Tap to unmute
МастерШеф 12 сезон. Випуск 5 від 23.09.2023
Вставка
- Опубліковано 27 лис 2023
- Дивіться МастерШеф 12 сезон 5 випуск від 23.09.2023 на офіційному UAclips-каналі! У цьому випуску на вас чекає повернення легенд та почесні гості. Дивіться прямо зараз, як учасники готують, перериваючись на походи в укриття та підсвічуючи собі поверхні звичайними сірниками. Дивіться повний випуск МастерШеф 12 сезон 5 випуск просто зараз!
Перше випробування для аматорів було особливо хвилюючим, адже вони вперше приймали на кухні гостей. Оскільки завдання було дуже важливим, судді запросили для команд помічників. Капітанами в 5 випуску МастерШеф 12 сезон стали Пава та Артем Кабулахін! Який сюрприз підготували судді для запрошених капітанів? Дізнайтеся просто зараз.
А в другому випробуванні МастерШеф 2023 учасники готували з перервами, адже час від часу на кухні оголошували повітряну тривогу. Схоже на сучасне життя, правда? Дізнайтеся зараз, хто зміг приготувати найкращі страви навіть з такими обмеженнями! Дивіться МастерШеф 12 сезон 5 випуск від 23.09.2023.
00:00:00 - Початок МастерШеф 12 сезон 5 випуск
00:00:02 - Перше випробування: зустрічаємо гостей
01:06:13 - Друге випробування: готування між тривогами
02:19:50 - Битва чорних: блекаут
Усі випуски МастерШеф 12 сезон дивіться тут:
• МастерШеф 12 сезон. Ви...
↓ Більше корисного нижче! ↓
Підписуйтесь на UAclips канал шоу МастерШеф: bit.ly/subscribe_MasterChefUA
Сайт шоу МастерШеф: www.stb.ua/masterchef
Сайт Телеканалу СТБ: www.stb.ua
МастерШеф у Facebook: / masterchefua
МастерШеф у Instagram: / masterchefstb
Телеканал СТБ у Facebook: / tvchannelstb
Телеканал СТБ у Instagram: / stbua
#МастерШеф12 #МастерШеф #MasterChef #MasterChef2023 Розваги
Укрзалізниця, ви справжні герої. Я ніколи не забуду ті відчуття, коли сиділи в переповненому вщент вагоні, і це було справжнє щастя після трьох тижнів у Ірпені. Дівчина і хлопець провідники випромінювали впевненість, що було тоді вкрай необхідно. Заспокоїли і розмістили всю ту страшну кількість наляканих жінок з дітьми та тваринами, роздали печиво і воду. Це була дорога життя, шлях до порятунку. Пишу коментар і плачу, пригадуючи.
🙏🙏🙏🇺🇦♥️♥️♥️
Да!!! Таке пережити - це жахиття!!! Тож хочу Вам побажати и всім людям, нашей люблячий Україні : САМОГО МІЦНОГО ЗДОРОВ"Я, ЩАСТТЯ І ВСЬОГО - ВСЬОГО САМОГО НАЙКРАЩОГО!!! МИ НЕ ЗЛАМАНІ, КОЛИ Є З НАМИ ТАКІ ЛЮДИ, КОТРІ ПЕРШІ ПРИХОДЯТЬ НА ДОПОМОГУ!!! НЕХАЙ ВАМ ВСІМ БОГ ДАЄ СВІЙ ЗАХИСТ!!! І ДОПОМОГАЄ В УСЬОМУ!!! 🙏🙏🙏💖❤💕
Прикро що за ДСНС ні слова .Чоловік працює пожежником і пройшов жахіття.Але всі чомусь мовчать 😢
Як приємно знову побачити врівноваженість Артема, творчий порив Пави. Крайній сезон профіків то така любов ❤
Дуже рада що є нові випуски Мастер шеф.Но тривога це занадто .не розумію
Ага, "любов". Швидко забули, як в коментах кожен другий слинами брижчав то на Ваню, то на Антона, то ще на кого. І в кожному випуску "вони не вміють готувати, що це за професіонали?!" 🤣
Петро дуже гідно попрощався. Справді, людина-спокій. Бажаю успіхів в подальшому житті, хай складеться все якнайкраще🇺🇦🏆
Дуже багато Ірини. Дратує. Когось би розумного та більш врівноваженого послухати)
це ж розважальне шоу, а не передача по типу говорить україна
Щиро дякую тим працівникам укрзалізниці!!!Люди в и надзвичайні. Кухарам окремо 👍
Ті самі відчуття 🥺💙💛🇺🇦
Я просто плакала весь конкурс з працівниками залізниці💔💔💔
Щиро дякую вам від усього серця
Коли Ірина сказала «перемудрив, ми ж готуємо для залізничників» то я трішки висадилась🫠
Чекала цього коментарю , підтримую 👏👍
Сказано так, ніби залізничники лише розігрітий чебурек можуть зрозуміти 😢
Бо дурепа,тому так каже
Теж була така думка. Ліпше влаштувати їм міні-відпустку, щось нове, а не вкотре нагадати про роботу. Але стратегія Артема все ж спрацювала - переосмислити щось знайоме.
