Tap to unmute

5 років Петра: за що українці пам’ятатимуть Порошенка

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 23 кві 2019
 • Все почалося з бульдозера на Банковій. А потім українці 5 років слухали його промови, дивились як він перерізав стрічки і відкривав усе, що міг. Громадське розповідає, чим ще запам’ятались 5 років правління Петра Порошенка .
  _
  Підпишіться на наш канал, щоб не пропустити головних новин України та світу:
  ➡️ goo.gl/Vt2i4n
  _
  Сайт Громадського:
  hromadske.ua/
  _
  Громадське у соцмережах:
  Фейсбук: hromadskeua
  Твіттер: HromadskeUA
  Телеграм: t.me/hromadske_ua
  Інстаграм: hromadske.ua
  _
  #Громадське #Порошенко

КОМЕНТАРІ • 0

 • анатолий науменко

  "Все существо его протестовало против краж, но не красть он не мог. Он крал, и ему было стыдно." (Ильф и Петров, "12 стульев").

 • Лютий Кривбас
  Лютий Кривбас Рік тому +7

  Ну що ті що хейтели його тепер маєте?

 • Serge Otro
  Serge Otro 4 роки тому +32

  все подають у негативному ключі

  • hryshchuk alla
   hryshchuk alla 6 місяців тому

   Подайте в позитивному. З задоволенням подивлюсь.

  • Віктор Богачук
   Віктор Богачук 4 місяці тому

   @hryshchuk alla
   Бот - ну що, потрібно описувати позитив Порошенка за 2022 рік ?
   Чи вистачить глазєлок самій все побачити?

 • Александр Олейник

  Люди дійсно вже так називаємі привладні почнуть прикриваючись законом грабувати громадян України. Вони є дармоєди які тільки шукають кого пограбувати з 2015року коли прийняли закон від 06.04.2015 р. N 2562
  Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, ні чого з безпекою руху це не повїязано. Прикриваючись цим у грамодян України забрали право на не винуватисть , тоб то , ти винний лише коли докажуть вашу вину в суді в установленному законом порядку. та передали це право на розсуд поліцейського, навіть не вищого керівника або спеціального правового органу. Самі бачите, що є поліція сьогодні. Це сталось завдяки зусильям Порошенко, Яценюк, Аваков та іньші діячі які були наділенні владою народом. А також на сьогодняшній день не можливо подати касацію на апеляційне рішення по адмін порушенню, з тим фактом що в апеляції немає праведних суддів, мені не випало таке счастья, бо я був абсолютно правий та не порушував правил та закон.
  Питання до них - чи є ці іхні дії в інтересах та блага народу України?
  Они уже добрались до Ваших денег и имеют возможность ограбить Вас. В приложении дия вы указываете свою банковскою карту и номер счёта, тем временем полиция выписывает вам штраф о не существующем правонарушении и накладывает штраф. потом штраф вырастает потому, что вы не нарушали и не уплатили (ст.60 Конституции Украины) и ваш штраф увеличенный в разы уже в приложении дия. Это огромные суммы в связи с увеличением штрафных норм, часто они превышают Ваш заработок. потом исполнительная берёт в суде разрешение на арест и выемку ваших денег. и ваш счёт или имущество арестовуют и опустошается , кем ? теперь Вы знаете. Админ нарушения - если полицейский говорит, что Вы нарушили, а Вы говорите, что не нарушали тогда появляется юридический спор , а согласно конституции Украины ст. Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
  Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
  Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
  Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
  Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
  Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.
  Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.
  При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
  Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
  За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.
  Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню(правопорушення), доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
  Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину(правопорушення).
  Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.
  Стаття 124. Правосуддя в Україні здійснюють виключно суди.
  Делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються.
  Юрисдикція судів поширюється на будь-який юридичний спір та будь-яке кримінальне обвинувачення.
  Стаття 79. Перед вступом на посаду народні депутати України складають перед Верховною Радою України таку присягу:
  "Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу.
  Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників".
  Дякую Вам Тарас, богато дивлюсь Ваши роз'яснення, навчалки, возмущалки и т.п. можу лише Вас доповнити.

 • HURMA
  HURMA Місяць тому

  Ще відригніть про плівки Деркача для повної картини

 • Наталья Стрилец
  Наталья Стрилец 8 місяців тому +2

  Нічого доброго ми не запам'ятали ,добре було тільки йому та тим що поряд з ним ,це хитре ,та брехлива людина .

  • Віктор Богачук
   Віктор Богачук 4 місяці тому

   Шановна.
   Ну як? На даний час "хуже, чем при Порошенко" чи ні ?

