Tap to unmute

Каховська ГЕС: постріл в ногу чи підступний план? - Павло Клімкін, Ігаль Левін наживо

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 5 чер 2023
 • Прямий ефір Radio NV - 6 червня 2023 року
  🎧 Завантажуйте додаток NV Подкасти
  App Store apple.co/3nv8zl3
  Google Play bit.ly/38GcwiQ

  ***
  Сайт ► radio.nv.ua
  Подкасти ► podcasts.nv.ua
  UAclips ► / @radionvua
  Viber ► bit.ly/RadioNV-Viber
  Facebook ► radioNV.ua
  Instagram ► radio_nv
  LinkedIn ► www.linkedin.com/company/radionv

КОМЕНТАРІ • 0

 • Radio NV
  Radio NV  3 місяці тому +15

  Друзі! У нас з’явився канал у Viber. Він нагадує про найпопулярніші інтерв’ю з військовими й політичними інсайдерами. Долучайтеся! 👉 bit.ly/3WFC5GT Якщо ви нас слухаєте, ви і є спротив! 💙💛

  • julia wein
   julia wein 3 місяці тому

   в коментарях під час стріму і в коментарях під відео аудиторія просить НЕ запрошувати більше росіян. кому в радіо нв писати про це в соцмережах?

 • Максим Жовнир
  Максим Жовнир 2 місяці тому +2

  Дуже приємно слухати Павла Клімкіна ❤

  • fenist kinatov
   fenist kinatov 2 місяці тому

   Не хуже Хазанова! Юморит....

 • Степан Бруско
  Степан Бруско 3 місяці тому +21

  Вподобайка,Ведучому
  І,Каналу!!!!😊😊😊😊😊😊❤❤

  • fenist kinatov
   fenist kinatov 3 місяці тому +2

   Ведучему нужно по балде дать ломакой... Чтобы хрень не городил.

 • Анна Кабова
  Анна Кабова 3 місяці тому +23

  Ой, які поважні гості! Щира подяка за такі ефіри!

 • Maikl f
  Maikl f 3 місяці тому +1

  Слухаю вас постійно) а за те що підказали що через дію можно оновити права окрема подяка! )

 • Алена Кудлай
  Алена Кудлай 3 місяці тому +15

  Олексію, вітаю! Вдалих етерів, миру, добробуту! Дякую,, що весь час з нами!

 • Лідія Рачковська
  Лідія Рачковська 3 місяці тому +12

  Клімкін - Чудо !

 • Алла Ткаченко
  Алла Ткаченко 3 місяці тому

  Юлиан семёнов по-итальянски прям выглядит история;дякуем за таку таемну новыну😇

 • Татьяна Титаренко
  Татьяна Титаренко 3 місяці тому +9

  Игиль , умница, красавчик.ДЯКУЮ.

  • Aram Gragian
   Aram Gragian 3 місяці тому +2

   Взагалі-то Ігаль, а не Ігіль...

  • Игорь
   Игорь 3 місяці тому

   по греческих, слово КОАСАВЧИК , переводится, как ПЕДЕРАСТ

 • Yosef Kupernik
  Yosef Kupernik 3 місяці тому +8

  Спасибо!!! Очень интересный выпуск, как впрочем и все Ваши выпуски.Слава ЗСУ! Слава Украине!!!AAA+🗽✡👍🙏🤞🇺🇦🇮🇱🇨🇦🙋‍♂💙💛✊💯👋

 • Бурнашева Евгения
  Бурнашева Евгения 3 місяці тому +11

  Є бажвння допомогти людям постраждалим від затоплання. Є будинок в Черкаській обл де можно безкоштовно розмістити сім'ю. підкажіть, чи є контакти волонтерів чи осіб що зацікавлені?

  • Татьяна Титаренко
   Татьяна Титаренко 3 місяці тому

   Черкаська обл. Дуже гарний край, там живе моя сестричка, яка завжди мене рада бачити а я її хоть ми уже роками під 70 років.

