • Ksenaoma
  Ksenaoma 3 місяці тому +5

  💛💙дякую за працю

 • Светлана Новикова
  Светлана Новикова 3 місяці тому +309

  Все на часі. Бо вони цим "не на часі" стали нахабно користуватися. Дякую вам,що продовжите важливу роботу. Але ж скв вже й до війни було розслідувань ,скільки вже тем і по туж гуманітарку піднімалось і зразу ж зникало з інфопростору. Бісить,що цим ненажерливим все минається. Коли вже будуть покарання?

  • Валентина Фесенко
   Валентина Фесенко 2 місяці тому

   @Віталій Шевченко від тупого слушно...пройшов совкову селекцію і лоботомію у трьох поколіннях..СДД!

  • Віталій Шевченко
   Віталій Шевченко 2 місяці тому

   @Валентина Фесенко Ти що тупа! Подивись в ютубі !!

  • Sergiy Nikolaev
   Sergiy Nikolaev 3 місяці тому +1

   @anything possible ...не треба надавати привід...для висвітлення ваших "таємниць" ..бо геть знахаблили думають що безкарно все буде..народ вже не той котрий обдурили для виборів "слуг"...

  • Валентина Фесенко
   Валентина Фесенко 3 місяці тому +7

   @anything possible подоляківський бот...

  • Валентина Фесенко
   Валентина Фесенко 3 місяці тому

   @Віталій Шевченко який алкаш?ти що хворий ?у нього цукровий діабет!фото шоп рашкою зроблений і всі дебіли підхватили...ну і що вийшло?от маємо те,шо маємо...

 • Olga Mykhaylovska
  Olga Mykhaylovska 3 місяці тому +2

  Дякую!
  Вони сідатимуть нам на голову доти, поки ми їм будемо дозволяти це робити.
  Популізм рулить! Узурпація влади іде по плану!

 • Елена Нечепоренко
  Елена Нечепоренко 3 місяці тому +1

  Безнаказанность....порождает беззаконие и превращает в хтонь.

 • Olena Khyzhniak
  Olena Khyzhniak 3 місяці тому +1

  Во время войны как раз нужнее всего, чтобы власть не воровала и делала все для победы, а они сосредоточили всю власть в руках своего так называемого офиса и воруют как бешеные. Одно слово - мафия

 • liquid
  liquid 3 місяці тому +3

  Як би то не хотілося вірити що коли ми переможемо - все владнається, але реальність не завжди співпадає з нашими уявленнями... Тож повертаємось у реальність і не забуваємо, що після війни ще потрібно буде багато с чим розібратись і розставити всі крапки над "і". Дякую вашій команді за працю!

 • StaryiDed37
  StaryiDed37 3 місяці тому +88

  Вроде как мелочь, но мы никогда не станем европейской страной если такое будем допускать. Тимошенко в отставку!

  • Валентина Фесенко
   Валентина Фесенко 2 місяці тому +1

   @Ari оооо' міжнародний експерт" перднув мізками!

  • Ari
   Ari 2 місяці тому

   та хвате вже з европи культ робити за 9 місяців ніхера не зрозуміли?в европі корупції ще вище криші!

  • Валентина Фесенко
   Валентина Фесенко 3 місяці тому +10

   @Oleh Misko а хто цього Тимоху зніме?єрмак?чі зе?не смішіть там все такі...

  • Oleh Misko
   Oleh Misko 3 місяці тому +11

   Зовсім не дрібниця, бо з цих дрібниць складається причина низького розвитку України при її шаленому потенціалі.

 • Tamara Kokina
  Tamara Kokina 2 місяці тому +1

  Молчать нельзя!!!
  Что это за особа такая, которая без опыта работы, без соответствующего образования заменяет группу профильных специалистов по восстановлению страны.
  А может начать этому юному
  "организатору" со службы на фронте!
  Сколько сражается и погибает достойных людей, а это неизвестно по чьей протекции пристроен в тёплое место под крыло одиночной личности по фамилии Ермак....
  Власть требует НАДЗОРА!!!
  Пресса - это главная сила!!!
  Спасибо Вам, ребята, за труд и принципиальность.
  С уважением и благодарностью

 • F Pikey
  F Pikey 3 місяці тому +2

  Дякую вам за роботу, фіксуйте все, після перемоги будемо такими Тимошенками та єрмаками займатися.

 • Ev
  Ev Місяць тому

  Лично для меня Кирилл Тимошенко - просто скучный человек, ни о чем.

 • Alex Loskuch
  Alex Loskuch 3 місяці тому +1

  Дякую за вашу роботу 👍😁, продовжуйте їх давити... Бо по іншому ніяк

 • Olga Lukach
  Olga Lukach 3 місяці тому +532

  Ще раз всім нам урок. Думаємо, кого обираємо у владу. Одні депутати в Монако жирують, іншим бідолагам урядових машин не вистачає...а прості українці роблять все для перемоги. Гнати всю цю депутатську огидну мерзоту,

  • wiktor poliszczuk
   wiktor poliszczuk Місяць тому

   Кажете не на часі?, ,а влада краде гуманітарку , , Ура A!!!

