Tap to unmute

Вебінар “Охорона психічного здоров'я в умовах воєнного стану. Алгоритм для лікарів” ▶︎ МОЗ пояснює

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 27 лип 2022
 • Як війна впливає на психічне здоров’я та систему надання допомоги? Чому лише психологічного консультування або лише психіатричної допомоги є недостатньо? Чому при організації допомоги важливо опиратися на принципи та доказові стандарти, але також надавати значення місцевому контексту та досвіду? Пояснює Орест Сувало, координатор розвитку послуг в громадах україно-швейцарського проекту «Психічне здоров’я для України»
  📌 Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка, чому ці поняття взаємопов’язані
  📌 Як війна впливає на психічне здоров’я та систему надання допомоги
  📌 Які можливі способи реагування на виклики та які кроки є необхідними
  Спікер:
  Орест Сувало - координатор розвитку послуг в громадах
  україно-швейцарського проекту «Психічне здоров’я для України», керівник проектів та програм Інституту психічного здоров’я Українського католицького університету, член робочої групи медико-психо-соціальної допомоги ВПО при Львівській обласній військовій адміністрації, співголова субнаціональної робочої групи з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки Львівщини (MHPSS Lviv)
  Поставити запитання спікерам можна у чатах Zoom та UAclips під час ефіру.
  Рекомендуємо доєднатися до ефіру психіатрам, психотерапевтам, психологам, сімейним лікарям, керівникам закладів охорони здоров‘я, фахівцям в громадах.
  ℹ️ “МОЗ пояснює” - серія освітніх Zoom-вебінарів для медичних працівників із одночасною трансляцією на UAclips-канал МОЗ. Спікери вебінарів надають практичні рекомендації щодо роботи закладів охорони здоров'я та медиків, у тому числі ​​на прикладі конкретних клінічних випадків. Усі вебінари “МОЗ пояснює” - у плейлисті на каналі МОЗ bit.ly/MOHexplains
  Підпишіться на канал МОЗ у UAclips ► bit.ly/38koMbv
  Сайт МОЗ України ► moz.gov.ua/
  МОЗ України у соціальних мережах:
  Facebook сторінка ► moz.ukr
  Telegram канал ► t.me/mozofficial
  Viber спільнота ► cutt.ly/PWFZJL3
  Цей вебінар підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), наданої від імені народу Сполучених Штатів Америки, та Програми Уряду Великої Британії «Good Governance Fund», наданої від імені народу Великої Британії. Відповідальність за зміст цього вебінару, який необов'язково відображає погляди USAID, Уряду Сполучених Штатів Америки, UK aid або Уряду Великої Британії, несе виключно компанія ТОВ «Делойт Консалтинг» в рамках контракту №72012118C00001.

КОМЕНТАРІ • 3