Tap to unmute

Чат найманців: скільки і за що отримують росіяни в Україні

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 16 жов 2022

КОМЕНТАРІ • 566

 • BIHUS Info
  BIHUS Info  3 місяці тому +47

  💪Підтримати нашу боротьбу на інформаційному фронті:
  bihus.info/donate/
  www.patreon.com/bihusinfo
  💪Підтримати підрозділ Бігуса:
  5168745031204784 грн
  5168745021610610 дол
  або тут secure.wayforpay.com/payment/sac30f1dab33a

  • Владислав
   Владислав 3 місяці тому

   @Colonel яка ж у тебе в голові каша. За твоєю логікою не можна Гітлера звинувачувати за напад, бо лише дурні звинувачують в своїх проблемах інших?😂 Який блять кожен п’ятий солдат зсу зі свастикою???? Шо ти за хуйню несеш?! Солдати зсу це звичайні українці які не хочуть жити під окупацією рф. Серед них ідіотів зі свастикою можна зустріти дуже рідко і в рос армї такі дауни теж є. Свастика в Україні заборонена на державному рівні. У владі ця хуйня ніяк не представлена. Наявність купки придурків по типу ультрас, які жодним чином не впливають на керівництво державою не може бути підставою для війни з десятками тисяч загиблих!! Кого блять вбили через примусову українізацію?? Блять кого?!! Довбойоб тупий, я тобі кажу, що я з Луганська, жив в Києві і спілкувався виключно російською до 24.02! Хто мені це забороняв?? Мери таких міст як Харків чи Маріуполь взагалі двох слів не могли на мові сказати, лише російською говорили завжди, сайти міських рад цих міст були російською навіть. Там всі всюди говорили російською. Ти блять придурок слухаєш свого йобаного петушарія та іншу рос пропаганду і повторюєш просто їхні фантазії. Єдине за що в Україні як і в будь-якій країні світу можна отримати пизди, так це за сепаратизм і намагання погратися в «народні республіки»

  • Colonel
   Colonel 3 місяці тому

   @Владислав Обыватели всегда в своих ошибках и проблемах винят других !!! А тебе нравится быть укр-нацистом ? Как оно наблюдать как каждый 5-й солдат всу носит и публично демонстрирует символы нацистской Германии 1941 годов ??? Как оно призывать к убийству своих соседей с Луганска только что а то что они отказываются быть бандеровцами и сопротивляются насильственной украинизации ?

  • Владислав
   Владислав 3 місяці тому

   @Colonel винний Путін, який почав агресію ще у 2014, а 24.02.2022 віддав наказ про повномаштбну вторгнення. Якби не він усіх цих смертей не було б.
   Просто тобі для розуміння: я народився і виріс в місті Луганськ. На укр мову перейшов лише в цьому році

  • Colonel
   Colonel 3 місяці тому

   @Владислав А ну ка ответь упоротый:
   Виноват в войне тот кто пытался ее недопустить (ОПЗЖ и Шарий) ?
   Или националистические й*обла Нацкорпуса и порохоботов которые постоянно устраивали провокации, угрожали России, радовались смертям русских украинцев, и разжигали ненависть между нациями ???

  • Colonel
   Colonel 3 місяці тому

   @Владислав О ! Вот и настоящий упоротый патриот который оправдывает коррупцию !
   А хули вы пздели на майдане «нет коррупции» а через 8 лет коррупция как была так и осталась ?
   Обісралися ?

 • Viacheslav Skrypnyk
  Viacheslav Skrypnyk 3 місяці тому +363

  Свободу Білгородській Народній Республіці!

  • Aleks Dolya
   Aleks Dolya 24 дні тому +1

   Очнітся, наші хлопці гинуть за клаптик землі, просуватись вглиб окупованих тереторій дуже важко і ціна того неймовірно дорога. Ті хто говорить свободу Білгородській НР скажіть, хто буде «освобождати», нам своє звільнити потрібно, не зрозуміло скільки часу на це потрібно буде.