  • Sergiy Shamota
   Sergiy Shamota 2 місяці тому

   @олег цыбанюк
   Геніальний висновок. В дусі секти сивочолого Петра. Ваш Петро сам заклав підвалини своєї поразки.

  • Ulia K
   Ulia K 3 місяці тому +1

   @anything possible ви явний бот, бо цю свою писанину вставляєте під кожним коментарем, де є якесь обговорення

  • Zoriana Povshuk
   Zoriana Povshuk 3 місяці тому +1

   @anything possible щоб тобі вже руки відсохли і тобі подібним.

  • Андрей Хвалев
   Андрей Хвалев 3 місяці тому +2

   @anything possibleСкільки за пост отримуєш, чи на зарплаті?

 • Huan Pedro de Parces
  Huan Pedro de Parces 3 місяці тому +1

  Воры называют ворами тех кто отдаёт последнее.

 • Evgenij Majstrenko
  Evgenij Majstrenko 2 місяці тому

  Всегда будем в долгу перед нашими военными ,самое главное чтобы после победы было достойное отношение! Дякую вам! 💙💛Слава ЗСУ 💙💛Слава Україні 💙💛

 • Free Man
  Free Man 3 місяці тому +1

  Кому война,а кому денег заработать.
  Я удивляюсь,в то время когда бойцы рискуют ЖИЗНЬЮ.в офисе президента на них зарабатывают...
  МЫ НИКОГДА НЕ ПОБЕДИМ С ТАКИМ ПРАВИТЕЛЬСТВОМ
  СЛАВА ГЕРОЯМ АЗОВА И УКРАИНЫ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

 • Іvy Po
  Іvy Po 3 місяці тому +2

  Дякую за важливу працю, але то нічого не дійде до них .Такі люди коли не має червоної ікри страждають і дивуються як людина цілує скоринку хліба .

 • КаЯкер
  КаЯкер 3 місяці тому +143

  40 000 км за пол года? Ты на нём в туалет ездишь? А какой расход топлива у Тахо? Литров 25 на сотню, и только 500 000 гривен на топливо!!!! ВДУМАЙТЕСЬ

  • wiktor poliszczuk
   wiktor poliszczuk Місяць тому +1

   Кажете не на часі?, ,а влада краде гуманітарку , , Ура A!!!

  • Jak Bil
   Jak Bil 3 місяці тому

   @Мария Кртвошея А им ПОХ все. Главное что бы им было удобно.

  • Мария Кртвошея
   Мария Кртвошея 3 місяці тому

   Позорище 🤦🏼‍♀️

  • Jak Bil
   Jak Bil 3 місяці тому

   @Inna Tesakova Их страна не волнует у них у всех уже из власти есть дворцы в Монако и миллиарды евро на счетах..... они пока тут, потому что есть что пилить из гумонитарки, а потом вертолет и привет Монако. а вы тут ебитесь как хотите с руснаками.

  • Berlin Qwerty
   Berlin Qwerty 3 місяці тому

   @Al A с чего бы вдруг)
   Говорю с тобой на понятном для тебя языке,прости фене.
   А ты если не вывозишь базара то просто усохни...

 • Oleg Cyrkulevskiy
  Oleg Cyrkulevskiy 3 місяці тому +2

  Он аж вспотел, дешёвка... Дякуємо за розслідування!✌️🇺🇦 Під призму всіх!!!

 • ValKhar
  ValKhar 2 місяці тому +1

  Вы серьёзно ? Вы прицепились из-за автомобиля ? А завтра будут обсуждаться носки генерала ? Что, у нас совсем перестали воровать, что вы такие мелочные сюжеты выпускаете ?

 • Ярослава Лукинюк
  Ярослава Лукинюк 3 місяці тому +2

  Підтримка каналу і подяка за роботу 👍

 • Березюк Оксана
  Березюк Оксана 3 місяці тому

  правильно,эта фраза:""Не на часи''уде противна и опасна для УкраиныВороыство тотальное,предательство

 • M-G
  M-G 3 місяці тому +95

  Ребята спасибо за вашу работу! Важно не давать злоупотреблять государству, особенно в такое сложное время

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +8

   Дякуємо за Вашу підтримку🙏💙💛

 • Єгор Клецов
  Єгор Клецов 3 місяці тому +2

  Всі повинні зрозуміти одну дуже просту і прозору річ - в Україні є такі люди, яким війна як рідна мати. А для декого війна - це єдиний спосіб залишатись у владі.

 • Vadims Sipolnieks
  Vadims Sipolnieks 3 місяці тому

  Печально одни воюют другие жируют

 • Имя Фамилия
  Имя Фамилия 4 дні тому

  "Тимошенко" становится синонимом /вырезано самоцензурой/

 • Александр Живушко
  Александр Живушко 3 місяці тому

  Он ведь не старый и хочет всё и сразу )).
  Если бы был европейским чиновником, его бы никто в глаза не видел), но это наш чинуша, а по тому модные очки, дорогое авто и не прикрыто начальничий тон на видео, при встрече с людьми )). Ждём его в списках Форбс, после начала восстановления нашей страны, впрочем как и любого нашего чиновника на подобном месте.

 • В Пархоменко
  В Пархоменко 3 місяці тому +169

  А що на місцях робиться це просто жах,у них зарплати під 100000 один одному медальки дають премії виписують для них нема нічого святого,складається таке враження що ні війни ні народу для них не існує.

