Tap to unmute

Особлива пропозиція від ТМ «Козацький мед»

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 25 кві 2017
  • Відерко меду - у кожну родину. До Дня Львова «Козацький мед» підготував особливу пропозицію. «В нас зараз проходить акція - відерко меду за 53 гривні. Мед увесь натуральний, якісний. Ми багато років працюємо по всій Україні. Є різнотрав’я, гречаний мед, липовий, розторопша та софора», - розповів продавець-консультант ТМ «Козацький мед» Дмитро Ломоносов.
    Ярмарків від «Козацького меду» Олександр намагається не пропускати. І щоразу для своєї родини знаходить щось цікаве. «Я різні брав, а зараз тут лісовий - з шавлією і з коріандром. Спробуємо. Я думаю, що це краще, ніж якісь продукти, не відомі нам», - сказав покупець Олександр. Чималий попит мають й продукти бджільництва. «Я купувала воскову міль, настойку. Воно допомагає - менше горло болить, температуру знімає», - поділилась Мар'яна, яка купує апіпродукти.
    «Для лікування легенів та вірусних захворювань я пропоную воскову міль. Для укріплення імунітету - маточне молочко, для обміну речовин - бджолиний хліб. Також маємо в продажу медові сиропи, які корисні як для діток, так для дорослих», - зазначила апітерапевт Берта Когосова.
    «Козацький мед» ярмаркуватиме біля палацу Потоцьких до 7 травня щодня - з 9:00 до 17:00 .
    Читати на сайті: zaxid.net/n1424300 .

КОМЕНТАРІ • 0