  • Kv Zirka
   Kv Zirka Місяць тому

   @Слава Україні! Хай буде так!)))

  • Слава Україні!
   Слава Україні! Місяць тому +3

   Та хай камчатська республіка стане вільною там 80% мають родичів з України та не підримують війну (у мене там багато родичів живуть які підтверджують що там багато проти війни (але я не кажу що є багато хороших росіян))

  • Kv Zirka
   Kv Zirka Місяць тому +1

   @Руслан Ольховик Украинцы не будут делать за вас эту грязную работу!!!

  • Батько наш Бандера
   Батько наш Бандера 3 місяці тому +5

   @Вікторія Тернопіль Слобожанщіна! А якжеж.
   Там навіть досі в деяких селах люди розмовляють з українським говором

 • Al Med
  Al Med 3 місяці тому +125

  Мене вже мало що дивує. Цікаво, що вони усвідомлюють, що ми інша країна з іншими законами і менталітетом. Цікаво, що попри все те горе, що вони приносять нашій країні їх тут годували і показали як пройти лісом до мордору. Цікаво, що не отримавши зарплату вони сподіваються на якесь забезпечення отримавши повістку. Цікаво, але не дивно.

  • Артур
   Артур 19 днів тому

   @Colonel я бомбил бамбас и ел русских детей

  • Colonel
   Colonel 2 місяці тому

   @Alina Ardzenadze Ulyanova Да было много беспредела со стороны бандитов ДНР и ЛНР, аннексия Крыма и Донбасса...
   Но это же не позволяет нормальным людям становится ублюдками которые героизируют уголовников Торнадо расчленявших мирных украинцев на Донбассе, и других военных преступников и нациков которые реально убивают мирных жителей на фронте просто потому что они подозрительные !!!

  • Colonel
   Colonel 2 місяці тому

   @Alina Ardzenadze Ulyanova Если ты на зло врагу отказалась от своего родного русского языка и русской культуры в которой ты была воспитана ... То почему бы тебе еще не стать лесбиянкой и сатанисткой на зло тому же врагу 😂😂😂? Почему бы вам упоротым не узаконить проституцию, наркотики и азартные игры на зло вашему «врагу» 😂 😂😂 !!! Ведь по вашей логике надо быть максимально не похожим на «врага» ☝️ 😁 !!! А свастику наколоть себе не хочешь на зло врагу ? 😁
   И то что ты заявляешь что тебе позволено творить любой беспредел на твоей территории - чем ты отличаешься от игил и от других террористов ? Чем ты вообще отличаешься от примитивной обезьяны ? 😂
   К тому же получается ты предала свою родную культуру в которой ты была воспитана и идеалы !!! Стала на сторону бандеровцев со свастиками и другими символами нацистской Германии !!! Не замечала беспредел нациков 8 лет подряд !
   А предателями ты называешь таких же как ты людей которые были воспитаны в ненависти к нацизму и к бандеровцам но которые остались верны своим идеалам привитым в юности ?
   Удачи тебе в мире героев сатанистов !!! 👺

  • Alina Ardzenadze Ulyanova
   Alina Ardzenadze Ulyanova 3 місяці тому

   @Colonel посмотри что творят судьи и омон в роzzии и даже не тявкай в Украину, у нас власть меняется в отличие от тоталитарной РФ. И если и были какие-то перекосы, то их исправляли! Партия радикалов набрала 3% на выборах . И не забывай, что ФСБ это мастера взрывать жилые дома с людьми, выдавая это за теракты чеченцев. И Бузину твоего ненаглядного убили ФСБешники, им к их лжи про «наливов» нахватало сакральной жертвы. Все независимые сми в РФ закрыты, сажают за плакат «нет войне», напали на чужую страну…, Рашизм- это фашизм 21 века.