  • Anna Affina
   Anna Affina 2 місяці тому

   Так це відбувається не перший десяток років. Держслужбовці люди у нас далеееко не бідні.

  • anything possible
   anything possible 3 місяці тому

   @Галина Смирнова Дорогі бігусенятка (прихильники Bihus).
   У всіх великих містах Європи є 12 - 20 машин так званих криміналістів в цивільних авто які є постійно на ходу. Вони (криміналісти) не їздять тією ж машиною на наступний день для безпеки (їх безпеки) і також що би злочинці не могли передати наближення криміналістів. Це означає що в їхньому автопарку є 360 - 600 машин 2019 - 2022 реєстрації для звичайних поліцейських-криміналістів (це інша тема іншого часу). Це ми говоримо про міста мільйонними.
   Якщо би я був би в адміністрації України або будь хто з вас що читаєте це то ви би так як я не тільки би мали 30 машин в місяць а всіх 60 машин в місяць і я і ви це знаєте. А тут вас підловили на удочку "разведчіки-журналісти" і вам казочки протруюють.
   Нагадую: будь яка співпраця проти Уряду і Президента направлена в сторону ворога рахується державною зрадою і карається законом до 15 років позбавлення волі.
   Будь яке фотографування, знімання відео воєнних і посадовців країни під час воєнного стану і є державна зрада. Будь яке відео з об'єктами навколо показуючи чи дає можливість потім розпізнати місцевість і в подальшому може принести шкоду для життя того посадовця чи будівлі а там є люди і є державною зрадою.
   Це вже не перший раз де Bihus роблять "журналістське раследованіє" і подають це все в інтернет де ворог може використати і є державною зрадою і люди/організація що подали таку інформацію і є "колаборантами" і "гуляйвартерами".
   За останні 3 тижні ворог масивно знищує цивільні об'єкти і об'єкти інфраструктури. Дрони і ракети попадають по координатах завчасно налаштовані і внесені. Також, кожна особа що дивиться відео від журналістів-раслєдувателів Bihus стають частиною тієї ж державної зради.
   Так, ви також підлягаєте під цю статтю (в майбутньому) (це інша тема іншого часу).
   Ви скажете: Як це може бути?
   Даю знати: Ви дивитеся відео знаючи про що йде мова і підтримуєте таку діяльність Bihus через рекламу де Bihus дістає від кожного від вас по 2-3 реклами а це між $0,10 - $0,30 за рекламу і є тим же джерелом спонсорування "колаборантів" і "гуляйвайтерів" даючивід $0,30- $,90 за відео до кишень "колаборантів" і "гуляйвартерів".
   Абсолютно, я і моя організація передивилися відео про Телеканал Рада і там і є чітке порушення законодавства і тільки там є достатньо підтвердження що Bihus є "колаборантами" і "гуляйвайтерами".
   А ви, глядачі, продовжуйте спонсурувати "колаборантів" і "гуляйвайтерів" бо якщо би ви не дивилися пропагандиського матеріалу який є спрямований проти уряду і є державною зрадою.
   Так, саме так напишіть як ви вшановуєте працю "колаборантів" і "гуляйвайтерів". Продовжуйте співпрацю Bihus і спонсоруйте через перегляд відео що ставлять під загрозу всю націю і її існування.

  • Jak Bil
   Jak Bil 3 місяці тому +1

   @Галина СмирноваВы какие то смешные, не нужна зарплата, когда по звонку весь бюджет страны под рукой + миллиарды международной помощи, про зарплату полтора миллиона гривень даже можно забывать и не получать ее.

  • Галина Смирнова
   Галина Смирнова 3 місяці тому +6

   Не тільки з/п захмарні, а ще й на оздоровлення і побутові домашні проблеми собі виписують чималі суми наші місцеві царьки

  • Вадим Переверзєв
   Вадим Переверзєв 3 місяці тому

   @Petro Brat він сраний бот

 • Ксения Тимошенко
  Ксения Тимошенко 2 місяці тому

  И гуманитарку продают, и помощь не оказывают, и деньги разворовывают. Никто не будет наказан

 • Алексей
  Алексей 5 днів тому

  Зачем накалять? Есть о чём снимать. В нашей стране война. Нужно поддерживать друг друга , а не давать возможность раше радоваться.

 • Андрей Лапко
  Андрей Лапко 2 місяці тому

  Сколько можно было спасти жизни нашим солдатам новыми машинами. Одно можно сказать сволочи. Эта власть после войны должна понести наказание.

 • Oleksandr Teplenko
  Oleksandr Teplenko 3 місяці тому +2

  Дякую за вашу роботу

 • Nadya Myroshnychenko
  Nadya Myroshnychenko 3 місяці тому +137

  Спасибі вам за вашу роботу, все це якраз на часі. Просто плакати хочеться від безсилля, коли на фронті та в мирних містах і селах гинуть люди, такі от мужновладці переживають за свій комфорт та імідж.