«Базилік для Укрзалізниці ?» теж просто фуууу.
Вона для рейтингу шоу. Бо нічого не вміє та не робить.
Лише розказує, як батато читала та знає. Бла бла бла
Мастер -шеф .....это "минуты радости" для нас зрителей в это тяжелое время для страны. СПАСИБО ОГРОМНОЕ !!!!!
Іра не кухар,де одиночні конкурси ? Вона зразу поїде додому
Дивишся і забуваєш про всі проблеми ! Дякуємо за ваш МАСТЕР ШЕФ!!!!
Как это забываешь??? Три клоуна только про войну и повизгивают!) Превратили хорошее шоу в спекуляцию на чувствах людей!
0
Надоїли. Ще й мову псують. Не знаєш української, мовчи.
Я плакала на конкурсе с работниками железной дороги. Вы настоящие ГЕРОИ! Сразу нахлынули поспоминания, когда сидишь на полу в переполненном поезде, везде плачут дети, в глазах людей страх и отчаение, ведь многие ехали в некуда. Но глядя на сотрудников железной дороги, медиков, пожарный, мчс и коммунальных служб... как они выполняют свою работу не поддаваясь всеобщей панике, появлялась надежда на то, что все будет хорошо. Это колоссальных труд, отвага, смелость и любовь к людям. Благодарю Вас. Мы все Вами гордимся❤
А почему не на украинской мови
Мои бывшие коллеги из Запорожья, я так горжусь что когда-то мы работали вместе❤ спасибо вам за ваш труд, вы крутые💖
Укрзалізниця ❤ дякую !!
Ви титани !!
Очень жаль, что Петр ушел. Приятный и добрый парень! Успехов ему
Да, жаль что Петр ушел, может ещё ве рнется, бывают же такие редкие случаи.
Шкода, хороший хлопчина. Так сподівалась, шо до дому відправлять ті придуркуваті істеричні два метри недорозуміння
Але, пішов Петя красиво, достойно, культурно. МОЛОДЕЦЬ.!!!
Нашо спойлерити😢
Шкода що Петя пішов з проекту,він дуже світлий та людяний,навіть Рома заплакав за ним!❤🤗🐈
Лол Петi навiть на битвi чорних не було, вiн на балконi стояв у 4-ому випуску, як вiн мiг покинути проект?
Я расстроилась, ещё этой Ирине помогал...хороший парень, удачи ему
@Маргарита Приманченко Да, но он морально слабий, а таки на проекти довго не продержуютца.
Огромное спасибо за передачу! В это время как надежда на мирную жизнь. И спасибо за все выпуски- смотрим их все с самого начала. И это очень интересно. Позволяет отвлечься. Так что арт-терапия
Как только Ирина в ответ на вопрос "А ты знаешь, как делать эту пену?" ответила "Я в тиктоке видела!", я сразу понял, чем всё это закончится. После такой фразы всегда всё заканчивается одинаково.