  • Alina Ardzenadze Ulyanova
   Alina Ardzenadze Ulyanova 3 місяці тому

   @Colonel 8 лет назад в нашу Страну припхались «ихтамнеты»- кадыровцы, «Моторолы», и остальные маргиналы притянули грады, танки вооружили барыг и бандитов, закрыли шахты, многим шахтёрам кроме как к ним в услужение некуда было идти, отжали у людей бизнес, квартиры, машины, все кто могли выехали от туда и больший % в Украину и цивилизованные западные страны, в оркостан выехали те у кого там родня, и то многие вернулись. Вы что думаете «украинцы домбили Бамбас», а там сидели безоружные люди? И из оккупированной рашистами территории не летели ракеты и бомбы в сторону Украины? И как надо было по вашему сделать позволить рашистским бандам на рашистских танках захватывать и дальше территории Украины? Там через границу бесконтактный ехали наёмники и тащили оружие пушки и танки! И современный мегаполис Донецк, оккупанты превратили в «совковое гетто» с экологической катастрофой. У меня много друзей жили в Донецке до оккупации. И я знаю не по наслышан, что там творили рашисты! Затаскивали во дворы людям грады и стреляли от туда, прикрываясь мирными жителями. Сейчас Путлер просит переговоров, но переговоров не будет пока последний оккупанты не уберётся из Украины (до границы 1991 года).

 • Вова Авраменко
  Вова Авраменко 3 місяці тому +91

  Йобла війни це шедевральна рубрика,почав дивитись з випусків йобл)

  • Вова Авраменко
   Вова Авраменко 3 місяці тому +1

   @Artur Random рекомендую до перегляду й інші відосікі,теж далеко не все дивився,але от наприклад відоси схожі по формату на Йобла - геніальні) Є цікавинки

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +1

   Дякуємо вам!

  • Artur Random
   Artur Random 3 місяці тому +5

   Ну я на цьому каналі лише це і дивився

 • У МОЇЙ ГОЛОВІ
  У МОЇЙ ГОЛОВІ 3 місяці тому +46

  Хотів грошей - отримав піз..😅 глибоку психічну травму )
  Та і таке... чекаєте ЗСУ на Херсонщині).🎉🎉🎉Дяка за випуск .

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • Ugushka
  Ugushka 3 місяці тому +38

  Молодцы. Как тошнит от россиян. Больше и больше

 • Ольга Пушкарьова
  Ольга Пушкарьова 3 місяці тому +163

  Як завжди, неперевершено! Дякую за ваші відео!

 • Скіф
  Скіф 3 місяці тому +64

  Привіт з ЗСУ! Перемога за нами! Все буде Україна!!!
  🇺🇦✊🇺🇦

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +1

   Дякуємо вам!

  • Скіф
   Скіф 3 місяці тому +2

   @Ruslan Yusupov Главное победа, и она всё ближе!!!

  • Ruslan Yusupov
   Ruslan Yusupov 3 місяці тому

   ПОКЛОН. Береги себя!

 • Жора Где
  Жора Где 3 місяці тому +24

  Эта рубрика может и не такая "детективная, как расследования и слежка за всякими политеческими мошенниками.. Но лично мне смотреть ее интереснее всего! Получается весело и познавательно, и реально приносит пользу с дальнейшей реализацией наказаний для захватчиков. // Дякую за старання та бажаю завжди успіхів та гарного настрою вашій команді !!!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • ї
  ї 3 місяці тому +36

  Слава та подяка ЗАХИСНИКАМ та ЗАХИСНИЦЯМ УКРАЇНИ!
  Українці з українським військом!
  Переможемо!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +2

   Героям Слава!