  • evgen yanovsky
   evgen yanovsky 3 місяці тому +2

   @anything possible яка безпека,кому той Тимошенко потрібен

  • dontknowwhattotypelo
   dontknowwhattotypelo 3 місяці тому +2

   ​@anything possible ботяра

  • anything possible
   anything possible 3 місяці тому +1

   ​@BIHUS Info Дорогі бігусенятка (прихильники Bihus).
   У всіх великих містах Європи є 12 - 20 машин так званих криміналістів в цивільних авто які є постійно на ходу. Вони (криміналісти) не їздять тією ж машиною на наступний день для безпеки (їх безпеки) і також що би злочинці не могли передати наближення криміналістів. Це означає що в їхньому автопарку є 360 - 600 машин 2019 - 2022 реєстрації для звичайних поліцейських-криміналістів (це інша тема іншого часу). Це ми говоримо про міста мільйонними.
   Якщо би я був би в адміністрації України або будь хто з вас що читаєте це то ви би так як я не тільки би мали 30 машин в місяць а всіх 60 машин в місяць і я і ви це знаєте. А тут вас підловили на удочку "разведчіки-журналісти" і вам казочки протруюють.
   Нагадую: будь яка співпраця проти Уряду і Президента направлена в сторону ворога рахується державною зрадою і карається законом до 15 років позбавлення волі.
   Будь яке фотографування, знімання відео воєнних і посадовців країни під час воєнного стану і є державна зрада. Будь яке відео з об'єктами навколо показуючи чи дає можливість потім розпізнати місцевість і в подальшому може принести шкоду для життя того посадовця чи будівлі а там є люди і є державною зрадою.
   Це вже не перший раз де Bihus роблять "журналістське раследованіє" і подають це все в інтернет де ворог може використати і є державною зрадою і люди/організація що подали таку інформацію і є "колаборантами" і "гуляйвартерами".
   За останні 3 тижні ворог масивно знищує цивільні об'єкти і об'єкти інфраструктури. Дрони і ракети попадають по координатах завчасно налаштовані і внесені. Також, кожна особа що дивиться відео від журналістів-раслєдувателів Bihus стають частиною тієї ж державної зради.
   Так, ви також підлягаєте під цю статтю (в майбутньому) (це інша тема іншого часу). Ви скажете: Як це може бути? Даю знати: Ви дивитеся відео знаючипро що йде мова і підтримуєте таку діяльність Bihus через рекламу де Bihus дістає від кожного від вас по 2-3 реклами а це між $0,10 - $0,30 за рекламу і є тим же джерелом спонсорування "колаборантів" і "гуляйвайтерів" даючивід $0,30- $,90 за відео до кишень "колаборантів" і "гуляйвартерів". Абсолютно, я і моя організація передивилися відео про Телеканал Рада і там і є чітке порушення законодавства і тільки там є достатньо підтвердження що Bihus є "колаборантами" і "гуляйвайтерами". А ви, глядачі, продовжуйте спонсурувати "колаборантів" і "гуляйвайтерів" бо якщо би ви не дивилися пропагандиського матеріалу який є спрямований проти уряду і є державною зрадою. Так, саме так напишіть як ви вшановуєте працю "колаборантів" і "гуляйвайтерів". Продовжуйте співпрацю Bihus і спонсоруйте через перегляд відео що ставлять під загрозу всю націю і її існування.

  • anything possible
   anything possible 3 місяці тому +1

   Дорогі бігусенятка (прихильники Bihus).
   У всіх великих містах Європи є 12 - 20 машин так званих криміналістів в цивільних авто які є постійно на ходу. Вони (криміналісти) не їздять тією ж машиною на наступний день для безпеки (їх безпеки) і також що би злочинці не могли передати наближення криміналістів. Це означає що в їхньому автопарку є 360 - 600 машин 2019 - 2022 реєстрації для звичайних поліцейських-криміналістів (це інша тема іншого часу). Це ми говоримо про міста мільйонними.
   Якщо би я був би в адміністрації України або будь хто з вас що читаєте це то ви би так як я не тільки би мали 30 машин в місяць а всіх 60 машин в місяць і я і ви це знаєте. А тут вас підловили на удочку "разведчіки-журналісти" і вам казочки протруюють.
   Нагадую: будь яка співпраця проти Уряду і Президента направлена в сторону ворога рахується державною зрадою і карається законом до 15 років позбавлення волі.
   Будь яке фотографування, знімання відео воєнних і посадовців країни під час воєнного стану і є державна зрада. Будь яке відео з об'єктами навколо показуючи чи дає можливість потім розпізнати місцевість і в подальшому може принести шкоду для життя того посадовця чи будівлі а там є люди і є державною зрадою.
   Це вже не перший раз де Bihus роблять "журналістське раследованіє" і подають це все в інтернет де ворог може використати і є державною зрадою і люди/організація що подали таку інформацію і є "колаборантами" і "гуляйвартерами".
   За останні 3 тижні ворог масивно знищує цивільні об'єкти і об'єкти інфраструктури. Дрони і ракети попадають по координатах завчасно налаштовані і внесені. Також, кожна особа що дивиться відео від журналістів-раслєдувателів Bihus стають частиною тієї ж державної зради.
   Так, ви також підлягаєте під цю статтю (в майбутньому) (це інша тема іншого часу). Ви скажете: Як це може бути? Даю знати: Ви дивитеся відео знаючипро що йде мова і підтримуєте таку діяльність Bihus через рекламу де Bihus дістає від кожного від вас по 2-3 реклами а це між $0,10 - $0,30 за рекламу і є тим же джерелом спонсорування "колаборантів" і "гуляйвайтерів" даючивід $0,30- $,90 за відео до кишень "колаборантів" і "гуляйвартерів". Абсолютно, я і моя організація передивилися відео про Телеканал Рада і там і є чітке порушення законодавства і тільки там є достатньо підтвердження що Bihus є "колаборантами" і "гуляйвайтерами". А ви, глядачі, продовжуйте спонсурувати "колаборантів" і "гуляйвайтерів" бо якщо би ви не дивилися пропагандиського матеріалу який є спрямований проти уряду і є державною зрадою. Так, саме так напишіть як ви вшановуєте працю "колаборантів" і "гуляйвайтерів". Продовжуйте співпрацю Bihus і спонсоруйте через перегляд відео що ставлять під загрозу всю націю і її існування.