Мне одной кажется что на пену ушло максимум времени,а в итоге назови аля пена😂?
І все ж рішення капітанки було дозволити робити цю піну. Вона зробила дуже багато косяків в цьому конкурсі.
А толку....Залишилась
Петя is in my heart после конкурса черных. Как он мило побежал за полотенечками для Иры и держал ей спички ❤ Это было по-мужски. Респект. Ушел из проекта красиво, достойно. Нашел нужные слова.
настоящий мужчина ❤️🩹
У кого есть его инст?? Он просто краш ❤
Петя дуже гарна людина, дуже поважаю людей що готові підтримати інших
Виженіть Ірину, вона займає місце тих, кому вже довелося покинути проект.
Абсолютно згодна. Так я і не побачила якихось особливих кулінарних навичок у неї. Вона або нічого толкового не робить, не проявляє ініціативу, або примудряється запороти той маленький процес, який у неї є
Необєктивна думка
Вас забули спитати. Все вже давно знято, навіть фінал
Петро мій улюбленець. Дуже хороша і світла людина. І дуже хороший майстер!!! шкода, що він пішов ♥
Вклоняюся перед кожним залізничником! Дякую вам за вашу працю ❤️
Жду когда Ирка уйдет,отвратительная истеричка,что не ситуация то слезы,детский сад ,фу
ее не выгонят пока. Она делает рейтинги и бесит людей:( По этому думаю будут держать.
Як же я обожнюю це їх - « заходжу я на кухню майстер шеф » ❤. Мрію шоб це шоу ніколи не закінчувалось
Очень жаль, что не Ирина вылетела.
Петро їй допоміг а вона стояла з надією що в нього гірше... вона просто с...ка
Дуже шкода, що пішов Петро. Якби не його допомога, Іра б нічого не виклала на тарілку, хіба сліз своїх накрапала. Ще й такий милий, рушничків їй купив, щоб сльози витерла. На одну приємну людину на проекті менше(
53:52 когда этот проводник ест, на его лице виден весь кайф от этого десерта. Ради таких моментов повара и работают.
👍👍👍
Дуже симпатичний хлопець
Петро - дивовижна, приємна людина та талановитий кухар. Бажаю розвитку і успіху. Такі добрі люди повинні отримувати від життя лише найкраще!
Укрзалізниця - це сила . В однієму з наших вагонів диверсанти кинули вибухівку . Машиніст всіх вивів , дуже швидко погасили вагон , що горів , і повіз нас далі . Респект такій нервовій системі , людина на своєму місці .
Какая бесячая эта Ира. Жесть, я не думаов, что настолько бывают противными люди. Не показывайте её, пожалуйста...
фуу на меня тоже раздражает
Я теж про це думала!!😠😠😠
Надеюсь она скоро вылетит 🤮🤮это же просто невозможно на нее смотреть
Будет прикол, если она выиграет или будет в кителях
На неї не тільки дивиться не хочеться,а слухати тим паче((( Чи сценаристи навмисно кожного сезону беруть одну особу яка майже усих бісить?(((Якась та Ірина не по тємі у МШ…швидше б уже їхала додому
Дуже шкода, що недооцінили Петра, видно з перших серій, що хлопець багато знає та вміє готувати, але не такий розкутий як інші учасники, великий потенціал який залишився не розкритим, бо не строє з себе клоуна, як деякі інші учасники 🤡
Мастер шеф, Ви - супер😍З першого сезону з Вами😎СТБ, дякую за круті проекти, в які ви вкладаєте душу 😘😘😘😘😘😘
Какие у нас добрые и классные люди ,я вас ❤!!!СТБ не перестаю вас благодарить за выпуски!!!Дякую дуже ❤❤❤❤
Які ж класні у нас люди в Україні!!! Я плачу, після життя у Словакії, я просто у кайфі, що повернулась в Україну. Я переоцінила все, особливо людей: добрих, творчих, працьовитих. Таких ніде немає. Слава Україні!!! Героям слава!!!
