Tap to unmute

Пам'яті Василя Яковича Тація

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 3 лис 2022
 • Минуло 40 скорботних днів з дня смерті Василя Яковича Тація
  Василь Якович Тацій - ректор (1987-2020), радник ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (2020-2022), академік Національної академії наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, почесний громадянин міст Полтави, Харкова та області, лауреат численних державних премій України, Герой України.
  Наша університетська спільнота завжди пам’ятатиме Василя Яковича Тація як людину із непохитною громадянською позицією, видатного науковця і талановитого педагога, який поєднував у собі високі професійні якості з особливим душевним теплом, генератора творчих ідей і невичерпної енергії та життєлюбства, керівника зі стратегічним далекоглядним мисленням, надійного друга, мудрого наставника та вчителя для кожного з нас.
  Любов до ближніх, повага та шана до колег, відданість обраній справі, що були притаманні Василю Яковичу, назавжди залишаться в наших серцях, а його життєвий шлях і вагомий доробок буде прикладом для прийдешніх поколінь здобувачів, науковців і педагогів.
  Ця втрата є непоправною не лише для нашого колективу, а й для всієї країни. Василь Якович Тацій все своє життя присвятив служінню колективу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Україні та українському народові.
  Низько схиляємо голови у глибокій пошані до Василя Яковича Тація.

КОМЕНТАРІ • 0