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +3

   Дякуємо за Вашу підтримку🙏💙💛

 • Алечка Бис
  Алечка Бис 3 місяці тому +6

  Хороший и нужный материал. Машины на фронте нужны сегодня, завтра может быть поздно...

 • Коля дікій
  Коля дікій 2 місяці тому

  Эти гонки до кормушки будут всегда 😟🤬 систему менять нужно

 • V_A_B
  V_A_B 3 місяці тому

  Это просто жесть, даже не краснеет. Почувствовали безнаказанность? Они только не понимают одного: Украина не Россия, и после победы будет серьезный разбор полетов.

 • Анна Головко
  Анна Головко 3 місяці тому

  Если это правда, то позор Тимошенко, позор
  все не нажрутся. Неужели нет самолюбия. Молодой, здоровый ДОЛЖЕН как настоящий пословица скромно использовать спецтраспорт. Сколько мы будем слышать такой позор.

 • Val Amv
  Val Amv 2 місяці тому

  Алчные полицаи, готовы полностью остановить поставки таких необходимых на фронте автомобилей, если им не дашь пару тысяч евро.

 • Ganna Golovko
  Ganna Golovko Місяць тому

  У Норвегії важко уже знайти більш- менш дешеву машину , а гроші ще зібрати , щоб перегнати машину .

 • Александр Луценко
  Александр Луценко 3 місяці тому

  Депутатам зарплату поднимают в два раза во время войны кто ворует сколько может за что солдаты умирают когда же наступит справедливость

 • Larysa Larysa
  Larysa Larysa 3 місяці тому +1

  Сама позорна влада за историю! Продажные души... Суууу

 • Инна Скавинская
  Инна Скавинская 3 місяці тому +23

  Когда уже этот бардак закончится!!Ни война, ничего не мешает!!И не подавятся...

 • Иисус хХх
  Иисус хХх 3 місяці тому +2

  Нашi дорогi захисники, пiсля перемоги в нас буде ще купа роботи!!! В нас буде задача вычистити Країну вiд поганi вже з середини. Слава Україні!

 • AlloOleg
  AlloOleg 2 місяці тому

  Номерной знак на авто.Я оценил уровень сарказма.Это приходит с годами.Вы сделали мой день

 • Mia Nilsson
  Mia Nilsson 2 місяці тому

  Эти высказывания должны дебатировать открыто, без клеветы! Диалог между ОП и народа должен быть реальном, иначе мир не будет верить их высказывания!!

 • Vova Viktorovih
  Vova Viktorovih 3 місяці тому

  Как сидели там пилили деньги а на фронт, люди последнее отдают и естественно хто покупает тех надо отправить на конфискацыю майна и срок от 7 до 15.Адипутуты не на часи. Слава Героям 🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👌❤️🙏💪

 • Vlad
  Vlad 3 місяці тому +327

  Дякую, ваша робота безцінна , буть ласка бережіть себе , ми за вас.
  А ті покидьки що ще при владі неторопають , що їм кирдець, добре що не втікають, нам простіше

