Tap to unmute

ЧОМУ МИ ЦЕ ДИВИЛИСЬ: НЯНЯ ВІКА, СОЛДАТИ, КАДЕТИ?

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 13 лис 2022
 • Більше про проект ОКО ЗА ОКО від ОККО та "Повернись живим" - bit.ly/3NMbPr4
  Донатити на "Шарки" тут bit.ly/3Ue65ZP
  Це відео присвячено усім, хто ріс на російських серіалах 2000-х. Я розглянув пропаганду, яку було зашито у ці серіали, показав вам як нами намагались маніпулювати і спробував дати декілька рецептів до того як ставитись до цих серіалів і до себе колишнього тепер.
  Patreon ZK - www.patreon.com/zagin
  My Instagram - gordienko_v...
  Twitter: HordiienkoZK?ref_...
  Підтримати армію тут - savelife.in.ua
  Моя картка ПриватБанку - 4149 4993 4447 8704
  Monobank - 5375411413042685
  Instagram ZK - zagin_kinom...
  Telegram ZK - t.me/zagin_kinomaniv
  ZK Facebook - CinemaSquad
  Як ти там: pCkL1qWtN-_l/
  Маргарита Оса: uaclips.com/channel/UC2xX...
  Філософкиця: uaclips.com/channel/UCXCf...

КОМЕНТАРІ • 9 437

 • Загін Кіноманів
  Загін Кіноманів  17 днів тому +968

  Який ваш улюблений американський серіал дитинства?

 • Mariam
  Mariam 17 днів тому +4219

  В дитинстві в Харкові був знайомий, з яким ми дуже любили дивитись «кадєтов». Чєл переїхав з батьками на росію, пішов в кадети, випустився, відправився на «навчання» і повернувся в березні в Ростов в цинку. Бажаю цього кожному (:
  Upd: Щодо казок про «мьі не знали куда ехали» вони все знали не ведіться на казочки. Сподівались, що все обмежиться залякуваннями на кордоні, бо інакше економічно це фінал сосії; щиро вірили у свою чисельну, технічну і збройну перевагу; жартували без жартів про 3 дні + у військових пабліках, які штовхали кремлівській наратив про ахуєнну армію жартували і робили мєми про повномасштабне вторгнення (саме в таких виразах) ще в листопаді минулого року.

  • Arsa Teren
   Arsa Teren День тому

   @acez0R 1337 невже реально клепки нема? посочувствовать вбивці та окупанту? це ми маємо робити? ті, кого вони вбивають? знаєш що - йди нaxyй.

  • Arsa Teren
   Arsa Teren День тому

   @Eject рілі?) жарт про падлюку, що вбивав український людей, це бач нацизм. іди до біса. може хоч він тобі пояснить, раз настільки елементарних речей не розумієш.

  • AntoF
   AntoF День тому

   я обычный школьник, который бросил школу ради музыки, оцените мои треки если не тяжело

  • Ангыр Иргит
   Ангыр Иргит День тому

   @Загін Кіноманів чекаемо

  • Leviafan
   Leviafan 2 дні тому

   @Eject ви наверно ошиблись либо отвечаете ниочем! Никто не призывал ни к какому произволу. Просто люди хотят справедливости: катюзи по заслузи! Ми за мир во всем мире! А раша страна террорист и за войну везде где можна

 • Maryna Zhovna
  Maryna Zhovna День тому +3

  Випуск - 🔥 Прозріваєш, правда, від всього того, що дивились в дитинстві. Але тоді на це взагалі не звертали уваги, тим більше діти( Курс на вивчення англійської - дуже підтримую💪 Це виведе на нас на новий рівень суспільства 🙏 І ми вже на цьому шляху💙💛

 • Ігор Тимінський
  Ігор Тимінський День тому +3

  Дякую, що підняли тему ресентименту, ну або меншовартості. Дійсно, через медіа росіяни формували образ українців як "недорусских". А ми чи то свідомо, чи не зовсім споживали ці медіа продукти в двохтисячних і не створювали нічого свого (або створювали набагато менше).
  Я вважаю, що війна проти РФ (якою би вона не стала після війни - залишилась цілою чи розпалась на кусочки) дійсно буде вважатися виграною, якщо українці почнуть відноситись до цієї країни нейтрально, а не з намаганням довести росіянам щось, не з настроєм "зараз ми їм покажем, що ми не такі, як вони нас малюють". Розумію, що це буде дуже важко переварити і багато часу пройти, але сподіваюсь на краще🙂
  P.S. Звичайно нам не треба забувати про всі злочини цієї держави і її окремих представників проти нас і усі злочинці мають понести відповідальність за них. Проте будувати українську ідентичність тільки на тому, що ми "антиросія" - найресентиментарніше, що може бути.

 • Димон Минус
  Димон Минус 15 годин тому

  Думаю что всех чисто украинских писателей можно по пальцам одной руки можно пересчитать. Коментатор смог назвать только двух. 🤣

 • Mike Gophers
  Mike Gophers 40 хвилин тому

  По твоим видео учу Украинский язык ❤

 • Vlad Muffin
  Vlad Muffin 17 днів тому +880

  Дивовижно як при такому потоці українська нація змогла вберегти та ще й розвинути своє. Важливість "Леся + Рома", "Файна Юкрайна" та інших була дуже недооцінена суспільтвом.
  Дякую!

  • Watch
   Watch День тому

   Бо українці не росіяни і не споживають таке гівно, то гівно дивляться вони, бо воно їхнє. А ми нетфлікс, амазон, нво подивимось🤷🏻

  • AntoF
   AntoF День тому

   я обычный школьник, который бросил школу ради музыки, оцените мои треки если не тяжело

  • rusiaXyuna
   rusiaXyuna 2 дні тому

   @Сергей Темный взагалі серіал великобританський наскільки я пам'ятаю а жарти і персонажі там покраще так що не бачу нічого сплагіатеного а якщо для тебе це плагіат тоді ти або подумав що схоже або тобі більше нема чого написати

  • Сергей Темный
   Сергей Темный 2 дні тому

   @rusiaXyuna сама идея сворована,понятно шо они изменили на украинский лад вот и все

  • rusiaXyuna
   rusiaXyuna 2 дні тому

   @Сергей Темный там все по іншому так що не спиздено

 • Vod Fol
  Vod Fol 4 дні тому +5

  Я служил в 2000-2001 году, сериал солдаты снял человек которому рассказывали про армию. Очень далёкий и ничего не понимающий. Вот ДМБ - более точно передал всю глубину наших глубин. А солдатами я не знаю кто " захоплювався" , девчонки знакомые, разве что.

 • Nina Saroian
  Nina Saroian 8 днів тому +9

  Какое счастье, что вы, украинцы, дали русне по зубам. Победа за вами! 🇺🇦С любовью и восхищением из Армении🇦🇲

 • Pavel Tkachenko
  Pavel Tkachenko 8 годин тому

  Контент на 10 з 10! Правда тепер трохи тяжко жити знаючи цю інформацію, ніби з матриці вийшов. Постійно дивився в дитинстві ці серіали і не здогадувався про таку зомбацію, але вік ще був не до глибох роздумів нажаль.
  Дякую і чекаю на нові відео. Успіху і розвитку каналу, лайком та коментом завжди підтримаю😉
  Побачив зараз патреон, обов'язково підтримаю і фінансово, дуже сподобався контент👍

 • Alex Palko
  Alex Palko День тому +1

  Дякую!
  Гарна робота.
  Дивився няню і ще був серіал «дальнобойщікі» то його в селі дивилися бо вибір був куций.

