Tap to unmute

Вебінар “Бойова травма. Етапи лікування вогнепальних переломів” ▶︎ МОЗ пояснює

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 10 сер 2022
 • Як найкраще лікувати вогнепальні переломи після надання ургентної допомоги та евакуації? Які є особливості лікування вогнепальних переломів? Коли треба змінювати метод фіксації перелому? Чому важливо за можливості змінювати зовнішній фіксатор на занурний остеосинтез стрижнем чи пластиною? Пояснюють ортопеди-травматологи Андрій Бучок та Михайло Василинець.
  📌 Особливості лікування вогнепальних переломів на кінцевому етапі
  📌 Зміна методу фіксації перелому із зовнішнього на занурний
  📌 Коли АЗФ може бути кінцевим методом фіксації
  Презентація “Бойова травма. Етапи лікування вогнепальних переломів”
  👉 bit.ly/3QTn0if
  Спікери:
  Андрій Бучок - ортопед-травматолог
  Михайло Василинець - ортопед-травматолог
  Поставити запитання спікерам можна у чатах Zoom та UAclips під час ефіру.
  Рекомендуємо доєднатися до ефіру ортопедам-травматологам та медичним працівникам, які займаються лікуванням поранених на кінцевих етапах (після надання ургентної допомоги та евакуації в інші ЛПЗ).
  ℹ️ “МОЗ пояснює” - серія освітніх Zoom-вебінарів для медичних працівників із одночасною трансляцією на UAclips-канал МОЗ. Спікери вебінарів надають практичні рекомендації щодо роботи закладів охорони здоров'я та медиків, у тому числі ​​на прикладі конкретних клінічних випадків. Усі вебінари “МОЗ пояснює” - у плейлисті на каналі МОЗ bit.ly/MOHexplains
  Підпишіться на канал МОЗ у UAclips ► bit.ly/38koMbv
  Сайт МОЗ України ► moz.gov.ua/
  МОЗ України у соціальних мережах:
  Facebook сторінка ► moz.ukr
  Telegram канал ► t.me/mozofficial
  Viber спільнота ► cutt.ly/PWFZJL3
  Цей вебінар підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданої від імені народу Сполучених Штатів Америки, та Програми Уряду Великої Британії «Good Governance Fund», наданої від імені народу Великої Британії. Відповідальність за зміст цього вебінару, який необов'язково відображає погляди USAID, Уряду Сполучених Штатів Америки, UK aid або Уряду Великої Британії, несе виключно компанія ТОВ «Делойт Консалтинг» в рамках контракту №72012118C00001.

КОМЕНТАРІ • 0