 • Степан Мартинюк
  Степан Мартинюк 3 місяці тому +35

  Давайте по порядку:
  1. Дякую всій команді за вашу роботу! Не пропускаю жодного вашого відео(по мірі можливості)
  2. Охоче бажаю таку рубрику "НедоYobла Недовійни". Сподобалось)
  3. Особисте. Гарно виглядаєте, пані Маріє😉
  Разом до перемоги! Вірте в нас!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +2

   Дякуємо вам!😊

 • Валентина Мюллер
  Валентина Мюллер 3 місяці тому +98

  Слава Україні🇺🇦✌🏻
  Щиро дякую, «BIHUS»! На одному подиху.. Очікую на продовження…
  Перемоги та Миру
  НАМ🇺🇦✌🏻

 • wasabi5ever
  wasabi5ever 3 місяці тому +64

  Дякую за випуск! Сумую за йоблами війни. Треба більше деталей про ці організми.

 • Вадон Напасович
  Вадон Напасович 3 місяці тому +40

  Как всегда, - топ!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +3

   Дякуємо вам!

 • UKRAINA INCOGNITA
  UKRAINA INCOGNITA 3 місяці тому +26

  🇺🇦 Хай бій наш буде перемогою, а перемога пімстою !

 • Електронні ꑭ історії
  Електронні ꑭ історії  3 місяці тому +92

  Щиро дякую за відео! Разом переможемо!

  • Дмитрий 1
   Дмитрий 1 2 місяці тому +1

   Скинь будьласка знак з Нікнейму сюди, дуже дякую))

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +4

   Дякуємо вам! Переможемо!

 • sanngjarnt
  sanngjarnt 3 місяці тому +65

  я засмутився коли ви казали що тот був останній випуск. обожнюю цю рубрику. дякую за продовження 👍🏻

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +1

   Дякуємо вам!

 • Олександр Бандерович
  Олександр Бандерович 3 місяці тому +35

  А теперь вместо рамшата и джамшута будут петя и вас из подмосковья

 • Jeka Grom
  Jeka Grom 3 місяці тому +44

  Супер,работа удачи дальше в вашей работе!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • Славик Тышкевич
  Славик Тышкевич 3 місяці тому +104

  Дякую за працю👍
  Все буде Україна👌
  💪💪🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  • Colonel
   Colonel 3 місяці тому

   @Иван Длинный Почему скоро ? Оно сейчас так и есть ! Все полная «Украина» !

  • Иван Длинный
   Иван Длинный 3 місяці тому

   @Colonel Ты сам сказал и сам напророчил.Скоро так и будет,только без кавычек.Все будет Украина!

  • Colonel
   Colonel 3 місяці тому

   Так уже все «Украина» 😂

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +2

   Дякуємо вам!

 • Іvy Po
  Іvy Po 3 місяці тому +38

  Дякую за працю . Слава зсу🇺🇦

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +2

   Героям Слава!

 • andriy bahmut
  andriy bahmut 3 місяці тому +23

  Дякуемо за класну роботу!!! Дивимося з задоволенням!!!💙💛

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • Євген Цимбал
  Євген Цимбал 3 місяці тому +16

  Який прекрасний матеріал для суду! Помітили різницю розмови зпочатку їхали до "независимих республік", як получили люлей то приїхали з України, тобто дякую ЗСУ, яка виписує люлей. Дякую Вам команда Бігус! Ви молодці!👍

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • Артём Гладченко
  Артём Гладченко 3 місяці тому +56

  Велика шана вам ❤

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • Ната Т
  Ната Т 3 місяці тому +15

  Айшат, Ельміра, Роза- такі слов'янські імена, що нема ради😂😂😂і акценти чисто московські 😃дякую за випуск❤

  • Oleksandra Vesnych
   Oleksandra Vesnych 3 місяці тому

   Ахаха... Кому ще нести русскій мір в Україну? Більше нікому. Кругом одні са та ніс ти)))))

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • Олексій Пономарьов
  Олексій Пономарьов 3 місяці тому +12

  Крутезне відео, дякую!
  Цікаво, звідки у росіянина літера "є" на розкладці? (фраза "Вот когда дадут нам ЗП єто вопрос!", 16:37)

  • Олексій Пономарьов
   Олексій Пономарьов 3 місяці тому

   @BIHUS Info Дякую за уточнення! 👍

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому +1

   Ми самі все передруковували, це просто одруківка.

