Tap to unmute

Вебінар “Інтернатура 2022: Що змінилося?” ▶︎ МОЗ пояснює

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 14 лип 2022
 • Який порядок зарахування та як здійснюватиметься розподіл бюджетників і контрактників в інтернатуру у 2022 році? Чи складається КРОК-3 у 2022 році? Яка тривалість і спеціальності, за якими здійснюється підготовка в інтернатурі? Як повторно зарахуватися в інтернатуру? Який заклад охорони здоров’я може стати базою стажування інтернів і як інтерну перевестися до іншої бази стажування? Чи вистачить коштів на зарплати інтернам-бюджетникам? Розповість професор Сергій Убогов.
  Презентація "Інтернатура 2022: що змінилося?"
  👉 bit.ly/3uT5MsD
  📌 Порядок розподілу та зарахування в інтернатуру
  📌 Новий механізм фінансування інтернатури
  📌 Вимоги до баз стажування інтернів
  📌 Оновлений перелік спеціальностей та нові програми підготовки в інтернатурі
  📌 Організація підготовки в інтернатурі
  📌 Порядок переведення, відрахування та поновлення в інтернатурі
  📌 Особливості атестації інтернів у 2022 році
  Спікер:
  Сергій Убогов - генеральний директор Директорату медичних кадрів, освіти і науки МОЗ України, доктор фармацевтичних наук, професор
  Поставити запитання спікерам можна у чатах Zoom та UAclips під час ефіру.
  Рекомендуємо доєднатися до ефіру студентам старших курсів, викладачам та випускникам медичних університетів, які вступають в інтернатуру у 2022 році; співробітникам департаментів (управлінь) охорони здоров’я місцевих державних (військових) адміністрацій; керівникам баз стажування інтернів (закладів та установ охорони здоров’я) та кураторам інтернів.
  ℹ️ “МОЗ пояснює” - серія освітніх Zoom-вебінарів для медичних працівників із одночасною трансляцією на UAclips-канал МОЗ. Спікери вебінарів надають практичні рекомендації щодо роботи закладів охорони здоров'я та медиків, у тому числі ​​на прикладі конкретних клінічних випадків. Усі вебінари “МОЗ пояснює” - у плейлисті на каналі МОЗ bit.ly/MOHexplains
  Підпишіться на канал МОЗ у UAclips ► bit.ly/38koMbv
  Сайт МОЗ України ► moz.gov.ua/
  МОЗ України у соціальних мережах:
  Facebook сторінка ► moz.ukr
  Telegram канал ► t.me/mozofficial
  Viber спільнота ► cutt.ly/PWFZJL3
  Цей вебінар підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданої від імені народу Сполучених Штатів Америки, та Програми Уряду Великої Британії «Good Governance Fund», наданої від імені народу Великої Британії. Відповідальність за зміст цього вебінару, який необов'язково відображає погляди USAID, Уряду Сполучених Штатів Америки, UK aid або Уряду Великої Британії, несе виключно компанія ТОВ «Делойт Консалтинг» в рамках контракту №72012118C00001.

КОМЕНТАРІ • 8

 • Міністерство охорони здоров'я України

  ⚡Увага! Ми отримали дуже багато запитань - тому проведемо додатковий вебінар "Інтернатура 2022: запитання та відповіді" 19 липня о

 • Віолета Канівець

  Чи буде крок -3 у 2023 році, для випускників інтернів? Так як цієї весни крок перенесли. Як для інтернів випускників буде проходити атестація?

 • Paprika.D.

  В что делать интернам второго года Донецкой области(краматорский район) никто не может найти себе базу, практический всем отказывают на подставе у нас нет мест, нет бюджета и целая куча отговорок, все пинают непонятно как, или не искать базу? И оставатьсч на старой.Что вообще делать?

 • Татьяна Ляшенко

  Підкажіть, будь ласка, що робити інтернам-впо з Харкова, який знаходиться під постійними обстрілами? Я так розумію, що безпосередня загроза життю не є підставою для переводу? Чи можливо розглянути варіант передачі ставки лікаря-інтерна від одного департамента іншому на час воєнних дій або проходження інтернатури в іншому місті зі збереженням трудових відносин та зарплати на попередньому місці роботи (за умови відправки табелів)?

 • Елена Вадимовна Говорова

  Доброго дня! Підскажіть, що робити, якщо я навчаюсь на педіатричному факультеті та хочу поступити в інтернатуру на отоларингологію? Сюдячи з наказів, люди, що навчаються на педіатричному факультеті, взагалі не можуть стати отоларингологами, навіть за допомогою спеціалізації. Що мені робити у даному випадку? Спішно переводитись на 1 або 2 медичний? Тоді як це відбувається? Заздалегідь дякую)

 • Арчил Гаприндашвили

  Доброго дня я лікар інтерн другого року навчання находжусь в окупації в місті мелітополь, писав вам листа з своею проблемою на електронну адресу місяц тому, відповіді так і не отримав, підкажіть будь ласка як з вами звьязатися, або де залишати питання?

 • Алексей ш

  У вас Правды нет, только пропаганда!