  • anything possible
   anything possible 3 місяці тому

   @BIHUS Info Дорогі бігусенятка (прихильники Bihus).
   У всіх великих містах Європи є 12 - 20 машин так званих криміналістів в цивільних авто які є постійно на ходу. Вони (криміналісти) не їздять тією ж машиною на наступний день для безпеки (їх безпеки) і також що би злочинці не могли передати наближення криміналістів. Це означає що в їхньому автопарку є 360 - 600 машин 2019 - 2022 реєстрації для звичайних поліцейських-криміналістів (це інша тема іншого часу). Це ми говоримо про міста мільйонними.
   Якщо би я був би в адміністрації України або будь хто з вас що читаєте це то ви би так як я не тільки би мали 30 машин в місяць а всіх 60 машин в місяць і я і ви це знаєте. А тут вас підловили на удочку "разведчіки-журналісти" і вам казочки протруюють.
   Нагадую: будь яка співпраця проти Уряду і Президента направлена в сторону ворога рахується державною зрадою і карається законом до 15 років позбавлення волі.
   Будь яке фотографування, знімання відео воєнних і посадовців країни під час воєнного стану і є державна зрада. Будь яке відео з об'єктами навколо показуючи чи дає можливість потім розпізнати місцевість і в подальшому може принести шкоду для життя того посадовця чи будівлі а там є люди і є державною зрадою.
   Це вже не перший раз де Bihus роблять "журналістське раследованіє" і подають це все в інтернет де ворог може використати і є державною зрадою і люди/організація що подали таку інформацію і є "колаборантами" і "гуляйвартерами".
   За останні 3 тижні ворог масивно знищує цивільні об'єкти і об'єкти інфраструктури. Дрони і ракети попадають по координатах завчасно налаштовані і внесені. Також, кожна особа що дивиться відео від журналістів-раслєдувателів Bihus стають частиною тієї ж державної зради.
   Так, ви також підлягаєте під цю статтю (в майбутньому) (це інша тема іншого часу).
   Ви скажете: Як це може бути?
   Даю знати: Ви дивитеся відео знаючи про що йде мова і підтримуєте таку діяльність Bihus через рекламу де Bihus дістає від кожного від вас по 2-3 реклами а це між $0,10 - $0,30 за рекламу і є тим же джерелом спонсорування "колаборантів" і "гуляйвайтерів" даючивід $0,30- $,90 за відео до кишень "колаборантів" і "гуляйвартерів".
   Абсолютно, я і моя організація передивилися відео про Телеканал Рада і там і є чітке порушення законодавства і тільки там є достатньо підтвердження що Bihus є "колаборантами" і "гуляйвайтерами".
   А ви, глядачі, продовжуйте спонсурувати "колаборантів" і "гуляйвайтерів" бо якщо би ви не дивилися пропагандиського матеріалу який є спрямований проти уряду і є державною зрадою.
   Так, саме так напишіть як ви вшановуєте працю "колаборантів" і "гуляйвайтерів". Продовжуйте співпрацю Bihus і спонсоруйте через перегляд відео що ставлять під загрозу всю націю і її існування.

  • anything possible
   anything possible 3 місяці тому

   Дорогі бігусенятка (прихильники Bihus).
   У всіх великих містах Європи є 12 - 20 машин так званих криміналістів в цивільних авто які є постійно на ходу. Вони (криміналісти) не їздять тією ж машиною на наступний день для безпеки (їх безпеки) і також що би злочинці не могли передати наближення криміналістів. Це означає що в їхньому автопарку є 360 - 600 машин 2019 - 2022 реєстрації для звичайних поліцейських-криміналістів (це інша тема іншого часу). Це ми говоримо про міста мільйонними.
   Якщо би я був би в адміністрації України або будь хто з вас що читаєте це то ви би так як я не тільки би мали 30 машин в місяць а всіх 60 машин в місяць і я і ви це знаєте. А тут вас підловили на удочку "разведчіки-журналісти" і вам казочки протруюють.
   Нагадую: будь яка співпраця проти Уряду і Президента направлена в сторону ворога рахується державною зрадою і карається законом до 15 років позбавлення волі.
   Будь яке фотографування, знімання відео воєнних і посадовців країни під час воєнного стану і є державна зрада. Будь яке відео з об'єктами навколо показуючи чи дає можливість потім розпізнати місцевість і в подальшому може принести шкоду для життя того посадовця чи будівлі а там є люди і є державною зрадою.
   Це вже не перший раз де Bihus роблять "журналістське раследованіє" і подають це все в інтернет де ворог може використати і є державною зрадою і люди/організація що подали таку інформацію і є "колаборантами" і "гуляйвартерами".
   За останні 3 тижні ворог масивно знищує цивільні об'єкти і об'єкти інфраструктури. Дрони і ракети попадають по координатах завчасно налаштовані і внесені. Також, кожна особа що дивиться відео від журналістів-раслєдувателів Bihus стають частиною тієї ж державної зради.
   Так, ви також підлягаєте під цю статтю (в майбутньому) (це інша тема іншого часу).
   Ви скажете: Як це може бути?
   Даю знати: Ви дивитеся відео знаючипро що йде мова і підтримуєте таку діяльність Bihus через рекламу де Bihus дістає від кожного від вас по 2-3 реклами а це між $0,10 - $0,30 за рекламу і є тим же джерелом спонсорування "колаборантів" і "гуляйвайтерів" даючивід $0,30- $,90 за відео до кишень "колаборантів" і "гуляйвартерів".
   Абсолютно, я і моя організація передивилися відео про Телеканал Рада і там і є чітке порушення законодавства і тільки там є достатньо підтвердження що Bihus є "колаборантами" і "гуляйвайтерами".
   А ви, глядачі, продовжуйте спонсурувати "колаборантів" і "гуляйвайтерів" бо якщо би ви не дивилися пропагандиського матеріалу який є спрямований проти уряду і є державною зрадою.
   Так, саме так напишіть як ви вшановуєте працю "колаборантів" і "гуляйвайтерів". Продовжуйте співпрацю Bihus і спонсоруйте через перегляд відео що ставлять під загрозу всю націю і її існування.

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +3

   Дякуємо за Вашу підтримку🙏💙💛

  • Валентина Дмитренко
   Валентина Дмитренко 3 місяці тому

   @Dmytro Kashtelyan Хворенький?
   Чи завдання таке?