 • _NAZARCO_
  _NAZARCO_ 3 місяці тому +10

  йобла війни топ нівякому випадку не закінчуйте випускати ці шедевральні випуски

 • Y Yatskevych
  Y Yatskevych 3 місяці тому +22

  Дякую за вашу працю !

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • etnostories
  etnostories 3 місяці тому +38

  Дякую за випуск 🌹

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • Georgi
  Georgi 3 місяці тому +22

  Дякую!!!!! Дуже гарне відео!!!!!!!Слава Україні 🇺🇦❤️

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Героям Слава!

 • Voshod 22
  Voshod 22 3 місяці тому +4

  Даёшь референдум о вхождении Калининградской Народной Республики в состав Германии

 • Игорь Петров
  Игорь Петров 3 місяці тому +5

  Под кофе хорошо зашло.тут тебе и интрига,и драма,и смешная развязка😂с зимней одеждой вообще треш."зачем брать зимнюю одежду?-если мы на месяц едим?"😂

 • Ігор Кривошей
  Ігор Кривошей 3 місяці тому +4

  “Пам'ятайте, що волю збудує зброя, знайте, що тільки меч, а не слова, здобудуть нації права!”
  Михайло Крат,
  генерал-хорунжий Армії УНР, командир І Української Дивізії УНА, командир табору полонених у Беллярії, провінція Ріміні, Італія.

 • Артем Скрипник
  Артем Скрипник 3 місяці тому +22

  Дякую за проведенну роботу

 • Олександра Маленовська
  Олександра Маленовська 3 місяці тому +13

  Дякуємо Вам за працю. СЛАВА УКРАЇНІ!!!СЛАВА ЗСУ!!!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Героям Слава!

 • Julie Voskobojnikova
  Julie Voskobojnikova 3 місяці тому +25

  Дякую за чудовий матеріал!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • Yevhen
  Yevhen 3 місяці тому +11

  Обожнюю цю рубрику, робіть ще))

 • Сергей Саградов
  Сергей Саградов 3 місяці тому +3

  Повеселися знатно! Эти недолюди ничего не поймут пока целые, а когда по зап.частям разберёт их ЗСУ тогда дойдёт, но будет поздно.

 • Ret KE
  Ret KE 3 місяці тому +2

  Ничего себе! Охранникам школы по 170 т р!? За что?
  Их даже выводили к своим украинские люди. А они им что заплатили? Проводник из окружения стоит очень дорого. Так они отблагодарили местных, у которых из-за этой спецоперации нищета образовалась?

 • Dck Nature 🇺🇦
  Dck Nature 🇺🇦 3 місяці тому +7

  Щиро дякую за некласичні недoйóблa, Марія 😉👍!

 • Гарпия Ромалийская
  Гарпия Ромалийская 3 місяці тому +8

  Классная передача..Мария--спасибо ! Ждем следующих..

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • Irina Nikifor
  Irina Nikifor 3 місяці тому +4

  - чому за нами не приїхали?
  - може тому що ви не пральна машинка 🤣🤣🤣

 • Oleksandr Beliy
  Oleksandr Beliy 3 місяці тому +7

  Спочатку ставлю лайк а потім почну дивитися вашу програму.Дякую вам Бігус за вашу роботу!🙂👍

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • Горда Українка!!!!!! !!!!!!
  Горда Українка!!!!!! !!!!!! 3 місяці тому +8

  Дякую Бігус, ви моя знахідка цього року!

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам! Раді, що ми знайшли одне одного❤💪

 • Sergei Sergei
  Sergei Sergei 3 місяці тому +3

  мля, ну что за люди у нас... Помогли выйти из Купянска заезжим гастарбайтерам... Нет, что бы на поле минное их послать, так и правда помогли выйти. капец.