 • Олександр Дегтярьов
  Олександр Дегтярьов 17 днів тому +361

  Цей випуск максимально "згвалтував" та морально виснажив. І даєшся подиву, як це все дивилися колись... Дякую за працю, Віталій

  • Олександр Дегтярьов
   Олександр Дегтярьов Годину тому

   @Иван Середа тут не про пропаганду йдеться, а про те, як ру*няве ТБ спаплюжувало образ українців в своїх кінокартинах

  • Julia Ilnitska
   Julia Ilnitska 4 години тому

   @Иван Середа ой, ви такий наївний! Я власними очима бачила як під час показу "Кадетів" всі марили суворовськими училищами. То це геть не пропаганда? Не смішіть мене😆

  • Иван Середа
   Иван Середа 10 годин тому

   Ибо у вас, как и у обзорщика, проблемы с головой? Видеть пропаганду во всём - типично советский подход

  • VV
   VV 11 днів тому +2

   так все рузкие сериали содрани с американских например Щасливи в месте - ето Married... with Children

  • Julia Ilnitska
   Julia Ilnitska 15 днів тому +4

   Ну всіляких кадетів та нянь завжди крутили в прайм-тайми, тому і підсідали(

 • Sofia Priadko
  Sofia Priadko 6 днів тому +2

  Тот, кто делал видео, наверное забыл, что сериалы сняты в нулевых, а сейчас на минуточку 2022 год. Очень разумно просматривать современные карты села)) что большая стройка не так давно была тоже все забыли..
  То что в нулевых Украина была молодым и бедным государством. И то, что показывали в сериалах, как украинцы стремятся перебраться в Москву, было действительностью, а не их выдумкой. Как сейчас люди из маленьких городов приезжают в областные, в Киев, так и тогда все хотели лучшей жизни. Будем честны, между Мариуполем и столицей большого государства колоссальная разница ..

 • Margarita Kravchuk
  Margarita Kravchuk 12 годин тому

  Чудовий матеріал! Я так страждала від усього того трешу, не дивилась жодного з цих серіалів, а вони і так звідусіль атакували ці мордяки жахливі, з зошитів, портфелів і піналів в школі)))

 • Daria Mychko
  Daria Mychko 11 годин тому

  Дуже потрібне ви молодець ❤

 • Rina Salivell
  Rina Salivell 5 днів тому +2

  Абсурд. Смотря все эти сериалы даже мысли не проскальзывало о том, что украинцев обсирали. А даже наоборот, было приятно о нашем упоминании. Особенно хочу подметить про Няню, это яркий и харизматичный персонаж, женственная, хитрая, мудрая женщина, очень красивая, в неё все влюблялись.
  А вот такие как Ты автор видео, обосрали украинцев с ног до головы ! Ты высказал всё негативное прямым текстом, а не в шутливой форме сериалов(по твоему мнению)

 • Vira Kholodna
  Vira Kholodna 17 днів тому +256

  Слухаю Вас і дивуюсь. Ну як я могла все це дивитись і не рефлексувати, що мене принижують? Дякую за Вашу роботу.

  • Lara LD
   Lara LD 10 днів тому

   Дякую Богу! Не дивилася ,якось воно все не поєднувалося з моєю свідомістю ,ще більше,не дивилася продукт кварталу-95. Одразу,як почали окуповувати розум Украінців кварталівщиною,не розуміла того тупого гумору,від вови з‘являвся блювотний рефлекс,тупий,неосвічений,жадібний,хамовитий малорос,якого використали для зомбування 73% дурнів. Й досі шок,сьогодні бездарно грає роль президента моєї Украіни,зрадник😡

  • Frederik Francis
   Frederik Francis 13 днів тому +4

   Я один не дивився, і тим паче не фанатів і не любив русняві гівносеріали, бо, навіть крім того факту, що вони безмежно Українофобні, вважав їх просто неймовірно тупими, бидлядськими, маргінальними, недолугими, примітивними, антилюдсткими, і просто сміттям ? Навіть коли мені було 10-12, і тим паче більше, років.
   Мені вистачало декількох серій цих серіалів, щоб це зрозуміти.
   Це я кажу про початок, середину, нульових.
   Я дивився тоді, у дитинстві, фанатів та любив зовсім інші серіали - Баффі винищувачка(переможниця) вампірів, Малкольм у центрі уваги, Друзі, Чи боїшься ти темряви, Геркулес, Зоряу браму, Зоряний крейсер Галактика, Секретні матеріали, та т.п.
   П.с. Був націоналістом, слухав Кому вниз, обожнював читати історію України та захоплювався постаттю Шухевича, Бандери, ще до того як це стало мейнстрімом) ще з початку нульових.
   Вітання з Херсонщини 🍉🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  • Юлия Пинчукова
   Юлия Пинчукова 16 днів тому +3

   @Григорій Шевченко вы как будто мои мысли озвучили.Как можно было смотреть это,пардон,говнище.Всякие там кадеты,Воронины менты и прочая шелупонь.И возраст тут ни при чем.Оно и тогда смотрелось убого и бессмысленно.

  • De_Vastator
   De_Vastator 16 днів тому +3

   @Ruslan Nikitenko Повна нісенітниця. З власного досвіду: я знаю багатьох своїх колишніх односельчан, котрі виросли абсолютно проросійськи імбіцилами, хоча нас навчали одні і ті ж вчителі, і навчали українською, а вчителі історії і української мови та літератури були чи не найкращими в цілому районі. Але ті діти, в котрих батьки відкрито нахвалювали путіна, бо він там щось підняв з колін, а їх з колін ніхто не підійняв, - от такі зараз навіть після окупації та розкрадання їхньої власної домівки - досі у всьому винять Україну. Тому оцей ваш пафос в реальному житті взагалі недоречний.

  • Ruslan Nikitenko
   Ruslan Nikitenko 16 днів тому

   Не твоя біда що ти батька свого син.
   А твоя біда не вміти бути ним

 • Cross YES
  Cross YES День тому

  Дякую за якісний контент! 🇺🇦👍 Підписався )

 • Evelina Supruniuk
  Evelina Supruniuk День тому

  Раніше ображалася на батьків, коли в дитинстві вони забороняли мені дивитися ці "шедеври". Не могла зрозуміти, в чому їх всратість. Тепер дуже вдячна їм за те, що розвивали в мені гарний смак.

 • Denis Kozub
  Denis Kozub День тому

  В данном контексте ещё стоит упомянуть сериал "Глухарь". Там там куда более жёстко проехались по Украине

 • Lidia K
  Lidia K День тому

  Скинь те, шо вас дивляться в більшості лише свідомі українці, а інші - далі живуть минулим. Дякую Вам, чудове відео, яке розкриває ілюзії того що ми "споживали" в дитинстві...

 • Соломія Баран
  Соломія Баран 17 днів тому +3439

  Головне - це не дозволити такій біді повторитись знову. Цінуймо і розвиваймо українське! 🇺🇦

  • Ilya Nemanov
   Ilya Nemanov День тому

   Слава Україні у составі Росії

  • AntoF
   AntoF День тому

   я обычный школьник, который бросил школу ради музыки, оцените мои треки если не тяжело

  • rusiaXyuna
   rusiaXyuna 2 дні тому

   @Цитрус коли пропаде тоді так

  • Цитрус
   Цитрус 2 дні тому

   @rusiaXyuna усе буде добре, усе буде Росія, друже

  • rusiaXyuna
   rusiaXyuna 2 дні тому

   @Цитрус киш отсюда

 • Женский Движ
  Женский Движ 15 годин тому

  А что неправильного о нас сказано? Мы, украинцы, именно такие. Двуличны, хитрые. Почему мы должны этого стесняться??? И чё? Мне лично нравится сало. Русне водка. Белорусам картошка.

 • OdessaUK
  OdessaUK 9 днів тому +5

  Что было, то было. Главное дальше двигаться в правильном направлении и не давать вытирать об себя ноги ни одной великой державе.

 • Alex Koz
  Alex Koz 6 днів тому +13

  Спасибо за видео. Почему-то, именно оно попало ко мне алгоритмами ютуба, и я закрыл пару противоречивых вопросов внутри себя. Некоторые, я как раз открыл в конце нулевых.
  Меня действительно спас иноязычный контент. После него я смотрю на все россиянские сериалы как на ... болотную тину. Как на низкопроб. Как на "отвали". Как на творческий кризис с самого начала. А откуда он? Я думал изза бабок и потому что пипл хавает. Мне не хватило чуть-чуть ширины мировоззрение. Спасибо.