 • Инна Белоусенко
  Инна Белоусенко 3 місяці тому +3

  Олександр Вілкул не є головою ВЦА!!! Олексію, з великою повагою до Вас, як до професіонала, прошу бути уважним до статусу, якого ви надаєте безробітному мешканцю Кривого Рогу

 • Євген Олещук
  Євген Олещук 3 місяці тому +11

  про стару конструкцію це повна маячня і втомленість конструкції, справа в тому що бетонні споруди на цементі набувають максимальну міцність через 90 років, тобто з часом вони міцнішають, наприклад акведуки Риму яким тисячі років

  • Євген Олещук
   Євген Олещук 3 місяці тому +1

   @Куколд Куколд тут просто як двері Криму не критично 8 років був без води, всі водосховища за цей час в Криму залили по вінця, крім загонів довбойобців там не було доступу для інших, вони всю дорогу техніку відвели лишили кілька довбойобів залишили бо в Довбойобії їх там повно, засипали шлюзовий канал щебнем таким чином навмисно заблокували можливість будь якого скиду води і згідно плану набрати в греблю води по максимуму рекордну висоту за мінімальний строк. Зрештою згідно міжнародної програми спостереження за ядерними вибухами створені сейсмічні мережі які визначають вибухи та тротилеквівалент вибуху, час координати вже про такі заявили Вранча та Норвегія. А головна причина в тому що етнос з веоикої і гордої Довбойобії в силу своєї генетичної спадковості не вміють раціонально думати вміють тільки брехати пити та красти і в силу свого характеру залишають свої фекалії в фортепіані а тут вони хочуть залишити на згадку зруйновану територію непридатну для сільського господарства та безлюдну це типу їх візитка бо їх так і так вже виганяли то тра так насрати щоб їх згадували сторіччями бо в довбойобстві їх сила!

  • Игорь
   Игорь 3 місяці тому

   @Євген Олещук а все почаломя з Русi та фiлiалiв Московiii та Нлвгородщини .

  • Євген Олещук
   Євген Олещук 3 місяці тому

   @Игорь ні Новгород двічі вирізали батько і син грізні, все почалося з Києвомогилянської академії яка вилизувала зад петру після поразки Мазепи, вони створили нове експеранто для довбойобців тюрськословянське "експеранто" на основі церковноболгарської яке довбойобці називають древньословянською мовою яке дозволило довбойобцям маскуватися під словян і під людей. Все почалося з спроби церквою вивчити довбойобців на людей і дало можливість петру вкрасти чужу історію. Довбойобець не підлягає дресурі і не може стати людиною про що свідчать невдалі спроби церкви держав СССР "росії", "РФ" гени беруть своє результат такий самий як і 300 років назад

  • fenist kinatov
   fenist kinatov 3 місяці тому +1

   Любая плотина будет служить долго, если её не долбить полгода Химарсами и 155 Калибром арты укровермахта. Естественно, что после таких ежесуточных обстрелов по плотине она получила множественные разрушения, и пошли трещины. И достаточно было единственно точного удара по слабому месту и... Результат предсказуем-прорыв!!!

 • Sasha M
  Sasha M 3 місяці тому +4

  1:49:43 стосовно відзначення державою, статусу і гарантій, Костянтине, на жаль надії поки не багато. В центрі Києва стоїть пам'ятник щорсу який, по закону про декомунізацію, вже шість років як мають знести. Стоїть статусно і гарантовано цілою армією вертухаїв яких звозять щоб захистити його від знесення нашими організаціями. Підозрюю що з нашими активістами "розбираються" потім офіційно і показово. Стоїть пам'ятник цій мразоті на вершині вулиці Симона Васильовича Петлюри. Стоїть як символ тріумфу зла. І така гарна статуя, настільки заразливо тріумфально скидає догори руку, що як не знаєш якому садисту це присвячено, хочеться відповісти у відповідь скинувши теж руку догори. Тому будьте готові після того як відіб'ємось від залішан наводити порядок з нашими паразитами. Вони у нас "товстючі" і їми аж кішить. Знаю що в Запоріжжі з цим теж не просто.

  • Игорь
   Игорь 3 місяці тому +1

   Микола Щорс ,був патрiотом Украiiни ,спрпвжнiм украiiцем ,керував украiiською Дивизi€ю , воювавши проти ворогiiв тружового народу Украiiни ,як Симон Петлюра ( продав Украiiну нiмцям ,а полякам ЗУНР , та перейшов на службу Польщi ) Тютюнник ( служивший потiм Гiтлеру у 1941-45 роках) . Щорса вбили агенти ВЧК , бо Щорс прагнув про гезалежну Соцaлiстичну Украiiгу. Вiн не був комунiстом ,як його малюють УНА - УНСО.