Те ж відчуття після повернення з Італії))) Не бажаю нам такої Європи
Дякуємо залізничникам. Від щирого серця. Ваша праця врятувала сотні життів
Десятки, якщо не сотні тисяч
Артем, ви найкращий! Відвчувається, що ви професіонал і дуже приємна людина)) Вболівала за вас ще з минулого сезону) Успіху вам ❤
Якби Мирославі за кожне "типу"(це просто жах)донатили-ми б перемогли давним давно.
Насправді це "типу" дуже дратує.
Достойна замiна Антону з профiкiв😂
@ЕЛЕНА
І не кажіть. Не могла дочекатися, щоб він вилетів із шоу.
Тепер до цієї "типу" таке ж ставлення.
Я замітила теж
Вікторія молодець, як завжди робить класні десерти та тягне команду зі дна. А Іра - Ірстеричка..)
Це мастер шеф,а не конкурс кондитерiв,коли вона покаже себе з мясом Чи рибою
Я в 23роки була така сама,це мені близьке,може вона в 40 стане врівноважена
Радий знову бачити моїх улюблений героїв Артема Кабулахіна та Вадима (Пава),на кухні мастер шеф ❤ вони просто зайки, вболівав за них🥰
Дякуючи працівникам залізниці було врятовано тисячі життів. Я вклоняюся перед мужністю цих людей. Вони неймовірні!!!😊😊😊
Як приємно бачити Артема.. чудова людина і дуже красивий :)))
Це так сумно коли Петро пішов( я дуже вболівала за нього тому що він з мого містечка❤ Якщо ти це читаєш, знай всі мої рідні коли дивилися мастер шеф також за тебе вболівали))) Не здавайся в тебе є хист до кулінарії і ти дуже сильний характером, удачі)❤
Дякую!Дякую!Дякую!Ріднесенький Мастершеф живе та приносить радість усім нам!
Обожнюю Мастер Шеф!!! Вже скільки років він транслюється, а не приїдається зовсім!!! Дуже дякую за цю змогу дивитися найлюбленшую передачу!!! Дуже сподобався перший конкурс!!! Коли судді говорили за Укрзалізницю, то аж мурахи ходили по тілу!!! Слава Україні - Героям Слава!!! 💙💛
Обожнюю Мастер шеф!!! Дуже крутий випуск. Надзвичайно приємний Артем, рада що саме він переміг в минулому сезоні.
Я тоже, Ира прямо писяет от него, понимаю ее😂😂😂
А мені особисто чогось не вистачило в 4 сезоні профіків, він видався якимось слабеньким. Артем безумовно був кращим в тому сезоні, але далеко не мій улюблений учасник, якщо порівнювати з усіма професіоналами (учасниками всіх сезонів профіків)
Павочка лучший, года идут, а Пава совсем не стареет 😊
Но и не такой весёлый как раньше 😢
Рада очень была видеть Паву. Он вел себя достойно.
И мастершефпрофессионально
Мастершеф випускайте свої випуски будь ласка на 5-6 годин😅прошу вас. Ви просто чудо! Найкращий проект
Багато хто пише, що Пава виграв завдяки меню, що склав Артем. Але під час перегляду, помітила, що він багато чого адаптував під себе, замінив багато продуктів, смаків і тд. Молодець 👍
Дякую усім хто наближає нашу допомогу і дякую за випуски які вперше за весь час Мастершефу виходять вчасно 💪🙏🥰
Слава Україні 🇺🇦😍
*Героям Слава*.
Петро поступив як справжній джентельмен у кінці ☺️❤️
Дуже дякую працівникам Укралізниці,а саме бригаді рейсу" Харків-Івано-Франківськ" який відходив о 19:00годині з Харкова,Ви герої!Нарешті,я хоч так висловила свою давню вдячність сміливості робітникам Укрзалізниці.А також Майстер - шеф дякую за ц ей випуск!
Це поїзд 1/2
А я хочу подякувати всій бригаді потягу Київ-Варшава, які вивезли нас з Києва 2 березня, в той час, коли поряд впала ракета. Велика вдячність за наші життя!