  • Dmitriy
   Dmitriy 2 дні тому +2

   @Екатерина Рыбакова Любая пропаганда во время войны впитывается максимально легко и быстро.
   Даже такая очевиднейшая манипуляция.

  • Екатерина Рыбакова
   Екатерина Рыбакова 2 дні тому

   ​@Dmitriy а если ещё учесть, что в этих сериалах снимаются актеры и режиссеры с украинскими фамилиями... Но об этом автор ролика не скажет. Главное, разжечь, стравить. Эх, славяне

  • Dmitriy
   Dmitriy 2 дні тому +2

   Глупый ролик.Претензии глупые "а чо в комедийном сериале украинцы показаны идиотами, где абсолютно все герои показаны идиотами".Промывают вам мозги

 • Sofia Punda
  Sofia Punda 6 днів тому +15

  Дякую за таке відео 🥰 Добре що є такі люди які стараються донести до людей що це спонсорство і висміювання українців, дуже інформативне відео🥰

 • Погляд Феміди | Кримінальні історії українською

  Вони нам тлумачили, що ми гірші за них роками. Але тільки на словах. Тепер ми на ділі показали, хто чого вартий. Весь світ побачив хто є хто.
  Я дуже пишаюсь українцями! Слава Україні!🇺🇦❤️

  • AntoF
   AntoF День тому

   я обычный школьник, который бросил школу ради музыки, оцените мои треки если не тяжело

  • Гурман.
   Гурман. 5 днів тому +3

   @Никита Ананьев пачем лапти плетеш?

  • Никита Ананьев
   Никита Ананьев 5 днів тому

   Да да , весь мир

  • Frederik Francis
   Frederik Francis 12 днів тому +5

   Погоджуюсь ! Це факт.База.
   Героям слава !!!!
   Смерть ворогам України !!!!
   Вітання з Херсонщини🍉🍉🇺🇦🇺🇦🇺🇦

 • Taya Borisenko
  Taya Borisenko 14 годин тому

  Не слухай хейтерів. Люди просто сидять у бульбашці, що всі довкола стали різко україніфікованими.
  відео круте!

 • Ніна Сукач
  Ніна Сукач 2 дні тому +1

  дякую) окремо за психотерапевта☺

 • Fob Ruso
  Fob Ruso 8 днів тому +3

  Смотрел я в 2013 году сериал " следователь Протасов", смотрел - смотрел и тут то и начинается интересная такая катавасия по мозгам. это 3-4 серии фильм называется "Парк Победы". значит там в парке на день Победы
  ветерана (аж 1933-его года рождения!)чуть не убивают ударом ножа в шею. пока ветеран лежит в больнице,таким же ударом убивают его подругу-ветераншу.
  следак конечно же заинтересовался почерком убийцы и тут же узнал-такому удару обучал Абвер предателей-бандеровцев!!! вот как!!! ну и весь фильм построен на таком легком,ненавязчивом зомбировании, значит, отрабатывая версии, следак узнает что эти двое подрезаных посещали одного ветерана по фамилии Попов. Ну он к нему, тот говорит,мол были, типа дед-ветеран ошибся думая что Попов это его сослуживец.пока Попов на кухне готовил завтрак,следак цепким взглядом вычислил на книжной полке подозрительную вещь- КОБЗАРЬ!
  и сразу понял, что этот Попов совсем не Попов! (и это получается,падает на моск подданых путлера-как читаешь КОБЗАРЯ-бандеровец,а кто КОБЗАРЯ написал-ШЕВЧЕНКО и попробуй теперь доброе слово сказать о поэте и остаться не бандеровцем!). ну он типа спрашивает Попова-читаете по-украински,тоТ ОТВЕЧaeT-MOл это от прежних хозяев осталось. но наш умница следак -не дурак, он тут же обращает внимание на блюдо,которое готовит себе на завтрак Попов.
  а он жарит шкварки и сверху кидает яйцо.-бандеровец!-понял следак. короче, все в этом духе за время фильма этот дед убил человек пять. В том числе свою родную сестру, которая не хотела его у себя спрятать (это он уже сбег от следака из эрефии в Украину),а сестра не хотела его схоронить,потому что помнила,как он убил ее ухажора Миколу, за то что тот был комсомольцем..... Вот их таким бредом уже лет 20 кормят.вспомните хотя бы фильм Брат и прочая.тьху.
  Это сообщение я написал тогда на одном форуме , заскринил . Иногда пригождался

 • Johnsoniuk Defi
  Johnsoniuk Defi 13 годин тому

  Вподобайка та подяка за український контент. Дуже приємно дивитися якісне відео

 • Юля в Сеуле
  Юля в Сеуле 17 днів тому +215

  Як боляче це усвідомлювати, але усе сказане у відео чиста правда😢 дякувати богові, що в нас була чудова вчителька української мови, яка прищепила любов до Батьківщини і рідної мови❤️

  • Олег Олегович
   Олег Олегович 16 днів тому +5

   В мене теж була дуже фанатична вчителька з української. Але тепер хочеться їй низько вклонитися.

 • Sergii Stef.
  Sergii Stef. День тому

  Наші батьки не прослідкували, зо ми дивимся і кого з нас намагаються виховати. Основне нам не повторити цю помилку, слідкувати в якому інфо просторі наші діти перебувають

 • Ватра
  Ватра День тому

  Дякую за працю! Це також складова війни - інформаційної. Нам справді зараз важливо відсторонитися від росії якнайдалі, щоб згадати, відродити й наповнити власну культуру.

 • lyubov lyubov
  lyubov lyubov 19 годин тому

  Відкрили очі ❤

 • 🦁 Лев
  🦁 Лев 4 дні тому +4

  Смотрел школьником про кадеты,никакой пропаганды не заметил.Смешной и позитивный сериал,да ,согласен во многих русских сериалах про Украину унизительно,но я как-то неосознанно их и не смотрел.С таким же успехом можно и шутки про евреев раскрутить,что мы унижаем еврейскую нацию.Крепостная 1 сезон мне очень понравился,там передан дух ужаса крепостного права,в остальных частях провал.Итог- нужно развивать свое,качественные фильмы и шоу.

  • ꧁Golden Wife꧂
   ꧁Golden Wife꧂ 4 дні тому

   Коли дивилася вперше - теж не помітила. Гріш ціна тій пропаганді, яку школяр здатен помітити.

 • vera_pekonia
  vera_pekonia 16 днів тому +429

  З початку війни відмовилася від російської музики, фільмів та будь чого. Хоча я російськомовна одеситка, яка 50 років розмовляла російською. Дякую за ваші відео. Велике спасибі. Виробите дуже велику справу.

  • Женский Движ
   Женский Движ 15 годин тому +1

   Настоящая украинка. Переобувается налету)))) А я и дальше смотрю и читаю Толстого, Пушкина. Какого хрена из-за политики я должен открываться от классики???

  • AntoF
   AntoF День тому

   я обычный школьник, который бросил школу ради музыки, оцените мои треки если не тяжело

  • ДТЗ Міні фермер
   ДТЗ Міні фермер 2 дні тому +1

   Знімаю пепед Вами Капелюха👍👍👍

  • Джузеппе Гаррибальди
   Джузеппе Гаррибальди 7 днів тому

   Будьте последовательны до конца - перестаньте зажигать газ на кухне и заправлять машину на АЗС...

  • Вячеслав Соловьев
   Вячеслав Соловьев 10 днів тому

   Памятник Дюку де Ришелье , обязательно демонтируете !

 • Kyrylo Shevchuk
  Kyrylo Shevchuk 8 днів тому +9

  Віталік як завжди гарне, важливе, актуальне і потрібне відео. Наступний раз навіть і не сумнівайся викладати чи ні. Пишаюся твоїми працями, так тримати. По більше б таких Українців як ти.