  • Vlad
   Vlad 3 місяці тому +1

   Якщо ми підтримуємо один одного то ми і є держава

 • василь скиба
  василь скиба Місяць тому

  Потрібно звільнити всіх з так званого( хто придумав?!) недоофісу! Це - шаражкінська контора" Роги та копита"!

 • christoph weinrich
  christoph weinrich Місяць тому

  Посмотрите только на его»честное» ….. рожу! Украинцы его выбирали ?с Татаровым ,Ермаком и т д . Когда уже мы поумнеем ?!

 • Alexander
  Alexander 3 місяці тому +1

  Как обычно, одни воруют , другие страдают

 • Loco Loco
  Loco Loco 3 місяці тому

  Т.е. каждый день без выходных Тимошенко по работе наезжает 200-250 км. Чтобы побыстрее дали воду, свет и т.д. - это и есть гуманитарная миссия.

 • Fenix
  Fenix 3 місяці тому +177

  Весь атопарк внедорожников на нужды ЗСУ !!!
  Сорок процентов депутатов нахер уволить!!!
  За весь период войны слишно только про волонтеров и не байдужих людей, яку роль вони грають !?
  Для чего вони в загалі потрібні !?!🤬
  Эхххххх,🙄тут только дубина поможет и наче не будет толку с этих (сулуг народа)

  • anything possible
   anything possible 3 місяці тому

   ​ @BIHUS info Дорогі бігусенятка (прихильники Bihus).
   У всіх великих містах Європи є 12 - 20 машин так званих криміналістів в цивільних авто які є постійно на ходу. Вони (криміналісти) не їздять тією ж машиною на наступний день для безпеки (їх безпеки) і також що би злочинці не могли передати наближення криміналістів. Це означає що в їхньому автопарку є 360 - 600 машин 2019 - 2022 реєстрації для звичайних поліцейських-криміналістів (це інша тема іншого часу). Це ми говоримо про міста мільйонними.
   Якщо би я був би в адміністрації України або будь хто з вас що читаєте це то ви би так як я не тільки би мали 30 машин в місяць а всіх 60 машин в місяць і я і ви це знаєте. А тут вас підловили на удочку "разведчіки-журналісти" і вам казочки протруюють.
   Нагадую: будь яка співпраця проти Уряду і Президента направлена в сторону ворога рахується державною зрадою і карається законом до 15 років позбавлення волі.
   Будь яке фотографування, знімання відео воєнних і посадовців країни під час воєнного стану і є державна зрада. Будь яке відео з об'єктами навколо показуючи чи дає можливість потім розпізнати місцевість і в подальшому може принести шкоду для життя того посадовця чи будівлі а там є люди і є державною зрадою.
   Це вже не перший раз де Bihus роблять "журналістське раследованіє" і подають це все в інтернет де ворог може використати і є державною зрадою і люди/організація що подали таку інформацію і є "колаборантами" і "гуляйвартерами".
   За останні 3 тижні ворог масивно знищує цивільні об'єкти і об'єкти інфраструктури. Дрони і ракети попадають по координатах завчасно налаштовані і внесені. Також, кожна особа що дивиться відео від журналістів-раслєдувателів Bihus стають частиною тієї ж державної зради.
   Так, ви також підлягаєте під цю статтю (в майбутньому) (це інша тема іншого часу).
   Ви скажете: Як це може бути?
   Даю знати: Ви дивитеся відео знаючипро що йде мова і підтримуєте таку діяльність Bihus через рекламу де Bihus дістає від кожного від вас по 2-3 реклами а це між $0,10 - $0,30 за рекламу і є тим же джерелом спонсорування "колаборантів" і "гуляйвайтерів" даючивід $0,30- $,90 за відео до кишень "колаборантів" і "гуляйвартерів".
   Абсолютно, я і моя організація передивилися відео про Телеканал Рада і там і є чітке порушення законодавства і тільки там є достатньо підтвердження що Bihus є "колаборантами" і "гуляйвайтерами".
   А ви, глядачі, продовжуйте спонсурувати "колаборантів" і "гуляйвайтерів" бо якщо би ви не дивилися пропагандиського матеріалу який є спрямований проти уряду і є державною зрадою.
   Так, саме так напишіть як ви вшановуєте працю "колаборантів" і "гуляйвайтерів". Продовжуйте співпрацю Bihus і спонсоруйте через перегляд відео що ставлять під загрозу всю націю і її існування.

  • Costya En
   Costya En 3 місяці тому

   @андрей иванов ну это каждому свое

  • андрей иванов
   андрей иванов 3 місяці тому +1

   @Costya En а какой резон возить одну жопу на такой машине,че кемри или фольц для этой жопы не подходит?

  • Costya En
   Costya En 3 місяці тому +1

   @Inna Tesakova но зачем? Машин ведь и так достаточно. Этого одного Тахо за 90тыс.долларов может и на день не хватить на фронте. Там нужны бронетранспортеры, а не люксовые автомобили

  • Jamshooter79
   Jamshooter79 3 місяці тому +1

   ЗеБотва набігла у коментарі. НЕ на часі! Кококок!!

 • nazar kachechka
  nazar kachechka 3 місяці тому +2

  Дякую за роботу. Просунимо це відео в тренди.

 • iZoomer — Магазин і Сервіс Центр Apple

  Молодці, дякую за роботу!

