Tap to unmute

Геморагічний шок: надання медичної допомоги на догоспітальному та госпітальному етапах ▶︎МОЗ пояснює

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 22 сер 2022
 • Як діяти при настанні геморагічного шоку при травмі? Що таке масивна гемотрансфузія і чому важливо застосовувати стандарт? Які ускладнення можуть виникнути при масивній гемотрансфузії та що робити в такому випадку? Розповідають лікарі анестезіологи, які надають допомогу постраждалим.
  📌 Що таке протокол масивної гемотрансфузії
  📌 Які компоненти можуть застосовуватися під час масивної гемотрансфузії
  📌 Які можливі ускладнення та шляхи їх вирішення
  Спікери:
  Єлизавета Плечиста - завідувачка відділення анестезіології “Добробут” м. Київ
  Олександр Сергієнко - к.м.н., заступник генерального директора Спеціалізованої державної установи «Український центр трансплант-координації»
  Олександр Терентьєв - лікар-анестезіолог клініки “Добробут”
  Поставити запитання спікерам можна у чатах Zoom та UAclips під час ефіру.
  Рекомендуємо доєднатися лікарям невідкладної допомоги, усіх хірургічних напрямків, анестезіологам та лікарям інтенсивної терапії.
  ℹ️ “МОЗ пояснює” - серія освітніх Zoom-вебінарів для медичних працівників із одночасною трансляцією на UAclips-канал МОЗ. Спікери вебінарів надають практичні рекомендації щодо роботи закладів охорони здоров'я та медиків, у тому числі ​​на прикладі конкретних клінічних випадків. Усі вебінари “МОЗ пояснює” - у плейлисті на каналі МОЗ bit.ly/MOHexplains
  Підпишіться на канал МОЗ у UAclips ► bit.ly/38koMbv
  Сайт МОЗ України ► moz.gov.ua/
  МОЗ України у соціальних мережах:
  Facebook сторінка ► moz.ukr
  Telegram канал ► t.me/mozofficial
  Viber спільнота ► cutt.ly/PWFZJL3
  Цей вебінар підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданої від імені народу Сполучених Штатів Америки, та Програми Уряду Великої Британії «Good Governance Fund», наданої від імені народу Великої Британії. Відповідальність за зміст цього вебінару, який необов'язково відображає погляди USAID, Уряду Сполучених Штатів Америки, UK aid або Уряду Великої Британії, несе виключно компанія ТОВ «Делойт Консалтинг» в рамках контракту №72012118C00001.
  #МОЗ

КОМЕНТАРІ • 0