 • Вероника Леднева
  Вероника Леднева 4 роки тому +14

  Верните в уголовный закон смертную казнь

 • sergeev Sergiy
  sergeev Sergiy Рік тому +13

  Порох найкращий!!! Дякую!!!

 • Kira Danilenko
  Kira Danilenko 3 роки тому +10

  И это громадское тв? Фу. Позор

 • MAX PAYNE
  MAX PAYNE 4 роки тому +19

  І це всі досягнення ? Де армію забули? Де міжнародні санкції забули? Говорите про інсайдерську інформацію , а чи є вона підтверджена? Чи є докази того ,що це дійсно було ? Чи може це просто черговий антивладний влив бруду !!! І так , разом з Томосом і Безвізом він зробив більше ніж всі взяті , а ви , або вже "перевзулись" або тупа ватопреса . Жаль, був про вас кращої думку , дивлюсь ще з часів Євромайдану ,де ви тільки збирали кошти щоб канал запустити .

  • серж клим
   серж клим 4 роки тому

   Ну после бэзвиз во сколько раз выросло колличество гастеров в Польше и прочие. Томас вопрос сколько канонических православных церквей признали кроме Стамбула. Патриарх ерусалимский отдал распоряжение чтоб даже на вход храма господня раскольников не пускать

  • MAX PAYNE
   MAX PAYNE 4 роки тому +6

   @серж клим ахах , то в тебе звідки така інформація ? Можеш надати докази ? Щодо безвізу і збільшення заробітчан ,я з тобою згоден , і знову ж таки ,то питання спірне . Тому що люди зараз мають можливості , їхати , пробувати, і досвід застосовувати тут . І то не є погано . Заробітчани по перше приносять дуже багато валюти в Україну. По друге, їдуть в основному ті , що тут не хочуть працювати, або не можуть по ти чи інших причинах . Не скажу що в нас є дефіцит кадрів , а в ті випадки коли і є ,то це теж плюс, тому що роботодавець змушений збільшити зарплату ,щоб набрати людей.

  • серж клим
   серж клим 4 роки тому

   @MAX PAYNE при этом гастербайтеры платят все налоги в Польше

  • MAX PAYNE
   MAX PAYNE 4 роки тому +4

   @серж клим ну і до чого ти ведеш? Звісно нашим ,які там немають освіти ,ніхто добру роботу не дасть. Це по перше . По друге , заробітки ,це нормальна європейська практика , навіть поляки так само їздять в Німеччину та Англію . По третє , не всі працюють там чорноробочими , якщо є освіта європейського зразка там вповні реально мати й хорошу роботу .По четверте ,туди ніхто не жене . За цих 5 років відкрилось більше 200 нових заводів ,де нормальна конкурентна оплата праці(від 10000 гривень) Для України це не погано. Щодо податків ,то більшість заробітчан працює нелегально ,або працювали нелегально в Україні , тому толку країні від таких працівників не багато . В нас нажаль найбільше проблема в країні з податками . Більшість бізнесу працює в тіні... І звісно ,можна вважати,що високі податки , та я нещодавно підраховував , то податки не такі вже й високі . Просто власники хочуть заробляти набагато більше ,тому й приховують ... Хоча є різні бізнеси , і у всіх воно по різному . Я б наприклад бабулькам ,які продають взагалі зняв всі податки , хоча для них вроді й так податків нема , тільки патент .

  • MAX PAYNE
   MAX PAYNE 4 роки тому +4

   @Egud ахах, то де такі люди живуть ? В ЛДНР ? Якщо пенсіонер , маєш мінімум 1500 грн , багато мають більше , якщо не працюєш тимчасово , маєш 1500 грн допомоги від центру зайнятості . Не знаю з якої ти країни , та в Україні зараз роботи маса , працівників не вистачає . Звісно , не вся робота високооплачувана , та 4100 як мінімум є . Якщо не хватає на комуналку є субсидія , тоді хватає на все . А якщо ти лінтяй , ніфіга не робиш а вмієш тільки нити ,що влада погана , то йди лісом в ордло ,тут таких не треба .

 • NIK NET
  NIK NET 3 роки тому +5

  Фейк ньюс

 • Дмитро Руденко
  Дмитро Руденко 4 місяці тому +2

  Нам брехали всі президенти, ну так як петя брехав ніхто.

 • Михаил Ярченко
  Михаил Ярченко 4 роки тому +4

  Я СТАЛ ЗАРАБАТЫВАТЬ ХУЖЕ ЧЕМ ПРИ ЯНУКОВИЧЕ!

  • Nik
   Nik 2 роки тому +6

   А ты надеялся на одновременный экономический бум?

  • Злой Укр
   Злой Укр 2 роки тому +4

   Меняй работодателя! Зарплата зависит от работодателя!