 • Димон Минус
  Димон Минус 15 годин тому

  В России большая часть эстрады этнически украинцы. Дизель-шоу супер. В чем проблема?

 • Настя Малеева
  Настя Малеева 7 днів тому +51

  Неймовірно важливі теми ви піднімаєте!Дякую вам велике за працю🙏🏻🇺🇦

  • AntoF
   AntoF День тому

   я обычный школьник, который бросил школу ради музыки, оцените мои треки если не тяжело

  • Сергей Юрченко
   Сергей Юрченко 5 днів тому +1

   Погоджуюся з автором.

 • Anastasiia Bardina
  Anastasiia Bardina День тому

  Крутезний випуск👍💛💙 українське найкраще і найрідніше, давайте споживати якісний контент, а не руzzке 💩 дякую за вашу працю!👏 після перегляду цього відео, хочеться дивитись ще і ще інші випуски))

 • Никита Бурый
  Никита Бурый 15 днів тому +265

  Божеееее, яка дичина😮😮😮 Як ми раніше не помічали всієї цієї крінжатіни?! Величезна дяку автору, за те що відкриває очі тим бовдурам, хто досі каже:"Кіно внє палітікі"

  • Good Year
   Good Year 13 днів тому

   @Frederik Francis так согласитесь, украинских не фильмов , не сериалов тоже ни хрена не наснимали , а если и сняли то гавно какое нибудь совместно с россиянами Простой пример , смотришь украинский сериал, фильм , кстати в 99процентах на русском языке, и не встретишь ни одного намека на Украину , ни ментов , ни флагов , ни названий магазинов , ресторанов, та даже номера на машинах всегда непонятно какие, ты ни когда не поймёшь, что это место в Украине, ну если не узнаешь местность где сняли А ещё например, на какой нибудь государственный праздник , например день независимости, обычно по телевизору из года в год крутят гоивудский день независимости про инопланетян , а если и найдут какой-то еле снятый фильм на приблизительную тематику , то и покажут примерно в 23,00 А за наше телевидение вообще молчу , его у нас нет и скажу честно , знаю многих которые настраиваю тарелки на российские каналы и смотрят ихние говносериалы и фильмы так как на нашем тв ВООБЩЕ не хер смотреть, ну если вы не фанат людей икс и трансформеров по десятому кругу за три месяца И передач снятых двадцать лет назад , кстати на русском и сейчас дублируют их на украинский Так ,что прежде чем обсирать кого-то, нужно хотябы начать своё производить конкурентоспособное или , хотябы закупать и показать людям продукт который смотрит весь мир , а не делать из людей тупых долбоебов которым можно выращивать одно и тоже уже засохшее гавном

  • Frederik Francis
   Frederik Francis 13 днів тому +1

   @ARIADNARB Дуже добре розумію і підтримую, в мене так само було.
   Навіть тоді, у дитинстві, розумів що то чуже, вороже, тупе та примітивне.

  • Frederik Francis
   Frederik Francis 13 днів тому +1

   Я один не дивився, і тим паче не фанатів і не любив русняві гівносеріали, бо, навіть крім того факту, що вони безмежно Українофобні, вважав їх просто неймовірно тупими, бидлядськими, маргінальними, недолугими, примітивними, антилюдсткими, і просто сміттям ? Навіть коли мені було 10-12, і тим паче більше, років.
   Мені вистачало декількох серій цих серіалів, щоб це зрозуміти.
   Це я кажу про початок, середину, нульових.
   Я дивився тоді, у дитинстві, фанатів та любив зовсім інші серіали - Баффі винищувачка(переможниця) вампірів, Малкольм у центрі уваги, Друзі, Чи боїшься ти темряви, Геркулес, Зоряу браму, Зоряний крейсер Галактика, Секретні матеріали, та т.п.
   П.с. Був націоналістом, слухав Кому вниз, обожнював читати історію України та захоплювався постаттю Шухевича, Бандери, ще до того як це стало мейнстрімом) ще з початку нульових.
   Вітання з Херсонщини 🍉🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  • Good Year
   Good Year 14 днів тому +1

   А сейчас тоже дич , "украинские" сериалы смотрю в украинском дубляже А если честно , то украинского и смотреть то нечего, ну кроме , что трансформеров , гари потера, люди икс и т.д Ну вы поняли , а забыл , главный хит который любят миллионы украинцев ,СВАТЫ

  • ARIADNARB
   ARIADNARB 15 днів тому +5

   ну я помічала. Мені деякі місця ставали неприємними в серіалі і я усвідомлювала зразу, що це не "своє". До того ж, мене завжди більше цікавив гік -контент, а за таким треба було лізти шукати зарубіжне...

 • Mariam
  Mariam 19 годин тому

  Я дивилась лише няню і солдати, все інше мене минуло, але і того було достатньо щоб мене травмувати. Але дякую, що у мене були Ксена, Друзі, Беверлі-Гіллз, увесь Дизней.
  Дуже важливий випуск, особисто для мене, бо дає можливіть відрефлексувати свій досвід. І ніхто не у білому пальті.

 • Igor
  Igor 7 днів тому +3

  Хз насчёт "папиных дочек", если подумать, то там, по сути, высмеиваются стереотипы. Например, семья Полежайкиных из Урала и её показывают максимально тупой, но сильной; есть серия, где к Венику приезжают родители из Питера и говорят насколько Питер лучше Москвы. Не думаю, что у авторов была чёткая задача принизить украинцев.

 • Галина Шевченко
  Галина Шевченко 8 днів тому +34

  А я не смотрела и не смотрю эти сериалы . И дети не смотрели и не смотрят . Хорошо, что обратили внимание на « тонкости « данных « шедевров « . Спасибо за Вашу роботу .

  • Чайная роза🇺🇦
   Чайная роза🇺🇦 5 годин тому

   @Виктория Клочан а ще серіл 'Кістки'

  • xxx xxx
   xxx xxx 18 годин тому

   @Виктория Клочан я теж дивився

  • Виктория Клочан
   Виктория Клочан 4 дні тому +2

   @Andrew Shepitko "Доктор " йшов в 2007-2008, десь так.. А взагалі його 8 сезонів..

  • Andrew Shepitko
   Andrew Shepitko 4 дні тому +1

   @Виктория Клочан Так Доктор Хаус ось зовсім недавно йшов. Раніше я його навіть не пам'ятаю, а Поліцейську Академію дивився ще на початку 2000-х мабуть, років у 10.

  • Виктория Клочан
   Виктория Клочан 4 дні тому +1

   @Andrew Shepitko е, ні ! "Доктор Хаус" мій кумир) А "Х- файли"? Ех...

 • Daniel Oliinyk
  Daniel Oliinyk 2 дні тому

  А прикол ещё что сценарист солдатов и прапорщик йо-мо-йо это Чивурин (команда квн ХАИ 1990) главный редактор лиги смеха

 • Roman Hlushko
  Roman Hlushko 17 днів тому +252

  Порівнюючи наш ютюб і раші зараз розумієш, яка це прірва. Не розумієш, як це можна було дивитись... Наскільки наші блогери: ерудовані, інтелектуально розвинені, обізнані. Дякую всім за те, що робите на інформаційному фронті. Слава Україні, ЗСУ💪

  • Дмитрий Нарбеков
   Дмитрий Нарбеков 10 днів тому

   @BacoBee мені все одно на російське, і мене ніяк не бентежить,що у них там 140 млн людей,начхати

  • BacoBee
   BacoBee 10 днів тому

   @Дмитрий Нарбеков Якщо не буде українського бед комедіана, то російський буде краще в любому випадку, лише тому, що йому нема рівних. Російська культура так заполонила Україну лише тому, що в нас немає своєї, на такому ж рівні. Це стосується всих сфер: музики, кінематографу, літератури, інтернет блогерства. Цей факт треба визнати, і почати будувати свій культурний простір, щоб більше не ставати на ті ж граблі

  • Frederik Francis
   Frederik Francis 12 днів тому +2

   Український і рабсійський Ютуб/інтернет/інфопростір - це різні Всесвіти. Максимально далекі один від одного. Протилежні.