 • Елена Григорова
  Елена Григорова 3 місяці тому +1

  Это просто пи....ц/извините /,но по-другому не скажешь.😡😡😡😡

 • Konstantin Vladimirovich
  Konstantin Vladimirovich 2 місяці тому

  Дякую за вашу роботу!

 • Ростислав Андреевич
  Ростислав Андреевич 3 місяці тому

  Он не видит смысла передавать "Тахо" на фронт...Да какого ... он вообще рассуждает в в этом векторе про автомобиль переданный США для гуманитарных целей!!

 • Serge
  Serge 3 місяці тому +1

  "Все вирішується в телефонному праві" - це Тимошенко так навмисне проговорився?

 • Мирослав
  Мирослав 2 місяці тому +1

  Дякую вам за вашу роботу. Дійсно війна досить хороше прикриття для подібних справ (типу не на часі). А ці "люди" не соромляться поки хтось вмирає на фронті, таке робити😠

 • ролплей
  ролплей 2 місяці тому

  Дякую за вашу роботу!

 • Герман Рейхенау
  Герман Рейхенау 3 місяці тому +165

  Спасибо журналистам за работу , за правду чтобы все видели и знали воров в лицо .

  • zeelenko
   zeelenko 2 місяці тому

   ​@anything possible закрий ротяку, ботня

  • anything possible
   anything possible 3 місяці тому

   Дорогі бігусенятка (прихильники Bihus).
   У всіх великих містах Європи є 12 - 20 машин так званих криміналістів в цивільних авто які є постійно на ходу. Вони (криміналісти) не їздять тією ж машиною на наступний день для безпеки (їх безпеки) і також що би злочинці не могли передати наближення криміналістів. Це означає що в їхньому автопарку є 360 - 600 машин 2019 - 2022 реєстрації для звичайних поліцейських-криміналістів (це інша тема іншого часу). Це ми говоримо про міста мільйонними.
   Якщо би я був би в адміністрації України або будь хто з вас що читаєте це то ви би так як я не тільки би мали 30 машин в місяць а всіх 60 машин в місяць і я і ви це знаєте. А тут вас підловили на удочку "разведчіки-журналісти" і вам казочки протруюють.
   Нагадую: будь яка співпраця проти Уряду і Президента направлена в сторону ворога рахується державною зрадою і карається законом до 15 років позбавлення волі.
   Будь яке фотографування, знімання відео воєнних і посадовців країни під час воєнного стану і є державна зрада. Будь яке відео з об'єктами навколо показуючи чи дає можливість потім розпізнати місцевість і в подальшому може принести шкоду для життя того посадовця чи будівлі а там є люди і є державною зрадою.
   Це вже не перший раз де Bihus роблять "журналістське раследованіє" і подають це все в інтернет де ворог може використати і є державною зрадою і люди/організація що подали таку інформацію і є "колаборантами" і "гуляйвартерами".
   За останні 3 тижні ворог масивно знищує цивільні об'єкти і об'єкти інфраструктури. Дрони і ракети попадають по координатах завчасно налаштовані і внесені. Також, кожна особа що дивиться відео від журналістів-раслєдувателів Bihus стають частиною тієї ж державної зради.
   Так, ви також підлягаєте під цю статтю (в майбутньому) (це інша тема іншого часу).
   Ви скажете: Як це може бути?
   Даю знати: Ви дивитеся відео знаючи про що йде мова і підтримуєте таку діяльність Bihus через рекламу де Bihus дістає від кожного від вас по 2-3 реклами а це між $0,10 - $0,30 за рекламу і є тим же джерелом спонсорування "колаборантів" і "гуляйвайтерів" даючивід $0,30- $,90 за відео до кишень "колаборантів" і "гуляйвартерів".
   Абсолютно, я і моя організація передивилися відео про Телеканал Рада і там і є чітке порушення законодавства і тільки там є достатньо підтвердження що Bihus є "колаборантами" і "гуляйвайтерами".
   А ви, глядачі, продовжуйте спонсурувати "колаборантів" і "гуляйвайтерів" бо якщо би ви не дивилися пропагандиського матеріалу який є спрямований проти уряду і є державною зрадою.
   Так, саме так напишіть як ви вшановуєте працю "колаборантів" і "гуляйвайтерів". Продовжуйте співпрацю Bihus і спонсоруйте через перегляд відео що ставлять під загрозу всю націю і її існування.

  • Лариса Макаренко
   Лариса Макаренко 3 місяці тому +1

   @Катя Павлівна 1. Цей канал ніякого відношення до пороха не має. 2. В Монако їздив Міша Ткач з канала "Українська правда". А це різні канали.

  • Ярослав Амбіцький
   Ярослав Амбіцький 3 місяці тому

   @Катя Павлівна ти стара виварка. Бігус інфо перед виборами парафінили Пороха, а ти кажеш, що вони порошенківські??? Уєбанка пристаріла🤬🤬🤬

  • ArcelloV
   ArcelloV 3 місяці тому

   @Катя Павлівна ти шлюха ботовська поплутала відео. Це Бігус,а не УП,з відео про батальйон Монако. Ні,тварина,ми зараз будемо вас зелених гнати в шию,бо якщо не зараз,то ви країну продасте,паскуди.