В моїх очах переможці - команда Артема (червоні). Він придумав чудову концепцію але і з чужим меню провів достойну роботу.
Багато, хто йшов до синіх, хвалили страви, які він придумав. Шкода, що йому довелось обирати чорних..
Він то придумав, але ще треба так приготувати, щоб це добре смакувало
@Надежда а якщо страва просто сама по собі хто зна шо, як в цьому випадку?)
А за що найбільш хвалили червону команду? Вірно, за десерт. А хто придумав цей десерт? Пава! Так шо...)) Переможці - ті, хто переміг.)
Можно Ире не давать слово и не брать у нее интервью, пожалуйста 😂😅😅
Или пореже давать ей слово,бесит она
И " типу" тоже😂.
💯
Може прислухаються автори проекту ? Як до - прибрати волосся . Вангую сильно . Берлін
Оксана на своїй хвилі - всі винні, крім неї, це ї ї зливають, підставляють, а вона ж найкраща... Жодного разу не почула, щоб вона признала свою помилку...важко з такою людиною мати справу.
Дуже важка людина
Стареча одним словом
Ментяра одним словом
Звикла всіх завжди звинувачувати і цим маніпулює
Хто це?
Петя чудовий хлопець , удачі йому 💖💙💛
Мне так нравится Петя, такой милый добрый парень, к тому же красивый и талантливый
Мастер Шеф - это бальзам на раны и отдушина в наше нелегкое время, когда все время хочется плакать...
😢😢😢
Надзвичайно дякую вам за якісний та корисний контент українською 🤗🇺🇦
Бажаю творчих успіхів та всього найкращого ❤️
Какая *мова*? Участники и ведущие говорят на * суржике* 😆
Ребята давайте как то уменьшим показ Ирины,поберегите ваших поклонников.😢😢😢
Ірина, ну іспанський сором, як так можна спілкуватись зі своїми колегами🙂 Доросла дівчина, но нажаль поводить себе наче дуже невихована дитина, чим неймовірно бісить:(
Вона себе поводить так, ніби їй 16 років. Ниє, плаче, не вміє тримати себе в руках. Їй все ж таки 23, це вже не дитина
@Kate Templeton у нее расстройство явно, слишком эмоциональна и не держит себя в руках
Боже, люди, в 23 роки це ще фактично діти, хоч і дорослі. Не всі можуть бути серйозними і дорослими😅
Які красиві дівчата в цьому сезоні! Дуже різні, і дуже файні❤
*Украінкі найкращі. І це не Конкурс краси*.Звичайні красуні наші*.
А ещё за ними профессионально поухаживали: макияж, прически, здорово!
Тёма, ты лучший и твоём меню достойно победы ♥
ЗА IРИНУ!!!! СУПЕР ! ДIВЧИНА ВМIЭ ГОТУВАТИ !!!!
І в цьому сезоні не обійшлося без людини - "ТИПУ". Сподіваюсь Мирослава подивиться випуски і зробить висновки.
А все тому що вона, як і Антон з минулого сезону профіків «рускагаварящіє» і в них «типу» то як пробіл між словами.
@Nass Kaffя не впевнена,але Мирослава вроді із Закарпаття, сумніваюсь,що «рускогаваряща»
Когда наконец выгонят эту Ирину с лошадиной улыбкой?!!!! бесит до одури.Напьюсь от счастья, когда она уйдет
46:00 ніхто з моїх бабусь і дідусів не плакав, згадуючи їх війну, а я буду плакати завжди! Які в нас люди!!!!!! Це Герої! Сучасні Герої!!!!
У Петра - одне із найкращих прощань)
Супер! Дійсно дуже цікаво,багато корисного,що можно взяти для себе! Ви молодці! Дякую❤❤❤
Шкода що Петро пішов, дуже приємна людина та моя думка що його недооцінили він би ще міг би щось показати .
Дуже рада бачити Паву та Артема,дякую вам,ви найкращі❤
А если бы Петр не помог Ирине, вылетела бы она.