  • Дмитрий Нарбеков
   Дмитрий Нарбеков 14 днів тому +4

   @Danylo Klymiuk Бед не стоит выше Виталика в целом, бед лишь запарился с монтажом,а в остальном всё содержание - полная хуета,это ж контент беда.

  • Пель Кустули
   Пель Кустули 16 днів тому +3

   @Danylo Klymiuk ты маєш на увазі по кількості переглядів на відео? Тому що наповнення сенсом цих відео дуже мізерне. Крінжові скетчі, кривляння, дурнуватий гумор ет сетера

 • Alisa Vanderer
  Alisa Vanderer 2 дні тому

  Також дивилась все це гівно в дитинстві, але чітко пам'ятаю свій внутрішній ступор чи супротив і питання "навіщо це нам?!"
  Всеодно завжди більше подобались якісь американські серіали. Мабуть єдиний російський серіал , який мені дівчинкою ще хоч трохи цікаво було дивитися - це Ранєтки, через музичну тему. Але всеодно розуміла , що це дешеве склепане гівно 😂🙈
  І те , що це рашка також відштовхувало.
  В мене просто з дитинства прошита бандерівська складова 😁😎

 • Віталіна Каширіна
  Віталіна Каширіна 8 днів тому +14

  Дякую Віталій за це відео, я коли була мала і дивилась ті серіали, звичайно,що не розуміла того як там принижують Україну. Дякую,що зробили це відео , продовжуйте , вашп робота цінна )

 • Сергій Дем'янов
  Сергій Дем'янов 5 днів тому +3

  Спасибі за вашу працю. Час вже трохи відійти від "дратівливого" і зайнятись зйомкою відстороненого контенту, бо людям потрібен відпочинок.

 • Valeria Belya
  Valeria Belya 5 днів тому +67

  Дуже дякую за те, що сприяєте свідомості! Коли включалися уривки з серіалів, то на очах з‘являлися сльози. Як боляче усвідомлювати, що ми самі себе принижували і дозволяли це робити іншим🥺.
  В наших руках майбутнє!💙💛

  • AntoF
   AntoF День тому

   я обычный школьник, который бросил школу ради музыки, оцените мои треки если не тяжело

  • Raisa Annetta
   Raisa Annetta 3 дні тому +3

   А ще ми дивилися "свати " й 73 відсотки від 35%, що голосували , дивилися квартал; зараз маємо війну

  • Всегда В плюсе
   Всегда В плюсе 5 днів тому

   Хрюшка

 • Віктор Петришин
  Віктор Петришин 13 днів тому +315

  Віталій, моя русофобія недостатня. А Ваша робота допомагає підняти її на інший рівень.
  Дякую Вам!

  • Віктор Петришин
   Віктор Петришин 4 дні тому

   @बाली का आदमी(bali ka admee) , балікака, в даному випадку фобія - це не боязнь. Це зневага, огида і відраза.
   А мертвого скота я не боявся, і навряд чи буду...

  • बाली का आदमी(bali ka admee)
   बाली का आदमी(bali ka admee) 4 дні тому

   Да,ты прав.Твоя боязнь русских недостаточна.Бойся нас больше.

  • Josuke Higashikata
   Josuke Higashikata 7 днів тому

   @RELUXE 🇷🇺💩💩💩

  • Роман Романенко
   Роман Романенко 9 днів тому +1

   есть английское слово pure и как оно мне нравится для описания моей ебли расеян

  • Віктор Петришин
   Віктор Петришин 9 днів тому

   @ХХХВАСЯ , ех, Вася ти Вася... Судячи з коментаря, ти - росіянець? Тоді зрозуміло. Для вас же - чим більше лайна, тим краще...

 • Marina T
  Marina T 2 дні тому

  Дивилися, бо, як видно з програми, іншого не було майже нічого (Ксена і Баффі❤). Татусеві доньки - акторська «гра» на нулі. Вороніни - це жах, вистачило на половину серії цієї нудоти. Та й всі інші серіали сприймалися, як третєсортне сміття. Але без альтернативи на телебаченні дивилися це… В мене була бібліотека книжок. Хоч і в рос перекладі - зарубіжна література рятувала. А коли з’явився інтернет - більше не дивилася ці витвори ніколи :)

 • Lesia Oliynyk
  Lesia Oliynyk День тому

  Дякую за випуск!

 • Яна
  Яна День тому

  Современные передачи и "Зомби-ящик" нэ бачу!И я не украiнка!И русская я на 35 %,как показал анализ ДНК.Но считаю,що я россiянка.И усё!Хорошо,что я не на Украине жiву.

 • Александр Керенский

  Привет из Петербурга!
  Слава Украине!💙💛
  Простите за войну...😞

 • Sonia Nali
  Sonia Nali 17 днів тому +376

  Усвідомлення того наскільки нас зомбували приносить розуміння того наскільки культура та мова важливі. Дуже хочеться щоб наші діти виросли в Україні з Українським контентом без цього мозготраху яким ₚосія займалась всі ці роки.

  • AntoF
   AntoF День тому

   я обычный школьник, который бросил школу ради музыки, оцените мои треки если не тяжело

  • Ростислав Пришлюк
   Ростислав Пришлюк 2 дні тому

   @оріана орі В ньому хоча б не принижувались українці і не говорили які вони тупі

  • Freikorps Dämonisch
   Freikorps Dämonisch 8 днів тому

   @Frederik Francis same stuff, bro.

  • оріана орі
   оріана орі 13 днів тому +1

   @Frederik Francis а хяба в Баффі не було пропаганди. Там була пропаганда, коли демон Аня зазоплювалася Американською системою і свободою яка дає їй можливість заробляти гроші. А коли вони разом з Джаельзои мали магазин, то вона сама ксзала йому що усвідомьює себе громадянином Америки

  • Frederik Francis
   Frederik Francis 13 днів тому +2

   Я один не дивився, і тим паче не фанатів і не любив русняві гівносеріали, бо, навіть крім того факту, що вони безмежно Українофобні, вважав їх просто неймовірно тупими, бидлядськими, маргінальними, недолугими, примітивними, антилюдсткими, і просто сміттям ? Навіть коли мені було 10-12, і тим паче більше, років.
   Мені вистачало декількох серій цих серіалів, щоб це зрозуміти.
   Це я кажу про початок, середину, нульових.
   Я дивився тоді, у дитинстві, фанатів та любив зовсім інші серіали - Баффі винищувачка(переможниця) вампірів, Малкольм у центрі уваги, Друзі, Чи боїшься ти темряви, Геркулес, Зоряу браму, Зоряний крейсер Галактика, Секретні матеріали, та т.п.
   П.с. Був націоналістом, слухав Кому вниз, обожнював читати історію України та захоплювався постаттю Шухевича, Бандери, ще до того як це стало мейнстрімом) ще з початку нульових.
   Вітання з Херсонщини 🍉🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

 • in_TwoStal
  in_TwoStal 18 годин тому

  Человек докапался с ни чего условно например Папины Дочки:почему украинка (Томара) не может хотеть иметь российское гражданство там ведь в первую очередь не нация и индивидум раскрывается,а про ситуацию с родителями Томары там акцент сорее делался на деревенское происхождение,а не украинское и как следствии их отсталость в технологическом плане.

 • Леонардо Форд
  Леонардо Форд 9 днів тому +48

  Да, я из Одессы.
  Помню мне было 15 лет, мы с подругами были на дискотеке. Это были 2010-2012 года.
  К нам приставали парни из Белоруссии и Москвы и Питера.
  На мое «шо?» они всегда смеялись и смеялись с украинского языка.
  Для меня как для подростка было тогда не понятно почему они так относились к нам.
  В 2018 году я встречала русских за границей и они говорили что украинцы намного добрее чем русские и у них в россии делать нечего и они все хотят уехать оттуда. Как все поменялось.