 • Iryna Modrytska
  Iryna Modrytska 3 місяці тому +1

  Ангілья найкращий коментатор на любому каналі!

 • Ben Nebo
  Ben Nebo 3 місяці тому +22

  Льоша! Вчить історію! 18 серпня 1941 року війська НКВС зничтожили дніпрогес:
  Вивчення наявних документів 157-го полку військ НКВС з охорони особливо важливих підприємств промисловості, що охороняв і обороняв Дніпрогес до останньої хвилини, дозволяє з точністю до години встановити час підриву греблі: 20.00-20.30 18 серпня 1941 року.
  Саме в цей час Дніпрогес, Дніпровські греблі, залізничний міст через Дніпро було підірвано.
  Військові транспорти та люди, які на той час рухалися дамбою, природно, загинули. Внаслідок вибуху мосту та греблі на острові Хортиця залишився відрізаним полк піхоти, який переправлявся тим часом на східний берег.
  У тілі греблі утворився великий пролом, пішов активний скид води. В результаті виникла велика зона затоплення в нижній течії Дніпра. Гігантська хвиля змила кілька ворожих переправ, потопила багато фашистських підрозділів, що сховалися в плавнях. Але вода, що вирвалася на волю, не поділяла людей на «своїх» і «чужих».
  Майже тридцятиметрова лавина води промайнула Дніпровою заплавою, заливаючи все на своєму шляху. Всю нижню частину Запоріжжя з величезними запасами різних товарів, військових матеріалів та десятками тисяч тонн харчових продуктів та іншого майна за якусь годину було знесено. Десятки суден разом із судновими командами загинули в тому жахливому потоці. Сила хвилі, що утворилася при підриві греблі ДніпроГЕСу була така, що монітор «Волочаївка» був викинутий на берег і потім міг використовуватися як оборонна споруда лише на суші.
  У плавневій зоні острова Хортиці та Дніпровських плавнях на десятки кілометрів до Нікополя й надалі стояли на позиціях військові частини. Вибух греблі різко підняв рівень води в нижній течії Дніпра, де в цей час почалася переправа військ 2-го кавалерійського корпусу, 18-ї і 9-ї армій, що відходили під Миколаєвом. Ці війська були «відрізані» під час переправи, частиною поповнили кількість угруповання військ, що потрапили в оточення і полон, а частиною зуміли переправитися в неймовірно важких умовах, покинувши артилерію та військове спорядження.

  • Oлена Дубровіна
   Oлена Дубровіна 3 місяці тому +4

   Днепргэс во время войны взрывали два раза.
   Первый раз - в 41 году . Вы его описали.
   За время оккупации немцы Днепрогэс восстановили и осенью 43 года при отступлении подорвали второй раз.

  • Ben Nebo
   Ben Nebo 3 місяці тому +7

   @Oлена Дубровіна так! Дійсно був і другий .... Але для німців були гарні вчителі із НКВС Р Союзу!!! І ще - треба розуміти , завдяки кому Дніпрогес був збудован ! Фахівці (і не сотня ...друга !!!) із Сполучених Штатів Америки з технологіями, обладнанням !!! Більша половина з них закінчили життя в ГУЛАГі РС!!! Ось такий маленький додаток до вашого доповнення!!!

  • Andrii Sokolov
   Andrii Sokolov 3 місяці тому +3

   @Oлена Дубровіна Наскільки я зрозумів з інформації в мережі, німці якщо і руйнували саму греблю, то не так сильно. Відповідно і наслідки були зовсім інші. Часто взагалі пишуть, що постраждав в основному машинний зал.

  • Игорь
   Игорь 3 місяці тому

   @Oлена Дубровіна в РФ показывали телесериал на военную тему 1951-45 годов войны ,и там как раз по поводу подрыва немцами ДнепооГЭСа ,где показали, что советский диверсанты снайперы и боевые водолазы ,сумели предотвратить этот взрыв .Но это фильм - для телезрителей ,а в реальности оказалось ,что вермахт взорвал его .