 • Pavel CSU
  Pavel CSU 3 місяці тому +3

  Дякую за випуск! Треба більше деталей про ці організми.

 • DeNgerous
  DeNgerous 3 місяці тому +6

  ооо моя улюблена тема відосиков відразу лайк поставив як почали за них говорити

 • Natalia Sainog
  Natalia Sainog 3 місяці тому +5

  Дякую за Вашу працю!
  Вподобайка для підтримки каналу.
  Федерасти-"заробітчани", матері їх ковінька!

 • Oles Semenyuk
  Oles Semenyuk 3 місяці тому +4

  Спасибі за роботу!

 • Ronin_L7
  Ronin_L7 3 місяці тому +1

  Бомба! Спасибо вам и продолжайте) Это уже второй выпуск про недойобел)))

 • Marine By Mistake
  Marine By Mistake 3 місяці тому +8

  Чудова історія, дякую

 • Назар Віхренко
  Назар Віхренко 3 місяці тому +7

  Зсу: ну мені нравиться як воно горить, як охраннікі на бабасе метушаться, очі у всіх аж на викоті

 • Varvara Godyna
  Varvara Godyna 3 місяці тому +4

  прекрасний репортаж і розбір. показово дуже

 • Байден кращий Президент

  Цікава та завзята інтелектуалка !)❤😊❤😊😊

 • Romero St
  Romero St 3 місяці тому +6

  Дякую за цікавий матеріал))

 • sk94op ttt
  sk94op ttt 3 місяці тому +1

  Дякую за вашу роботу!!!👌👌💪🇺🇦

 • RbkIBORG
  RbkIBORG 3 місяці тому +3

  Верніть будь ласка йпла війни! То була найкраща рубрика 🎉

 • I. С.
  I. С. 3 місяці тому +6

  Це прекрасно.

 • коля колун
  коля колун 3 місяці тому +3

  ще раз вам дякую за роботу!!!!!

 • Владислав Надич
  Владислав Надич 3 місяці тому +16

  Тільки заради Марії і дивлюся. Маріє, гайда після війни на побачення? Якщо живий лишуся, звісно.

  • Владислав Надич
   Владислав Надич 3 місяці тому

   @Марія Землянська з нетерпінням чекатиму на зустріч з Вами!)

  • Владислав Надич
   Владислав Надич 3 місяці тому +1

   @Марія Землянська , відтепер, Маріє, справа наближення Нашої Перемоги для мене стане ще більш важливою! Неввічливо змушувати пані чекати!)

  • Марія Землянська
   Марія Землянська 3 місяці тому +4

   Чекаємо на Перемогу!

 • Max UA
  Max UA 3 місяці тому +9

  Люди ви великі молодці, Top👍👍
  💙💛

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • helga helg
  helga helg 3 місяці тому +3

  Я вас обожнюю ❤️ дякую за відео

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!❤️

 • Leonid Beliak
  Leonid Beliak 3 місяці тому +7

  Як завжди дякую вам за відео

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Як завжди дуже дякуємо вам за перегляд!

 • Oleh S
  Oleh S 3 місяці тому +20

  Марія дуже гарна

 • rusZZia-TERRORIST
  rusZZia-TERRORIST 3 місяці тому +1

  Низький уклін незламним воїнам за волю України та свободу нашого народу!

 • Дмитро Артеменко
  Дмитро Артеменко 3 місяці тому +1

  Збір, обробка, а потім і подача матеріалу - візитівка команди Бігуса!)

 • Ярослав Федунів
  Ярослав Федунів Місяць тому +1

  Клас!

 • Вадим black
  Вадим black 3 місяці тому +1

  Название в ТОП ! Спасибо ребята ! Слава Украине !

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Героям Слава!