 • Viggov
  Viggov 3 роки тому +25

  Всі кидаються на Порошенка як собаки . Але при ньому економіка росла , слабо , але стабільно росла + мінімалку підняв + без віз , заборона комуністичної символіки , томус . А Зеленський що зробив ? Нічого , а тепер вже оголошують дефолт ,і падіння економіки на 20 % - це за час правління зеленського .

  • SaintDevils(Ukr)
   SaintDevils(Ukr) 2 роки тому +4

   Человек, ты настолько странный.
   Зеленский даже 5 лет не пробыл президентом.
   А Порох он был и будет ужасным человек он начал войну, ничего не сделал для народа, и ещё много чего просто закрой рот и все. 😑

  • Максим Мельник
   Максим Мельник 2 роки тому +12

   @SaintDevils(Ukr) Дитя не лезь в политику.
   Иди смотри своих недоблогеров: Himen, Фывфыв, Вильям Бруно, Дима Маслеников,Герасев.

  • SaintDevils(Ukr)
   SaintDevils(Ukr) 2 роки тому +1

   @Максим Мельник вы тот человек который не может догадаться , что аккаунт может быть не только мой.

  • SaintDevils(Ukr)
   SaintDevils(Ukr) 2 роки тому

   @Максим Мельник и в последний раз когда я смотрел Himen, Дима Маслиников примерно пол года назад на своем основном аккаунте.

  • Максим Мельник
   Максим Мельник 2 роки тому +2

   @SaintDevils(Ukr) Я читал, и твоего брата, но каких либо интеликтуальных каналов я не увидел.

 • wiktor poliszczuk
  wiktor poliszczuk 14 днів тому

  Зеленський обіцяв шашлики Українцям а чомусь всі попали у підвали ,, і радуйся , не психуй ,😲,,,реваншу наїлись ????

 • Леся Базелюк
  Леся Базелюк 5 місяців тому +2

  Щей досі його закони відригуємо...

  • Віктор Богачук
   Віктор Богачук 4 місяці тому

   Бот - ну як, при БОНЕВТІКу не ригаєш? Бо багато українців кров'ю ригають.

 • Richard logan
  Richard logan Місяць тому +1

  Давайте скинемся всей страной, наймем танцора, и пусть он станцует чечётку на морде Порошенко

 • Любов Носенко
  Любов Носенко 2 роки тому

  П.

 • BOTXE 93
  BOTXE 93 Рік тому +2

  Все началось з Порошенка дякуэмо вам Петро Олексійович.

 • Roxana Lopez Oviedo
  Roxana Lopez Oviedo Рік тому +4

  Ви краще розкажіть, що доброго зробив зелений кріт!!!

  • Костя
   Костя Рік тому

   Не просрав країну

  • Ленок
   Ленок Рік тому

   @Костя а що уже капітулюємо?🥺. Чи я щось прозівала?

  • sevenrsrays
   sevenrsrays 9 місяців тому

   @Костя в якомусь сенсі таки просрав..

  • gwenuu
   gwenuu  8 місяців тому

   @Костя А порох просрав?

  • Костя
   Костя 7 місяців тому

   @gwenuu Канешно розкрав все.

 • Галина Сорока
  Галина Сорока 4 роки тому +27

  Хватить обливати грязю Порошенка!

 • Алекс
  Алекс 4 роки тому +10

  за обнищание, за фашизм, за унижение, за убийство жителей Донбасса

  • Саня Перевалов
   Саня Перевалов 3 роки тому +8

   За свою армію, мову, віру. І за те що він еб@т РФ и в хвост и в гриву

  • Tomma Valle
   Tomma Valle 2 роки тому

   @Злой Укр слушай девочка! Сиди ровно!

  • Tomma Valle
   Tomma Valle 2 роки тому

   @Ihor Kryshelnytskyi петя шоколад сдал Крым,а обращаться к Путину?!

 • Prosto_Vlad
  Prosto_Vlad 2 роки тому +4

  Єдине, що запам'ятається- так це те, що він за 5 років розвалив все, що набудували Ющенко і Янукович та відкинув країну на багато років назад у розвитку

  • Luke Skywalker
   Luke Skywalker Рік тому +2

   Наоборот. Порошенко сделал фундамент успешной Украине.

  • sevenrsrays
   sevenrsrays 9 місяців тому

   не лізь у політику

  • Andrew Romanyuk
   Andrew Romanyuk 6 місяців тому

   Ющенку не дав нічого набудувати парламент, який був в більшості проти ініціатив Президента, а потім і Тимошенко була премʼєром як компроміс для голосів в Раді. А Янукович шо набудував? Вже таку нісенітницю писати - це треба як росіяни мати в голові тирсу і хвалити того хто тебе обдирає.