  • Mauler
   Mauler День тому

   Та че там понимать,внимательнее посмотри

  • Ангыр Иргит
   Ангыр Иргит День тому

   @Gregory Wanderhill так это из-за того, что над белоруССами смеются, ибо они сдали свою страну без боя... Принципиально называю эту "страну" белороссией

  • Maria Maksimenko
   Maria Maksimenko День тому

   @Леонардо Форд офіційна назва країни - Білорусь. На Вікіпедії є 2 сторінки - Білорусь і Білоруссія, але другий варіант це російськє каверкання, щоб поглинути ще й назву і підчеркнути їх близькисть

  • Gg Gl
   Gg Gl 2 дні тому +2

   @Gregory Wanderhill розумію ваше обурення, але на сьогоднішній день, не хочеться ні чути, ні знати, ні з великої літери писати назву країни, з якої обстрілюють, бомблять та атакують. Судячи з того, що там відбувається- нема ніякої білорусі (ні мови, ні гідності), а є бєларусія- кацапська провінція, керована диктатором- тараканом.

  • Ростислав Пришлюк
   Ростислав Пришлюк 2 дні тому

   @Gregory Wanderhill може потому что на данный момент Белорусь( Белоруссия) Марионетка Москвы?

 • Надежда Кобища
  Надежда Кобища 5 днів тому +24

  Я дивилась всі ці серіали... І навіть не розуміла, що там принижують нас. Тепер так соромно 🥺Але головне виправитися. Дякую вам, Віталій, за вашу роботу, це дуже цінно

  • Козак Чингачгук
   Козак Чингачгук 5 днів тому

   Вам продолжают промывать мозги, только сорт мыла поменялся

 • SovMan
  SovMan 17 днів тому +437

  Дякую Друже! Дякую що завжди був відданим справі популяризації українських цінностей та ідеалів!

  • Vp
   Vp 16 днів тому

   @Загін Кіноманів ну і "вітальку" не забудьте

  • Vp
   Vp 16 днів тому

   @Загін Кіноманів Робіть огляд вже і на классику - ДМБ. Більш смішного, українофобського і пропогандистьго кіно про рос армію не буде)

  • Вiталiй Ковач
   Вiталiй Ковач 17 днів тому +1

   @Загін Кіноманів Доречі "Щасливі разом" та "Вороніни" теж адаптації американських серіалів.

  • Загін Кіноманів
   Загін Кіноманів  17 днів тому +33

   Дякую, мені дуже приємно чути таку високу оцінку і подяку

  • SovMan
   SovMan 17 днів тому +5

   @Синевир ))))))

 • ПТХ ла ла ла
  ПТХ ла ла ла 6 днів тому +5

  дякую за вашу роботу! Ніколи б не відрефлексувала принження українців у ціх серіалах, так як дивилася їх ще дитиною і тоді ти не помічаєш, як впливають на твою підсвідомість, переконуючи у меншовартості.

 • Doesitmakeanysense?
  Doesitmakeanysense? 5 днів тому +8

  Ваши видео заставили меня пересмотреть многие вещи. Какие же в Рф все как заколдованные, и как же ваше видео даёт глоток свежего воздуха - впечатляет...

 • Анастасия Лагута
  Анастасия Лагута 2 дні тому +12

  Дуже Вам дякую за пророблену роботу і за те, що Ви вкладаєте в голови наших громадян 🙏

  • Alex Green
   Alex Green 7 годин тому

   Пропаганду он вкладывает и национализм...

 • Roxanne
  Roxanne 5 днів тому +4

  Дякую за змістовне і своєчасне відео. Головне,щоб після нашої перемоги ніяке таке "кіно" не з'явилося знову на українському телебаченні. 💛💙

 • Iryna Pidhorna
  Iryna Pidhorna 15 днів тому +75

  Я зі Львова, і моїм улюбленим серіалом в дитинстві був "Щасливі разом". Колись це все здавалось смішним і цікавим. А по телевізору не було нічого, окрім новин та російськомовних серіалів та фільмів. Це до того, чому всі розуміють російську мову, навіть ті, хто росли у повністю україномовному середовищі. Дякую за висвітлення цієї теми, і радію що зараз нам і нашим дітям не доводиться дивитися цього лайна

  • PavlO 23
   PavlO 23 3 дні тому

   @Frederik Francis я дуже довгий час переглядав «щасліви вмєстє» там насправді майже не було шовізму , проте в одній серії по сюжету головні герої мали навідатись до стриптиз бару на честь "русска-украінскай дружби" , де стриптизерки були українками з надзвичайно огидною вимовою. Ще й акторка теж головна героїня підтримала "зет" І я щось впевнений що не тільки вона

  • Ewer
   Ewer 12 днів тому

   @Frederik Francis так це через тебе та iнших нацiоналiстiв вiйна (((

  • Мирослава Калашник
   Мирослава Калашник 14 днів тому +3

   Я з Черкаської області. Та сама ситуація. І серіал був реально одним із найулюбленіших.

 • Angel Stark
  Angel Stark 9 днів тому +5

  Автору респект, заради того щоб нам прказати як ми в початку двухтисячних тупіли на цих серіалах сам підверг свій мозок та психіку питкам передивляючись це все)

 • Крымскый ХЛОПОК
  Крымскый ХЛОПОК День тому

  класс))

 • FTtT
  FTtT 3 дні тому +1

  Не знаю ,я с самого детства смотрел и солдыты ,и папины дочки ,и букинов. Я ни разу не почувствовал себя "менее важным", там было большинство шуток про наболевшее им темы ,коррупция ,бедность ,херовая инфроструктура ,гопники ,не качественные продукты, низкие зарплаты ,высокие цены, "ТЁЩА","БЛОНДИНКА" ,начальник абьюзер, жена дура,машина разваливается. Я редко смеялся когда смотрел русские сериалы,я больше ощущал сочувствие к русским и радость что у нас не так

 • Olha Stoiko
  Olha Stoiko День тому

  Супер👍😍💥

 • Ніна - Україна / Nina - Ukraine

  😍😍😍 *Нове круте відео на улюбленому українському ютуб каналі!*

 • Коля Чирук
  Коля Чирук День тому

  Дивився це супер-відео, і виникало запитання до автора, на яке він в кінці все-таки відповів - А чи була в нас альтернатива цим серіалам? Відповідь: ні!!!

 • Паша Зубовский
  Паша Зубовский 13 годин тому

  А я люблю сало. Тьфу на мокшандію😂

 • Muss_Kat_Kharkiv
  Muss_Kat_Kharkiv 8 днів тому +68

  Дякую Вам за це відео!
  Я з Харкова, пам‘ятаю, коли прихода зі школи додому, дивилася всі ці серіали, і завжди акцентувала увагу на цих моментах, коли пригнічували самих українців та наші міста, мені здавалося, що я одна це бачу та чую… Я не розуміла, яке вони мають право так паплюжити нас.
  Скільки потребувалось років, щоб про це заговорили…

  • AntoF
   AntoF День тому

   я обычный школьник, который бросил школу ради музыки, оцените мои треки если не тяжело

  • Сaliper
   Сaliper 2 дні тому

   Первый Новогодний вечер с Галкиным и Зеленским 2013

  • Andrew Shepitko
   Andrew Shepitko 4 дні тому +1

   Треба ще заговорити про ту мразоту, яка дозволяла всьому тому лайну проходити на наше телебачення.

 • Данил Ткаченко
  Данил Ткаченко 17 годин тому

  Хорошо что я никогда эту парашу про кадетов чи солдатов. И родители были адекватные, показывали нормальные фильмы и сериалы

 • Катя Пахальчук
  Катя Пахальчук 16 днів тому +433

  Поки серед українців і досі є ті, хто не відмовився від російського контенту, такі відео необхідні!!! Дякую за Вашу роботу і розвиток українського UAclips)))

  • AntoF
   AntoF День тому

   я обычный школьник, который бросил школу ради музыки, оцените мои треки если не тяжело

  • Andrew Shepitko
   Andrew Shepitko 4 дні тому

   @Тень Мориарти так хай краще китайською говорить, ніж штучним діалектом, створеним для тогг, щоб говорити про три народи як один.