  • Игорь
   Игорь 3 місяці тому

   @Ben Nebo я родився на Запорiжжi ,прожив бiля рiчки Днiпро 53 роки .Та хотiв би знати ,де у вас докази про факт ,що фахiвцi американськi по греблi та турбогенераторах , були засудженi до ГУЛагу ??? Я колись читав у гпзетi. Iндустрiальне Запорiжжя , де було написано про побудову ДнiпроГЭСу фахiвцями з США .В тому мiстi забудови ,було багато поселень украiiнських нiмцiв ,якiтут оселилимя з кiнця 18 столiття ( суммарно цих нiмцiв було 100 000). Там було село Розеншталь ,де був залiзний мост Ж/Д , побудовпний у кiнцi 19 -го столiття ,коли Запорiжжя назтаалося Олександрiвськ ,а територiя Волость Катеринославськоii Губернiii Новоросiйського Краю Росiйськоii. Iмперiii. Украiiнцiв там було дуже мало на той час ,тай то ,вони були з колишнiх крiпакiв Полтавськогii Волостi, Сумськоii, Чернiгiвськоii Волостi Малороiii. Так отож , коли було побудовпно греблю , то на пiвнiчнiй частинi. острова Хортиця , американськi фахiвцi ,плагували побудувати 2 велетенських 100 этажних будiвлi ,як у Нью Йорку , але був конфлiкт з мiсцевими кра€знпвцями по тематицi iсторiii Запорiзьеоii Сiчi ,козацькоii колиски ,вiйська низового .Тому цей унiкальний суперцiвiзовпний проект ,був заморожений до архiiву.Всi. знають ,до таке Мосева - Сiтi , так от таке повинности було на островi Хортиця у 1935 роцi.

 • Ольга Ивлева
  Ольга Ивлева 3 місяці тому +3

  Олексій Тарасов - гарний журналіст, професійний! Даний етер не присвячений історії, і він не зробив таких помилок, щоб закидати йому "незнання історії" з боку "видатних істориків". Вітаю, Олексію, з Днем журналіста України!(06.06.23).

 • Игорь Алексеев
  Игорь Алексеев 2 місяці тому

  И никто не наказан чудеса да и только 😡 значит так можно.

 • Bander UA
  Bander UA 3 місяці тому +1

  умничка!

 • Юрий Семенцов
  Юрий Семенцов 3 місяці тому +5

  Та це 2 в одному. І план і постріл в ногу. Навіть 3 в 1- план прострелити ногу: "Так не доставайся ты никому" (С Стенька Разин)

 • Lilia Drikina
  Lilia Drikina 3 місяці тому +11

  Вагнер & Со -это царские опричники в современном исполнении.

 • Поля Іриніна
  Поля Іриніна 3 місяці тому +9

  Так, соромно на німців скидувати злодійства нквс! НАХІБА ці адвокати диявола зі своїми " ілі-ілі"? Ха-ха-ха плакати хочеться від його іспажнєній!!! Мої попередні покоління мали дім на о. Хортиця прямо навпроти плотини на височенній скелі. Хату змило хвилею! Людей таки попередили....

  • Игорь
   Игорь 3 місяці тому

   а пропаганда алади та жкрналiстiа ,кажуть що члени ВКП ( б) Запорiжжя ,не попереджали населения про евакуацiю до пiдриву . Якщо ви кажете правду ,то я вам вiрю . Жиау нище острова Хортиця у с.Бiленьке .

 • RoosLun Fil
  RoosLun Fil 2 місяці тому

  Про ЗАЕС. Україні пора піднімати питання : "Симетричні компенсації московією Україні, знищених (зіпсованих) житлових і аграрних площ земель, за рахунок фонду земель московії, на які укаже Україна. Може тоді орки подумають перед підривом?

 • Василь Андрійчук
  Василь Андрійчук 3 місяці тому +4

  В Україні теж є 72 ОМБр, легендарна ,,Чорна бригада", вона ж ,, Імені Чорних Запорожців", то ж коли мова йде про 72 бр. орків, то чітко
  наголошуйте і розмежовуйте, про кого йде мова. Дякую!
  Слава Україні!

