Tap to unmute

Дівчина повернулась з країни зі спалахом COVID-19. Короткометражка про важливість самоізоляції

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 17 кві 2020
 • Герої соціального короткометражного фільму, створеного за підтримки Товариства Червоного Хреста, познайомилися в літаку, повертаючись з-за кордону. Через недотримання правил самоізоляції хлопець заразив коронавірусною хворобою.
  Зазначимо, що нехтування простими правилами може коштувати здоров’я: вашого та ваших близьких. Якщо ви маєте пройти 14-денну обсервацію, будь ласка, серйозно поставтеся до дотримання усіх умов. Відкладіть зустрічі на потім, замовте продукти онлайн, сплатіть рахунки дистанційно, допомагайте літнім людям на відстані, тримайте контакт із сімейним лікарем, щоб не наражати на небезпеку себе та оточуючих.
  Якщо б ви повернулися із країни, де було зафіксовано спалах COVID-19, як би ви вчинили? Відповідально дотримувалися б самоізоляції протягом 14 днів чи повернулися до звичного ритму життя? Пішли б на побачення чи залишилися вдома? Відправилися б в магазин чи замовили продукти онлайн? За посиланням в інтерактивному відео ви можете обрати варіанти та дізнатися про можливі наслідки
  bit.ly/2XKvrE7
  Бережіть себе та будьте здорові!
  Долучіться до ініціативи та зробіть внесок на платформі ► u24.gov.ua/
  Підписуйтесь на офіційний канал Міністерства охорони здоров’я України ►
  bit.ly/38koMbv
  Слідкуйте за нами в месенджерах та соціальних мережах ►
  linktr.ee/MOH_Ukraine
  Офіційний сайт МОЗ України ► moz.gov.ua/
  Контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19

КОМЕНТАРІ • 0