Дякую студії СТБ за прекрасне шоу.Всі учасниці в цьому випуску дуже гарні і охайні.Вболіваю.за свого земляка Рому.Дуже подобається Лєра -спокійна,інтелігентна дівчина.Шкода Петра,але це конкурс.Ще раз дякую.
Звідки Роман,скажіть будь ласка)Бо теж за нього вболіваю
хотим 24/7 смотреть МФ 🥰
Кондитер неймовірна, не пам‘ятаю як її звуть,але видно,що людина знає,що робить,має знання та професіоналізм
Дуже дякуємо працівникам Укрзалізниці в перший день війни вони допомогли синочку та його другу виїхати з Київа , навіть безкоштовно ❤
Артем такой приятный, удачи ему во всем
жаль Петра , дуже приємний хлопець
Дівчина Ірина, дуже дратує
Її дужееее багато! Істероідна особа😢
Это шоу, терпим и Иру.
Я ось тільки додивилась 4 сезон профіків, і так рада знову побачити Артема. Який же він класнючий
Петя проявив людяність , він такий хороший 😊 🤗
Також дуже дуже дякуємо ❤❤❤
Дякую що ваша команда продовжує робити такий чудовий проект в такі складні часи. Ще й не забуваєте наголошувати, що росіяни наш ворог. Це правильна позиція так тримати і продовжуйте надалі.
Ирина это просто что-то с чем-то! Как она так далеко прошла для меня удивление
а американец?)))
Їй допомагає те, що зараз ще багато людей і вона губиться на їх фоні. Вона поки не брала ініціативу, не ставала капітаном і взагалі нічим особливо себе не проявила
@Kate Templeton Ну чого ви так?А піна яка «шикарна» вийшла 😂Ото проявила себе так проявила))))А котлети з сібаса?🤦♀️З сібаса котлети…
Іра бісить неймовірно🤦♀️
Хотілося б побачити Цвігуна з його ідеями.
Шкода, що проект покинув Петро, дуже приємний і цікавий учасник. І як на мене, класний кухар!
Також гарно проявилась Мирослава, особливо показала свої людські якості
Всех бесит Ира, но почему-то никто не жалуется на бесячих Катю и типу-Мирославу 🤣🤣🤣
З кожним випуском змінюються на краще враження від Каті. Так тримати і один з кітелів твій, Катюша. Бажаю успіху.
Дякую, мені дуже приємно❤
Так рада бачити Паву, хотілося б щоб стєрвятнік ще був( хто шарить то шарить), але Артем теж крутий повар
Давайте вже Іру до дому відпрпвимо. З піною
Боже, це просто ч щастя! Знову побачити улюблених кухарів. Артем! Я тебе обожнюю, ти красава! Ти був на вищому рівні. Ти мій кумір. Хай тобі щастить в усьому.
А Пава кращий.
Артем ти молодець
Когда конкурс индивидуальный,эксперементируй сколько влезет.А если командный,надо делать в чем уверен.Ира это нечто.
Сильно много разговаривает,бесит меня
Сашко, пупсик, молодец 😊
Артем топовий учасник ❣️була щаслива коли він переміг. І тепер він себе проявив краще всіх ❤
Був Антон"Типу",тепер Мірося "Типу"))). Взагалі, нащо так хейтити учасників?! Всі прикольні,кожен зі своїм характером та харизмою! Мені, наприклад,прикольно за кожним з них спостерігати❤!
Дуже люблю дивитись Мастер Шеф.❤❤Всім гарного перегляду.
Катя подобрала волосы и стала такой красивой,милой и помолодела.
Ірина прям зірка проекту😁 в коментарях тільки про неї і говорять👍 5 ⭐
Вона "в образі". Її головна задача - дратувати і бісити. І судячи з коментарів, справляється вона відмінно🙃
Щирий уклін залізничникам ,ми теж евакуювались з Харкова, дуже приємно ще раз зустрітися на кухні з Павою та Артемом.Хлопці,ви круті.А от Ірині на кухні не місце
Пава промахнулся,как Акелла....Пришёл и ни разу не курлыкнул.