  • Куколд Куколд
   Куколд Куколд 3 місяці тому

   Порубали 🐷 террористической бригады 👌😂

  • Игорь
   Игорь 3 місяці тому

   У далеку громадянську вiцну в Украiiнi 104 роки назад , Мiнiстр Обороны УНР Симон Петлюра , пiдписав наказ для розтрiлу командувача Чорних Запорожцiв , до iбуло зроюлено петлюровцами .Ось якак слава була Чорних Запопоожцiв.

  • Куколд Куколд
   Куколд Куколд 3 місяці тому +1

   @Игорь была Украина в гражданскую? Интересно где? В каком то помещении,какие то старички на бумажке написали😂 крым под белыми,юго-восток под Махно-те же русские,в Киеве все кому не лень и германцы и паны и австрияки,западных областей современной украинской республики и в помине еще не было,и сколько там просуществовала на бумаге Украина?-3 дня🤦‍♂️😂😂😂

  • Игорь
   Игорь 3 місяці тому

   @Куколд Куколд главное не то ,,как называлась территория Украины ,а главное ,это украинский народ и носитель украинского языка и письма !!! Украинцы и язык их ,были раньше , до создания Москвы и Новгорода !!! А название Украина , даже есть на картах западной Европы с 1502 года !!! А Россия на карте ,появилась с 1721 года и без Украины. А до Росии, было московское царство и московиты и язык московитов ,а не русский .

 • Frieda F
  Frieda F 3 місяці тому +2

  Олевский выглядел одним из немногих адекватных людей, не заботящихся о своей тусовке больше, чем об общечеловеческих вещах. Выглядел. Такой же, как и все. Не верить каким-то безвестным военным экспертам, что пользы никакой никому не было, у него оснований нет. А не верить нашей разведке, которая говорила о подрыве, основания, очевидно, есть. Момент истины для всех так называемых хороших русских - именно сейчас безошибочно можно отделить выделяющихся из общей массы действительно людей от жертв 20-летней путинской селекции, добровольных и нет. Как кому "важно" заметить, что плотина могла и сама развалиться - вот так и вычеркиваешь из жизни навсегда.
  А я больше не верю в случайное сбитие малайзийского боинга и в то, что они там кого-то с кем-то перепутали. Их спецы по операциям просто выяснили, что если запостить после какой-то гадости фотографию с подписью смотрите какой путин перепуганный и сказать "а мы случайно", можно уйти от ответственности за вещи, за которые должны снимать головы. А нежелание ввязываться "партнеров" убедит их в неоднозначности окончательно. С немцовым прокатило, с боингом прокатило, и теперь они то же самое пытаются провернуть с плотиной. Но нет товарищи, прощения не будет никому. Ни прокремлевским, ни антикремлевским, ни прочим благонамеренным страусам.
  За 9 лет можно было научиться не быть полезным идиотом. До кого не дошло, объяснять больше не будут.

 • Olga Vecherok
  Olga Vecherok 3 місяці тому +1

  Первыми днепровскую ГЭС подорвали советские, вместе со своей отступающей армией. А немцы потом восстановили, а при отступлении подорвали.

 • Liudmila Taranenko
  Liudmila Taranenko 3 місяці тому +8

  На каждый вопрос ведущего ответ Игая : а что они могут сделать? - полная некомпетентность практически по всем вопросам! Зачем приглашать таких экспертов?

 • Mike Zorin
  Mike Zorin 3 місяці тому +3

  Вітання і like!!!

 • Lorren Birds
  Lorren Birds 3 місяці тому +2

  Беркут в свое время говорил, что 5 областей Украины будет освобождены от коренного населения под новый иерусалим, что видимо и происходит

 • Tasha O
  Tasha O 3 місяці тому +3

  Як прикро що купка олігархів змогла провернути таку спецоперацію щоб замести хвости співпраці зіраном. Європейці ви коли продаєтесь за гроші втрачаєте безпеку , це ще не зрозуміло

 • Наталия Волошина
  Наталия Волошина 3 місяці тому +1

  💙💛🇺🇦

 • julia wein
  julia wein 3 місяці тому +3

  випуск важливий, але нахіба ми беремо інтерв'ю в росіянина? перестаньте це робити, чого ми шукаємо у росіян? яка різниця, що вони там думають! навіть Роман Ратушний, ще дитина фактично, чітко сказав, що чим більше ми розмовляємо з росіянами і шукаємо хороших росіян, тим довше йтиме війна: і діти, і діти дітей воюватимуть.
  переставайте брати інтерв'ю у росіян