  • Mr Richardson
   Mr Richardson 6 днів тому

   Дебилы делят людей по языку британцы и немцы как то хорошо находят общий язык сейчас . Как только польза будет с этой страны все обиды забудутся поверьте бабки все решают патриотизм явище тимчасове.. таков закон природы . Согласен с человеком что наши снимают полную шляпу но есть озвучка комейдиных фильмов я всегда смотрю українською. Автор видео подливает масло в огонь за отдельную плату где эти все патриоты были в 2008 2010 2012 когда крутили нашу рашу ? Не знаю кто как но я в то время не слышал вот мы патриоты против этого всего. Как только война началась и нужно настраивать людей друг против друга что в России умело это делают что в Украине. Меня всегда смешит тот факт что даже подлянки и спекуляции которые делаем России или они нам наивны и очень однобразны мы как будто повторяем друг за другом.. и понимаешь что в обеих странах сидят власти шизофреники повторяющие все по одному сценарию

  • BacoBee
   BacoBee 10 днів тому

   @OVER ICE недостатньо просто говорти українською мовою. Якщо якість і подача цього контенту будуть мені недовподоби, то я його дивитись не буду

  • Алина Захарчук
   Алина Захарчук 13 днів тому +2

   @Тень Мориарти як би то вам доступною мовою пояснити, що через таких, як ви: "а какая разніца", наші онуки можуть прожити те саме, що проживаємо зараз ми, поки ми будемо підтримувати усе, що пов'язано з російським продуктом і так, мова, також являє собою продукт рабсії. Ви пишите, що вам так "удобно" спілкуватися, бо думаєте російською. В дитинстві ми "ходили" в штани, бо було "удобно", зараз також? І скажу за себе, ще до 24 я також так усім казала, що " мне так удобно", але після подій в Бучі, Гостомелі, Ірпіні, мені огидно стало навіть думати цією бридкою для мене мовою, мовою гвалтівників і нелюдів! Я поступово стала викорінювати її зі своєї голови і виправляти саму себе, коли часом пролітає ця недомова. Люди, які зараз кажуть, що їм тяжко розмовляти нашою, рідною, вже починають поступово, з помилками, але це робити. Тим, кому срати на наше майбутнє, будуть продовжувати давати життя рфії тут.

 • Alena Oboznaja
  Alena Oboznaja День тому

  Я взагалі не бачила ні однієї серії «няня Вика» и багато чого ще. Все через те, що в нас не було зомбоящика з релігійних міркувань батьків💪🏼 І це дійсно круто. Я вже доросла і можу купити собі телевізор, але розумію скільки через нього зомбірується людей

 • Dsh mkhlv
  Dsh mkhlv 8 днів тому +7

  Яка колосальна робота проведена! Браво 💪🏼
  Усі серіали, і та сама програма телепередач з мого юнацтва 😢

 • SPQR
  SPQR 21 годину тому +1

  Відіо потрібно. раднянського на дибу!

 • show_ media
  show_ media 4 дні тому +1

  Ещё убило за писателей.Зачем говорить о том что вот русская литература что в ней такого .Прекрасные есть произведение .Чем больше читаешь тем больше разносторонней становишься .Ничего плохого в этом этом !!!Тигролови - очень на любителя произведение , Я читала и украинскую и русскую литературу в своё время , и увы как по мне украинских произведений мало что могло впечатлить😕пожалуй из самых запоминающихся :»місто» ,Україна в огні ,Лісова Пісня ,Кайдашева Сім’я ,Наталка Полтавка. поэтому предпочтение отдавала русской литературе !

 • Світлана Гарматюк
  Світлана Гарматюк 16 днів тому +66

  Господи, який же лютий сором обпікає сьогодні, коли дивишся такі відео, як Ваші. Сором, що колись дійсно "сиділа" на деяких із цих "щедеврів", зокрема на Няні і Кадетах (кадети припали на мої старші класи). Тільки от зараз ні разу не смішно, а навіть бридко просто бачити ті вєлікорускіє морди з екрану. Я вважаю, що ці викривальні відео дуже потрібні українцям. Хоча би для того, щоби розколупувати рани, які мають властивості заростати. Найближчі покоління просто не мають морального права забути про те, що вони нам зробили. Тільки так зможемо запобігти подібному у майбутньому. Дякую Вам уклінно!

 • Дима
  Дима 8 днів тому +3

  Красава👏👏👏👏👏сколько времени и нервов было потрачено ради этого ШЕДЕВРА!!!! Лайк подписка

 • Anastasiia Martyniuk
  Anastasiia Martyniuk 9 днів тому +19

  Я виросла на цих серіалах, дивилась їх усіх😳зараз таке відчуття наче мені в голову вливали помиї. Гидко.
  Мій син точно буде дивитись контрольований нами (батьками) контент.
  Дякуюза роботу❤️відео дуже пізнавальне.

  • Alisa Vanderer
   Alisa Vanderer 2 дні тому +1

   @Anastasiia Martyniuk впевнена так і буде. 💙💛

  • Anastasiia Martyniuk
   Anastasiia Martyniuk 2 дні тому +2

   @Alisa Vanderer клас, я теж так хочу👏🏻👍🏻

  • Alisa Vanderer
   Alisa Vanderer 2 дні тому +2

   Нашому сину 5 років і ми чітко прийняли рішення, що він не буде дивитися російський контент. Ми живемо в більшості своїй в російськомовному місті. Але він не знає російської мови. Нам багато хто говорив, як йому буде складно без російської мови 🙈🙄 але нічого)) якось знаходить спільну мову з дітками і все ок. Книги, мультфільми лише українською і все чудово. Було б бажання 👍 включаємо ще англійською і польською.

  • Ростислав Пришлюк
   Ростислав Пришлюк 2 дні тому +3

   @बाली का आदमी(bali ka admee) Повір, якщо контролювати, то діниться

  • Anastasiia Martyniuk
   Anastasiia Martyniuk 4 дні тому

   @बाली का आदमी(bali ka admee) ахах, раб обізвався😆😂

 • Nick Yakovlew
  Nick Yakovlew День тому

  Тигролови - автобіографічний роман про заслання автора до гулагу та його втечу з етапу. читається спершу тяжко, але потім затягує)

 • blind sweetness
  blind sweetness День тому

  В мене завжди був смак, ще тобі коли я кожен день чекав лише "Ліла та Стіч"

 • fishigl
  fishigl 11 днів тому +364

  As a non-Ukrainian (Latvian Jew from Riga), I have to confess that, to tell the truth, knowledge of Russian for me has become extremely important for enabling me to.. listen to Ukrainian youtuber's videos without translation. Seriously!
  Yet I have to confess, that it was actually quite hard at first - I've never had a real opportunity to actually learn your language. However, as time went by, my auditory ability has improved probably - because right now I watch videos like this, enjoy it and, well - would like thank you for some additional food for thought. And while I should mention that - thank G-d! - I grew up watching mostly American or Western European movies and music, still I considered - used to consider - Russian-language culture and content, in all its forms, as part of my cultural heritage as well. Therefore, your insights on subliminal messaging in Russian culture were quite important to me. I think I should take some time to ponder on this and, perhaps, re-evaluate its place in my life even further.
  Still, I believe that there is one technical aspect that you could improve in further videos. And that'd be adding English, or perhaps even Russian subtitles. This *technical* addition wouldn't impede your stance even slightly, yet help to *spread the word* immensely. IMHO, obviously :-).
  However, most importantly - keep up doing the great job! And may we soon wake up to the news of full and unequivocal Ukrainian victory in this horrible war.
  Слава Українi!