 • КБ Garage
  КБ Garage 3 місяці тому +8

  класна історія про болотних сесуріті👍

 • EVONICA
  EVONICA 3 місяці тому +3

  Ваше прізвище прям в тему!

 • Vitalii Ustymenko
  Vitalii Ustymenko 3 місяці тому +1

  Дякую за вашу роботу

 • Ronald Makarov
  Ronald Makarov 3 місяці тому +4

  Дякую вам за огляд

 • Malahaha
  Malahaha 3 місяці тому

  Продовжуйте, будь ласка, все актуально...

 • Владлен
  Владлен 3 місяці тому

  🇺🇦✌️

 • Elbit Ukraine
  Elbit Ukraine 3 місяці тому +3

  Дякую!

 • Roman
  Roman 3 місяці тому +7

  Пакет беріть урюки, пакет!!!

 • Yel Yel
  Yel Yel 3 місяці тому +2

  Дякую, супер контент, комент для підтримки

 • Oleksandr Teplenko
  Oleksandr Teplenko 3 місяці тому

  Дякую за вашу роботу

 • Алекс Игнатенко
  Алекс Игнатенко 3 місяці тому +1

  🇺🇦👍

 • Cerega SS
  Cerega SS 3 місяці тому +1

  Дякую Вам!

 • Олексiй Кузнецов
  Олексiй Кузнецов 3 місяці тому

  🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍

 • Артем Собачко
  Артем Собачко 3 місяці тому

  Марія, ви прекрасна❤

 • Vitaliy Borshchevskiy
  Vitaliy Borshchevskiy 3 місяці тому +1

  💙💛🇺🇦❤️🖤

 • Olena Zhyhulina
  Olena Zhyhulina 3 місяці тому

  Велика подяка! 💙 💛

 • Igor Bulyshev
  Igor Bulyshev 3 місяці тому

  Потужно звісно🔥🔥

 • TD
  TD 3 місяці тому +1

  🇺🇦

 • Katrin Filipicheva
  Katrin Filipicheva 3 місяці тому +3

  Це не люди, це монстри

 • Guffi Weiss
  Guffi Weiss 3 місяці тому

  Цікавенько! Поржав, дякую)))

 • Інокентій Майборода
  Інокентій Майборода 3 місяці тому +5

  ПОВЕРНІТЬ РУБРИКУ ЙОБЛА ВІЙНИ. Думаю вона багатьом зайшла і всі з нетерпінням чекають наступних сюжетів

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Передамо Максу!

 • N M
  N M 3 місяці тому

  SLAVA UKRAINI

 • Ольга Крат
  Ольга Крат 3 місяці тому +1

  💙💛✊

 • Vadim D2
  Vadim D2 3 місяці тому

  👍👍👍👍👍👍👍

 • Dwitty Hi
  Dwitty Hi 3 місяці тому +1

  💙💛💪

 • Ирина
  Ирина 3 місяці тому +1

  Дякую вам за інформацію.

 • Yaroslav Buchko
  Yaroslav Buchko 3 місяці тому

  дякую за вашу роботу. всім сили і наснаги, адже наш шлях до вироку суду ще дуже довгий і важкий. Проте ми ще на крок наблизилися.

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Дякуємо вам!

 • EEN_film
  EEN_film 3 місяці тому

 • CorsAir
  CorsAir 3 місяці тому +1

  Хотілось би побалакати з тими "українцями", які допомагали втекти цьому сміттю...

 • Полина Сидор
  Полина Сидор 3 місяці тому +1

  Дякую каналу за освітлення теми
  Комент в підтримку каналу

 • Сергей Иванов
  Сергей Иванов 3 місяці тому

  Умница,красавица и сюжеты славные.спасибо.слава Украине

  • BIHUS Info
   BIHUS Info  3 місяці тому

   Героям Слава!

 • Volodymyr D
  Volodymyr D 3 місяці тому +6

  Йобла війни - рубріка шедевр!