  • Диванный Генерал
   Диванный Генерал 3 місяці тому

   Взагалі то він родом з Одеси. 😁 Громадянин Ізраїлю, старший лейтенант сухопутних військ Армії оборони Ізраїлю. 😁

 • Oleh Prykhodko
  Oleh Prykhodko 3 місяці тому +3

  Але після них все одно був російський, скажімо так, журналист. Ви ніяк не можете запросити балтійських, польських? Немає довіри там до вас?

 • Olena Valerijivna
  Olena Valerijivna 3 місяці тому +1

  Ви відчуваєте в якому стресі і шоці пан Воронцов?!
  Його треба рятувати (психолог)терміново!

 • Viktor Shabanov
  Viktor Shabanov 2 місяці тому

  я думал у нас отбитые пропагандоны! но вы явно держите первое место!

 • люда кач
  люда кач 3 місяці тому +1

  Доя ведущего недопустимо геправильно произносить имя гостя: не Игаль,а ИгАль.

 • Людмила Язева
  Людмила Язева 3 місяці тому +4

  Чому ніхто не запитує:а чому саме українці страждають і вже не єдине сторіччя?

  • Надежда Бар
   Надежда Бар 3 місяці тому +1

   Тому, що віками не займались промисловістю, культурою, а козакували -- тобто грубо воювали. Українцям не вистачає культури поведінки. Геройство треба проявити не зброєю, а підйомом культури поведінки

 • Tatiana Markova
  Tatiana Markova 3 місяці тому

  С больной головы на здоровую

 • Александр Сердюк
  Александр Сердюк 3 місяці тому +1

  Так надавали нам літаків і всього іншого...Захід тянув кота за х...,і ще буде тянуть поки нас затоплять.

 • Nori
  Nori 3 місяці тому

  Под палковніка)) та саллафона, а не офіцера, вони кончені, яка країна такі і офіцери.

 • Вера Лапко
  Вера Лапко 2 місяці тому

  Вбили людей водою,чиста территорія .

 • Svetlana Hetman
  Svetlana Hetman 3 місяці тому +4

  Німці не підривали Підривали кагебісти

  • Игорь
   Игорь 3 місяці тому +1

   тодi ще не було КДБ ,а були НКВС !!!! А нiмцi пiдiрвпли в осени 1943 року !!!

  • Svetlana Hetman
   Svetlana Hetman 3 місяці тому

   @Игорь згідна, пізніше знайшла
   Дякую😁

 • Yuriy Protopopov
  Yuriy Protopopov 3 місяці тому +3

  Платину подорвали советские войска в 1941г

  • Игорь
   Игорь 3 місяці тому

   а немцы реставрировали в 1942 году ,даже официально и секретно ,прилетел самолётом ,лично Адольф Гитлер пройтись по ДнепроГЭСу ,где кинодокументалимты заняли док/фильм .И при отступлении ,немцы ,осенью 1943 года ,подорвали снова ДнепроГЭС.

 • Ольга Косарева
  Ольга Косарева 3 місяці тому +3

  Посему зоопарк не вывезли?????? Почему?

  • Nataliya Shutak
   Nataliya Shutak 3 місяці тому +5

   Він був під окупацію і орки не дозволили навіть відкрити його випустити

 • Olena Williams
  Olena Williams 3 місяці тому

  Thanks

 • Ольга Чайка
  Ольга Чайка 3 місяці тому +2

  Он что за идиотов нас считает

 • Serhii Rozhnov
  Serhii Rozhnov 3 місяці тому +4

  Для чогось ви як зрадники тягнете (хороших рюzzкіх)на Українські канали???? Що більше немає ні однієї людини в Україні чи в Европі які є не вороги?????

  • Диванный Генерал
   Диванный Генерал 3 місяці тому

   Взагалі то він родом з Одеси. 😁 Громадянин Ізраїлю, старший лейтенант сухопутних військ Армії оборони Ізраїлю. 😁

 • Олег Балюта
  Олег Балюта 3 місяці тому

  Климкин скажи кукуруза

 • Nick Nick
  Nick Nick 3 місяці тому +4

  так украина и взорвала

 • Юля Дячук
  Юля Дячук 3 місяці тому +1

  Яке "устарение конструкции"- шо цей русскій писдить?? Для чого ви його запросили???