  • 8 лєт дамбілі бамбас
   8 лєт дамбілі бамбас 4 дні тому

   @Дмитрий Касьянов бомбилка не виросла, свинорус. а втім, віра - особисте діло кожного. не збираюсь кожного дегенерата переконувати в його неправоті.

  • Дмитрий Касьянов
   Дмитрий Касьянов 4 дні тому

   @8 лєт дамбілі бамбас ещё 7 лет подомбим бамбаину и схожесть с польским будет 100%. Да я только за!!!

  • 8 лєт дамбілі бамбас
   8 лєт дамбілі бамбас 4 дні тому

   @Дмитрий Касьянов "Схожесть польского и украинского 70%" а українського і руснявого 62%, що дуже показово.

  • Любовь Вишневская
   Любовь Вишневская 4 дні тому +1

   Красуня, дякую.

  • Love and Honor
   Love and Honor 4 дні тому +1

   This difficult time, this war, like a litmus test, actually shows the values ​​and priorities of each country, each nation, each human which is now directly or indirectly involved in this bloody war between Russia and Ukraine. What Ukraine is fighting for, and how every country in the world helps, whom it supports and to what extent - Ukraine or Russia - actually shows who and what values ​​they set in their society. And kinoinustry - film art, as one of the most important links of informational influence on the consciousness of society, was very skillfully used even in the times of the Soviet Union for the purpose of propagandizing one's own values ​​and ideals. And so the personality cults of leaders and ideological parties appeared.
   Therefore, it is better for us to rethink and reevaluate what we are used to watching and listening to, so as not to turn into humble mindless consumers of information, for whom the world is only what the powerful of this world show and tell us.

 • johnny
  johnny 7 днів тому +12

  Дивлячись на це починаєш розуміти як тонко але вправно нам прививали меншовартість
  Дякую, Віталію, за якісний та цікавий контент!🔥

 • Хробачок
  Хробачок 5 днів тому +2

  Дякую, за такий якісний україномовний контент, це однозначно підписка. Й такі прекрасні люди як ви, що розвивають український ютуб та медіапростір нашої країни, вже витісняють з моїх підписок блогерів з країни-агресора. Маю надію, що скоро зможу відмовитися від російського контенту повноцінно🤞

 • Valeria Korolenko
  Valeria Korolenko 9 днів тому +7

  Дякую за такий якісний контент і такий меседж як прийняття свого минулого і не гніватися на себе за те що в дитинстві споживали російський контент

 • Елена К
  Елена К 4 дні тому +2

  Дякую Вам за таку потрібну, своєчасну працю! Бог милував, більшість з цього лайна не дивилася, трохи няню Віку, а так Лесю і Рому, Файну Юкрайну, Сімсонів та Футораму українською.

 • Любомир Фік
  Любомир Фік 17 днів тому +111

  Як стидно і прикро, що ми це все хавали, добре, що молодь це усвідомлює, а старше покоління каже: "Ну це ж частина нашого минулого, ми з тим жили, то що тепер?"...забути, начхати і розвивати своє. Дякую тобі за твою працю, ти молодчина

 • KatrinKa
  KatrinKa 4 дні тому

  21:08 😂😂😂👍
  Дякую за відео! Уявляю скільки часу присвятили🤓
  Багато на що в цих серіалах не звертала уваги. Але часто думала про няню Віку... Що вона Шокає і з Маріуполя. І сім'я в героїні теж недолуга. Ех русня...🤷 Називається, як нема в собі нічого крутого, треба знецінювати оточуючих.

 • Valentyn Patalakh
  Valentyn Patalakh 4 дні тому +1

  А ведь всё правда! Так оно и работало. Спасибо за работу! Матери покажу, она до сих пор №ула любит, хотя сама из Харькова.

 • Ірина Дерев'янко
  Ірина Дерев'янко 8 днів тому +4

  Дякую Вам за вашу працю♥️

 • Ashley Vita
  Ashley Vita 2 дні тому +2

  Я россиянка, всегда смотрю ваши выпуски с удовольствием! Все эти сериалы в детстве казались такими милыми, но няню Вику сразу раскусила! Помню в детстве меня бесило,что Украину выставляют в таком свете, мы всегда ездили в к родственникам в Одессу и в Харькове были, и в Мариуполе! И всегда там были прекрасные добрые люди. Сериал просто чмошный с самой первой серии🤦🏼‍♀️

 • numinezus
  numinezus 17 днів тому +179

  00:00 Вступ
  00:33 Кінець інтро
  01:21 Серіали як зброя масового ураження
  04:35 Програма телеканалів 2011р.
  05:22 "Солдати" та їх наративи
  06:56 Як ми можемо прискорити перемогу у війні
  07:40 Прапорщик "Шматко" або бінго по Донецьки
  11:19 Висновок стосовно серіалу "Солдати"
  12:20 "Кадети", погана акторська гра та піар совка
  15:07 "Макаров" в інших фільмах
  16:05 Олександр Роднянський автор серіалу та малорос
  16:55 "Татусеві доньки" та українці з села
  22:08 Показний момент з гарячою водою та пральною машинкою
  23:05 Підсумок серіалу "Татусеві доньки"
  23:30 Віталік розповідає про своє життя
  24:08 "Моя прекрасная няня"
  32:41 Порівняння російської "Няні" з оригіналом
  34:17 Режисер постановник "Няні" - Олексій Кірющенко
  35:35 Галопом по "Сватам"
  36:27 Трішки про "Кріпосну"
  36:52 Аналоговнетні російські вершки
  36:57 база АЗОВа
  37:05 "Щасливі разом" - серіал про базове російське суспільство
  38:18 Методичка: як обмазати новини російським духом
  39:06 "Вороніни" 11 сезон 10 серія. "Какие это дети мои? БЕНДЕРОВЦЫ"
  39:26 Кити на яких формувалася шкода для україни
  41:40 Порада від психолога Володимира Станчишина №1
  43:27 Порада від Віталіка
  45:26 Віталя, ти що? знову Хайпуєш? (Чи потрібні нам такі відео?)
  46:25 Порада від психолога Володимира Станчишина №2
  47:55 Починаємо підбивати підсумки
  49:43 Чому ми повинні розвивати український контент
  51:56 Подяка глядачам
  P.S. Трішки спростив роботу

  • Роберт Кривошеин
   Роберт Кривошеин 14 днів тому

   @numinezus Onimixru Shadow)

  • Роберт Кривошеин
   Роберт Кривошеин 14 днів тому

   Дякую за тайм і за Gravechill.

  • numinezus
   numinezus 14 днів тому

   @Роберт Кривошеин На рахунок треку, це схоже на GRAVECHILL, а от що який це трек я хз

  • numinezus
   numinezus 14 днів тому

   @Роберт Кривошеин
   36:57 база АЗОВа

  • Роберт Кривошеин
   Роберт Кривошеин 14 днів тому +1

   Круто! Додайте буд ласка тайм з АЗОВом. Та може знаєте що за трек і де знайти це відео? Дякую!

 • libera
  libera 3 дні тому

  Да, вы правы!👍
  Благодарность вам, что открываете многим глаза на навязанную кремлёвскую пропаганду!

 • Черная Кошка
  Черная Кошка 7 днів тому +2

  Я вважаю що обговорення всіх цих питань дуже важливе . Особисто для мене важливо почути все це . Мені легше зрозуміти і переосмислити весь континент який ми споживали . Відео приносить користь . Дякую.

 • Daysttarr
  Daysttarr День тому

  Гадаю, більшість дивились цей шлак на початку 2000х, але й альтернативи не було. Проте, дякую батькам, які купували книжки та розвивали всебічно, і перегляд даних "шедеврів" ніяк не вплинув на світогляд та самовідчуття себе як українки. Дійсно, згадуючи спілкування з рашистами, то у них постійно проскакувала незвага до нас, як до розвиненої вільної нації.

 • Александр Валерьевич

  Дайте угадаю, слуга урода и 95 квартал в видосе не упомянуты?)