  • Nataliya Shutak
   Nataliya Shutak 3 місяці тому +1

   Він узкій- цього вже достатньо, щоб зрозуміти рівень інтелекту

 • Ярослав Шкикавый
  Ярослав Шкикавый 3 місяці тому

  Спасибо нашим побратимам. תודה לאחינו היהודים.

 • Лариса Давиденко
  Лариса Давиденко 3 місяці тому +1

  В Німеччині є деякі міста в, яких живе 50(!)% росіян!!! Вгадайте кого вони підтримують??? Вони їздять по своїх містах з колорадськими стрічками на лобовому склі своїх авто!!! І ПОЛІЦІЯ ЦЬОГО НЕ БАЧЕ І НІЯК НЕ РЕАГУЄ!!! Я КАЖУ ПРО МІСТО ТРАУНРОЙТ В БАВАРІЇ!!! В БАВАРІЇ ДУЖЕ БАГАТО РОСІЯН І ТУТ ДУЖЕ ДОВГО ТРЕБА ШУКАТИ ЕТНІЧНОГО НІМЦЯ! І ЦЕ НЕ ВСЯ БІДА!!! БАГАТО БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ ДУМКАМИ ЗА ПУТІНА :-( !!!

 • Ukrainian
  Ukrainian 3 місяці тому +8

  Це обовязково тягнути в ефір "хароших рускіх"?

 • Галина Клочкова
  Галина Клочкова 3 місяці тому

  Лгут и не краснеют...

 • Валентина Гринюк
  Валентина Гринюк 2 місяці тому

  0 її

 • Igor Igor
  Igor Igor 3 місяці тому

  Война договорная,никакого контр наступления не будет .наступление не выгодно западу,

 • Sergiy Sergiy
  Sergiy Sergiy 3 місяці тому +2

  Ведучий, ви хоч би історією поцікавились, перші підірвали радянські війська вм41 році. Хрещатик до речі теж, на всякий випадок.

 • Жора
  Жора 3 місяці тому +2

  Музыканты не дают себе отчет, как их будут убивать- по всему Земному шару. Сдвинули то , чего нельзя было сдвигать. Все военные подождут , а именно жаба сожрет гадюку, или наоборот. Ждем

 • Игорь Алексеев
  Игорь Алексеев 2 місяці тому

  Боинг тоже забыли уже, значит так можно и нехрен об этом тупо базарить.

 • Grigoriy Grazhdaninov
  Grigoriy Grazhdaninov 3 місяці тому

  ВСЕ ЩО В УКРАЇНСЬКОМУ ЕФІРІ ПОВИННО БУТИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!
  ЯК МОЖНА РОЗМОВЛЯЬИ НЯМЕЦЬК МОВОЮ ПІД ЧАС ВІЙНИ З НІМЦЯМИ?
  СЛАВА ЗСУ!
  СЛАВА УКРАЇНІ!
  ПОРОХ СУХИЙ - ЗАОРУКА ПЕРЕМОГИ!
  🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍🥂

 • Ans
  Ans 3 місяці тому +7

  Якими нацистами? Тоді савєті підірвали, що ведучий несе взагалі. Ідіот тотальний

  • Галина Герасимчук
   Галина Герасимчук 3 місяці тому +2

   Та він просто не знає історію, на жаль. Саме тому, що більшість українців не знають і знати не хочуть історію України, у нас зараз така трагедія: незнання уроків історії не вчать, вони карають.

  • abuilder sv
   abuilder sv 3 місяці тому +2

   Німці підірвали вдруге греблю у 43, коли відступали. А нквд у 41

  • Olga Mayer
   Olga Mayer 3 місяці тому +3

   Днепрогес взрывали два раза, 1941 советы, 1943 немцы - это знают все,
   кто учил историю

  • Niina Tarassova
   Niina Tarassova 3 місяці тому +1

   Радуйтесь ребята
   Россия, свой Крым, оставила без воды. Перед взрывом об этом не подумали.